Eşimin kullandığı ağır sözler

Wi-fi yavaşladıysa kullanan başka birileri de vardır demişler Bir insanın güvendiği biri olmasa bu kadar kolay karısından çocuğundan vazgeçeceğini düşünmüyorum nalet gelsin böyle insanlara da iliğimle kemiğimle nefret ettim

Sen istedigini dik, o seni elinin tersiyle itmis de sonra o dusunsun.

Ay sinir oldum.

Kızlar bu yazı da benim kafamı karıştırdı.
Hani size tanıştığımızda her şeyin çok güzel olduğunu söylemiştim, açık giyiniyorum ve alkol içiyorum diye beni tatlı dille değiştirmeye çalıştığında ben de fedakarlık yapıp buna izin vermiştim..

Yani onu o kadar çok seviyorum ki askılı giymesem de olur onun için, alkolü de zaten sosyal içiciyim hiç içmem diyerek bırakmıştım. Ve o bu hareketlerimden çok etlilenmişti.

Şimdi yazı şöyle;

Narsist kadınlar ilişkinin başlarında kendi ayakları üzerinde duran, sevgilisini çok seven, canayakın ve masum bir profil çizerler. Siz neyi seviyorsanız onu sever, nelerden hoşlanmıyorsanız onları kesinlikle yapmazlar. Bu idealleştirme aşamasında sizi göklere çıkararak kendisine bağlayıp birlikte mükemmel bir çift olacağınız imajını yaratmaya çalışırlar. Ancak size yeterince yakınlaşmasının ardından giderek uzaklaşmaya başladığını fark edersiniz. Birden bire karşınızdaki insanın değişmeye başlaması normal gelmediğinden suçu kendinizde ararsınız. Ancak durum böyle değildir. Bu durum onun bozuk kişilik yapısının bir sonucudur. Asla yalnız kalamayan ancak biriyle birlikte de rahat edemeyen bu kadınlar hayatları boyunca ideal aşkı arar ancak bulduklarını düşündüklerinde ondaki kusurları tek tek gün yüzüne çıkarıp daha önce idealleştirdikleri çoğu şeyi eleştirmeye veya beğenmemeye başlarlar. Karşı tarafın insan olmasından kaynaklanan bir takım kusurları narsistin gözüne battıkça eşini değersizleştirmeye, olmadık nedenlerle kavga çıkarmaya ve ayrılmaya çalışır.

Ben de ilişkinin başında çalışıyordum, kendi ayaklarım üzerinde duruyordum, cana yakındım, sakindim sonradan işten çıktıktan sonra, hamile kaldıktan sonra bizim tartışmalarımız artmaya başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…