Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Nasıl insanlar var dünyada ya evli bir adamla nasıl öyle seviyesizce sakalasir sizin yerinizde olsam ortalığı ayağa kaldırırım yani ben de evliyim ve benim eşim asla bir kızla mesajlaşamaz arkadaş olarak bile yani bu devirde kimseye güven yok siz yine de güçlü kalın kadın her zaman güçlüdür

Ne kadar şanslısınız maşallah. gerçekten merak ediyorum kaldı mı böyle düzgün adamlar artık...benim umudum kalmadı da

Teşekkür ederim canım :) vardır ama az artık maalesef eşim biriyle karşılaşsa sohbet etse ayaküstü bile yani bana anlatır haberin olsun der ben de öyleyim ama devir gerçekten kötü Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsin

Face i dondurmakla silmek ayni degil. Misal ben yillar once face im i dondurdum. Ay da yilda bir girer bakarım. Yani face, dondurdugun hesabini senin onayin olmadiktan sonra silmez.

Neyse.... yillar once başıma gelen bi olayi anlatiyim. Isyerinden bir erkek arkadasla iş sebebiyle bir iki kez msj lastik. Bi kac gun sonra ozel bi numara arayıp sesimi dinleyip kapatti. 5 dk sonra tekrar aradi. - kimsinnn! Kocamla ne isin var. Beynimden vurulmuşa döndüm. Anlamadim önce yanlislik oldu dedim. Sonra düşününce is arkadasimin esi oldugunu anladim. Is yerinde bikac kez konusu gecmisti uçan kuştan kıskanır bezdiriyor beni cogu zaman diye. Tamam dedim bu o kadin. Hala da kimse bilmez bu olayi o arkadasima deseydim buyuk ihtimal eşiyle tartisacakti onada demedim.
Yani o an kadinin hali öyle acınası geldi ki anlatamam. Sinirlerim yatisinca kadina üzüldüm. Esinizin arkadaşı icten içe egleniyordur belkide Allah bilirde. yapmayin bunu kendinize.
Artik naparsaniz yapin karşı tarafla ugrasmayin. Bu asamada kim ne düşünür umrumda degil demeyin. Ilerde hatirladikca kendinize kizarsiniz. Gördüğüm kadarıyla hep bi çaba icindesiniz ama yaptiginiz hersey icinizdeki ofke ateşini dahada büyütüyor.

Bi sakin olun. İnşirah suresini her firsatta okuyun. Kalbinizin duaya ve Allah a yakinliga ihtiyaci var. Bi salin herşeyi. Duaya teslim edin tüm sıkıntılarınizi. Allah hic bi kulunu zorda birakmaz.

Sizin olayiniza hicbir benzer tarafı yok benimkinin..iş sebebi ile mesajlaşma yok o kadınla..zaten o kadınla eşim aynı işi yapmıyor ikisi farklı alanda ve iş konusunda hiçbir munasebeti yok.ayrica eşim itiraf ediyor zaten civik konuştuk diyor.. Kadıköy'de buluşmalarının sebebi de iş değildi..ve benim gördüğüm instagram mesajlarinda bir tane bile iş ile ilgili birşey yoktu..şu konuda haklisiniz.ya devam ya tamam demeliyim..her ne Ursa olsun o kadınla muhatap olmamaliyim

Benzer tarafının olmadığının farkındayım. Sadece empati yapin diye yazdım. Karşı tarafin gözünde küçülüyor kadin, konu ne olursa. ALDATMA OLSUN YA DA OLMASIN. Sizin her zaman muhatabiniz eşiniz olsun. Şu da var ben içimi bu kadar kemiren bir kadini sosyal medyadan falan yoklamaz direk yanina gider yüzyüze konusurdum. Beden dili yalan söylemez merak ettigim ne varsa dürüstçe sorardim. Soz konusu evliligimin gelecegi icin oldugundan soguk kanli davranarak karsi tarafida rencide etmeden kirmadan asagilamadan tum sorularima cevap arardim. Ki buyuk ihtimalle kafamda da taslar yerine otururdu. Yine tabiki sizin tercihiniz hayat sizin. Sadece nacizane tavsiyede bulunmak bizimki

Ben de benzer durumdayım kızın evini bilmiyorum şu an işsiz nasıl buluşmaya ikna edebilirim her türlü fikre açığım.

Ben de benzer durumdayım kızın evini bilmiyorum şu an işsiz nasıl buluşmaya ikna edebilirim her türlü fikre açığım.
Siz yakın arkadaşmışsınız aram düzelsin diye sürpriz yapıcam yardım eder misin diye kandırıp buluşasım var kızla ya neyse orda nabzını yoklarım zaten sizce nasıl?

Teşekkürler

kadınlarla bulusmak hic mantıklı mı sızce ya? sizin muhattabınız esleriniz sorulara cevap vermıyorlarsa da baslarına geleceklere razılar. sizi bu duruma dusurmeye hakları var mı? bence kadınlarla ıletısıme gecmek sacma ayrıca evlı erkeğe yavsayan kadın durust mu davranr? belkı bosamak ıcın belkı kurtlmak ıcın olayı saptırablr. neyse cok sıkıntılı konular

Aynen haklısın

Evet mantikli hanfendi!!! ki yazdim. Burda da benim muhattabim konu sahibi sen degilsin. Diger uyelerin yazdiklari yorumlara saldirmayin. Dusunceniz neyse soyleyin gidin. Ben olsam dedim içim içimi yiyecek e bisey yapmadan da duramiyorum. Sosyal medyada bi delil arakmaktansa bulur konusurum. Nokta. Bana hitaben de yazma lütfen!

Yani yorumunuza sonuna kadar katiliyorum.Elbette bize konusmak yorum yapmak kolay Allah bu durumu yasayanlarin yardimcisi olsun.Ama gercekten klasik olucak ama sizin muhatabiniz o bayanlar degil aslinda bunun sizde farkindasiniz ama oyle zor bir durumki duyucaginiz en kucuk sey icinizi sogutucak saniyorsunuz.Malesef karsinizdaki kadina bu zevki yasatmayin, ne duymayi umuyorsunuz yada boyle bir insandan duyduklariniz size nasil bir yol gosterebilir sizi rahatlatabilir anlayamiyorum Allah korusun basima boyle bir sey gelmedi.Allahim kimseye de yasatmasin ama ne psikolojide olursam olayim kesinlikle yapmiycagim tek sey karsi tarafla yuzlesmek olurdu.

kzum sakın ol sızı krmak ıstemedm sıze hıtap etmedm zten.

Farklı bakış açıları okumak için buraya yazıyoruz..herkesin görüşüne saygım var ,hepimizin olmalı birbirimize saygımız..iyi ki farklı düşünüyoruz yoksa nasıl çıkacağız işin içinden öyle değil mi ..okuduğunuz için teşekkür ederim

Saglikli dusunememekten yaptım.suan iyiyim.evet o kadınla muhatap olmak saçma bıraktım zaten.bakalim herşeyi zaman gösterecek.hatta eşimi kontrol etmeyi de bırakacağım..ben kontrol etmeden karşıma çıktı ki zaten..hhicbirsey gizli kalmıyor bunu anladım bu yaşımda..şimdilik eşim de ben de bu olaydan ders çıkardık gibi geliyor bana ..ne de olsa ikinci hata da karşıma çıkacak ben çaba göstermeden.o nedenle günlük hayatıma dönmeye karar verdim.depresyon ilaçları da iyi geldi.hayatimda ilk defa psikiyatri ye gittim.gelismis ülkelerde bir sorun olmadan bile psikolog ya da terapiste gidiyorlar..bilim önemli

Benim kızdığım nokta düşüncemi "ne sacma sey" diyerek elestirilmesi. Farkli dusuncelere keske bu uslupla yaklaşılmasa. sadi sirazi nin bir sözü var "fikirlerin çarpışmasindan yeni fikirler doğar" bu kadar kiymetli yani farklilik.

Bi aciklamada bulunmak istiyorum. Gorusme fikri en basta siz olaylardan suphelenmeye basladiktan kisa bir sure sonra olmaliydi. Tanışma bahanesiyle isyerine gitmek vs gibi. Zaten bunu sizde ozamanlar istemiş fakat eşiniz baya bi karsi çıkmıştı. İste o nokta da ben inatci olur o kızla bi sekilde tanisirdim. Yoksa karşına alıp esimle aranda ne var seviyomusun falan diye tabiki sorulmaz. kizla bi kac kez gorusmus olsaydim kafam netlesirdi. Ama sizin icin artik gec o ayri

Eğer içinizi soğutucaksa muhatap olun hiçbir şey içinizde kalmasın ama konuşunca kötü hissetcekseniz hiç bulaşmayın. Yoksa var mı öyle sessiz sedasız gitmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…