Gebeliğe Hazırlık Eşimin sperm sonuclari(bilen arkadaslardan yorum beiyorum)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim. Prolaktin ve ths yi düşürmek için ilaç haricinde ne kullanabilirim bitkisel olarak bilginiz var mi acaba. Esimde proxeed plus kullanıyor
Hayıt suyu veya Aslan pençesi çayı içebilirsin. Eşine kullandığın şey de tek başına işe yaramıyor. Çakşır kökü suyu al ona da.

Ne demek rica ederim. Amin inşallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Canim benim bugün doktor kontrolüm vardı ve iyi kide seni dinledim bal tarcin çörek otuna başladım 3tane yumurtam oluşmuş yarın için catlatma ignesi verdi ins tutar şimdi bu durumdayken ekstra bisi yapmam gerekir mi kuru incir yesem faydası olur mu bide şimdi yarın çatlatma ignesi vurulcam ya artik bal tarçın çörek otuna devam etmelimiyim

Yumurtların ne boyutta. Eğer iyi gelişmişse gerek yok.

Ne demek rica ederim. Amin inşallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Kuzumm çok ama çok teşekkür ederim sana bugün çatlatma ignesinden sonraki 14. günüm kan verdim ve pozitif çıktı. Ve değerim 12,88 sence bu şimdilik iyi bir değer mi ?

Kuzumm çok ama çok teşekkür ederim sana bugün çatlatma ignesinden sonraki 14. günüm kan verdim ve pozitif çıktı. Ve değerim 12,88 sence bu şimdilik iyi bir değer mi ?
Ne demek rica ederim. Ben öğrendiğimde de 14 çıktı kimyasal dediler ama öyle olmadı. Düzenli artıyordu çünkü. Önemli olan değer değil düzenli artıp artmadığı. 2 gün sonra tekrar kan ver hatta mümkünse aynı saatlerde, bakalım 2 katına çıkacak mı.

Günaydın kızlar eşimin sperm sonuçlarına bakabilir misiniz ?

Eklentiler

• IMG_2540.JPG
    58,6 KB · Görüntüleme: 45
Valahi ileri hız dışında bi sorun yok dedi doktor ama öyle deyince biz de çok düşünmedik başka doktora da göstermedik gösterse miydik

Valahi ileri hız dışında bi sorun yok dedi doktor ama öyle deyince biz de çok düşünmedik başka doktora da göstermedik gösterse miydik
Gösterin Tabiki.Benim eşimin ameliyat olması lazımmıştı devlet hastanesindeki doktorlar dışunda hepsi sayısı iyi Dedi hiç de iyi degildi berbattı.Ameliyat oldu anca 2 yıl sonra hamile kaldım.Ki degerleri iyiydi ama morfoloji 60 a 40 dı buna ragmen boş gebelik yaşadım.

Gittiğimiz doktor kadın Doğum doktoru Prof olsa söylemez miydi

Merhaba cnm benim eşimde de varikosel vardı amelİnat oldu. Ameliyattan bir yıl sonra hareketlilik normalleşmeye başladı ve şimdi hamileyim sizin sonuçlarınız çok
Yi ve 6 ay daha erken bir vakit hakkınızda hayırlısı olsun

Ona göre aşılama tüp bebek vs demiyorlar mi ? Of valahi kafam karıştı ya
Canım ileri hız düşük bizimde düşüktü buradaki arkadaşlara danıştım onlarda çakşır kökü suyu ve keçiboynuzu özü içir dediler bizde 20-25 gündür kullanıyoruz çok olumlu sonuç alanlar var sende eşine içirebilirsin ileri hız için çok önemliymiş o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…