Eşimin kullandığı ağır sözler

Alibeyköydeki manasız mısır koçanı heykeli geldi aklıma
Screenshot_20240618_225453_com.huawei.browser.jpg

Rachel96 Rachel96 yeni evli iken kayınvalidem ve görümceler eltiler vs otururken eşimin zamanında görüştüğü birinin adını geçirdiler eşimde sırıttı ben sakin bir şekilde aklın onda kaldı ise kapı orada al ceketini çık ona git dedim
Korkma boşanırken olay çıkarmam dedim ortam buz kesti ve konu açılmadi bir daha
Beni böyle sinir edeceklerini kavga çıkaracağımı falan düşündüler galiba evliliği de boşanmayı bilen hayatın da insanlarında her türlü yüzünü görmüş biriyim
Net olun üzüldüğünüzü vs belli etmeyin
Aklınca sizi kışkırtmaya vs çalışıyor olabilir
Çok güzel sakin kalıp cevap vermişsiniz . Tebrik ettim sizi . Kavga çıkarsanız , sizi sinir ettiklerine sevineceklerdi belki , kıskandırdık diceklerdi . Net olmak gerekiyor demek

Çok güzel sakin kalıp cevap vermişsiniz . Tebrik ettim sizi . Kavga çıkarsanız , sizi sinir ettiklerine sevineceklerdi belki , kıskandırdık diceklerdi . Net olmak gerekiyor demek
Eskiden olsa olay çıkarırdim ama artık umursamıyorum yada umursamıyor gibi yapıyorum
Kayınvalidem bir kaç defa çok istediği bir kız olduğunu ama evlenemediklerini söyledi bende istersiniz verin kadının adresini vs ben gidip konuşayım aralarını yapayım evlensinler dedim bunlarla beni uzemezsiniz dedim çünkü ölümü de ayrılığı da acıyı da insanların en yakınlarının bile düşman olabileceğini gördüm ben dedim
Anladı mı hayır tabiki ama en azından bu ve benzeri konuları acsada reaksiyon alamayacağını biliyor

Eşim her kavgamızda bana onur kırıcı sözler kullanıyor.
Son kavgamızda da, "Ben bir kadın tanıdım, onun heykelini dikerim. " Cümlesini kullandı. Benden önceki 6 yıllık ilişkisinden bahsediyor. 2.5 aylık bir kız çocuğumuz var.
Ben mi çok hassasım yoksa gerçekten ağır bir söz mü?
Adamın dili hala yerinde mi ? 😤

Bu kafaya ulaşmam kolay olmadı
Yani kimine göre delilik kimine göre olgunlaşma öyle kolay olmuyor buna yıllarını verenler var 😅

Son kavgamızda da, "Ben bir kadın tanıdım, onun heykelini dikerim. " Cümlesini kullandı. Benden önceki 6 yıllık ilişkisinden bahsediyor. 2.5 aylık bir kız çocuğumuz var.
Eşim bana böyle söylese olacakları düşünemiyorum söyledigine bin pişman etmeden bırakmazdım saygısız herif.🤬

O lafı ona yedirin heykelinizi diktirin 👍

X