Gebeliğe Hazırlık Eşimin sperm sonuclari(bilen arkadaslardan yorum beiyorum)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi yapmışsın canım inşallah işine yarar bi kür önerirler

Kendi sitelerinde bi cay onerdiler canim icinde karisik bitkiler varmis 260 tl. Ama almayi dusunmuyorum. En iyisi tere yeyim.adacayi iceyim.adet olunca tekrar hormon testi yaptirayim.adetime 20 gun var bu kadar kisa surede yukselir mi acaba.yoksa diger ay mi gitsem

kızlar bizimde sonuçlara bir bakar mısınız?
ph:7.5
lıkefaksiyon:45dk
sperm sayısı:31 milyon/ml
ileri hızlı hareket:%50
ileri yavaş hareket:%20
kendi etrafında hareket:%20
hareketsiz:% 10
normal sperm hücresi:%80
anormal:sperm hücresi%20
mikroskobi 1 :1-2 lökosit görüldü

Uzun zamandır gördüğüm en iyi değerlerde spermiogram. Sadece sıvılaşma süresi biraz uzun. Onun için de en az 45 dakika yat ilişkiden sonra.

Cnm merhaba benim esiminde sonuçları bu bi bakarmısın

Eklentiler

• 61E8B756-C14D-4F1C-987B-21C2021CDCE7.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 77
Cnm merhaba benim esiminde sonuçları bu bi bakarmısın
Sayı güzel. Hız güzel. Morfoloji çok iyi. Yapışıklılık yok. Sıvılaşma süresine bakılmamış bakılsa iyi olurdu ama çok sıkıntı değil değerler güzel.

Sonuç çok çok iyi. %90hareket ve %20normal. Neredeyse olacak en iyi sonuç gibi bir şey bu. Korkacak bir durum yok.

Uzun zamandır gördüğüm en iyi değerlerde spermiogram. Sadece sıvılaşma süresi biraz uzun. Onun için de en az 45 dakika yat ilişkiden sonra.

çok teşekkür ederim canım içim rahatladı..kadın doğum uzmanı bana sperm sayısı çok az demişti.ürolojıde normal dedi kafam karıştı hangisine inanalım...kız ne 45 dk ne 2 saat sabaha kadar kalkmıyorum yerimden

Bu tahlillerden haberim yoktu hiç, sadece tsh bakıldı dahiliyede diyetisyen için gitmiştim, o da 3,56 çıkmış. Onun dışında insülin, t4 ve b12 bakmış, b12 172. Kadın Doğuma gidip bu tahlilleri isteyebilirim değil mi devlet hastanesinde? Bizim de 4 aydır denememize rağmen olmuyor. Eşim de henüz sperm analizi yaptırmadı.

Yaptırabilirsin tabi. Zaten çocuk düşünüyoruz der demez tahlil yapalım deyip bunları istiyorlar.

Iyi akşamlar Kizlar bunlarda benim subat ayinda yaptirdigim tahlil sonuçlarim dr bir sey yok dedi ama hala gebelik yok
Estradiol E2: 66
FSH:3.99
TSH:2.885
PROLAKTIN:18.22

Iyi akşamlar Kizlar bunlarda benim subat ayinda yaptirdigim tahlil sonuçlarim dr bir sey yok dedi ama hala gebelik yok
Estradiol E2: 66
FSH:3.99
TSH:2.885
PROLAKTIN:18.22
Sonuçlar gayet iyi. Eşine odaklan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…