Eşimin kullandığı ağır sözler

Çok güzel sakin kalıp cevap vermişsiniz . Tebrik ettim sizi . Kavga çıkarsanız , sizi sinir ettiklerine sevineceklerdi belki , kıskandırdık diceklerdi . Net olmak gerekiyor demek

Çok güzel sakin kalıp cevap vermişsiniz . Tebrik ettim sizi . Kavga çıkarsanız , sizi sinir ettiklerine sevineceklerdi belki , kıskandırdık diceklerdi . Net olmak gerekiyor demek
Eskiden olsa olay çıkarırdim ama artık umursamıyorum yada umursamıyor gibi yapıyorum
Kayınvalidem bir kaç defa çok istediği bir kız olduğunu ama evlenemediklerini söyledi bende istersiniz verin kadının adresini vs ben gidip konuşayım aralarını yapayım evlensinler dedim bunlarla beni uzemezsiniz dedim çünkü ölümü de ayrılığı da acıyı da insanların en yakınlarının bile düşman olabileceğini gördüm ben dedim
Anladı mı hayır tabiki ama en azından bu ve benzeri konuları acsada reaksiyon alamayacağını biliyor

Adamın dili hala yerinde mi ?

Bu kafaya ulaşmam kolay olmadı
Yani kimine göre delilik kimine göre olgunlaşma öyle kolay olmuyor buna yıllarını verenler var

Eşim bana böyle söylese olacakları düşünemiyorum söyledigine bin pişman etmeden bırakmazdım saygısız herif.

O lafı ona yedirin heykelinizi diktirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…