Gebeliğe Hazırlık Eşimin sperm sonuclari(bilen arkadaslardan yorum beiyorum)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bi şey sorcam varikosel olduğunu nasıl anlıyo doktorlar ?

Elle muayene de ve ultrasonda
Anladım canım bizim doktor bi sıkıntı Yok demiş ama ileri hızımız çok düşüktü %1 sayı ve morfoloji iyi çok şükür İnşaAllah fayda verir kullandıklarımız teşekkür ederim cevap verdiğin için :)

Sizin sonuçlar nasıl canim varsa bakabilir miyim ?

Aşılama yapalım dedi doktor canim

İyiymiş canim maşallah inş hareket de hemen artar çabucak sonuca ulaşıririz ya of beklemek ne kadar zormuş
Beklemek gerçekten çok zor ama ben 7.aydayım ilk aylarda çok stres yapıyodum süre uzadıkça artık stresi bıraktım elimden geleni yapıyorum takdir Allah’ın başka çarem Yok biliyorum

4-5 ay oldu ama benim rahim biraz geride ve ileri hareketli de az olunca o yüzden kabul ettim doktor rahmin geride olması da sorun yaratır demişti yanı süreci uzatır demişti o yüzden beklemek istemedim
Anladım canım çok da olmamış daha tabi sen bilirsin yine de aşılamanın %5 lik bi ihtimal olduğunu duymuştum ben biraz daha beklicem Rabbim bekletmez daha fazla inşallah

Anladım canım çok da olmamış daha tabi sen bilirsin yine de aşılamanın %5 lik bi ihtimal olduğunu duymuştum ben biraz daha beklicem Rabbim bekletmez daha fazla inşallah
Evet canım çok yuksek bi ihtimal deil biliyorum tutan da çok insan var o yüzden Allah bilir en iyisini diyorum tabi umutlanmiyorum da çok :/

Haklısın canim elimizden geleni yapıyoruz insan hemen sonuca ulaşmak istiyor
Kesinlikle öyle bi düşüğüm var yandım yandım kavruldum ondan sonra çok kötü oldum ama benden daha kötüler varmış gördüm Rabbim daha beterinden korusun isteyen herkese hayırla sağlıkla nasip etsin tez vakitte

Ne güzel canim hamile kalabilmissin bence onu bilmek de güzel rabbim inş tez zamanda yüzlerimizi güldürür ya

Evet canım çok yuksek bi ihtimal deil biliyorum tutan da çok insan var o yüzden Allah bilir en iyisini diyorum tabi umutlanmiyorum da çok :/
Benim kuzenimde aşılama oldu canım 2 yıldan sonra ikizlere hamiş şu an tabiki tutar inşallah çok yıpranmadan gelir kuzucuklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…