Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Cok sevindim sizin adiniza konunuzu yakindan takip ediyorum ve size uzuluyorum.Sakin yanlis anmayin uc cocukla yasadiginiz psikolojiye uzuluyorum yoksa diger konuda ne yaptilarsa kendi pisliklerinde bogulsunlar.Yasamadim, Allah yasatmasin empati yapamam zira sizi anlamaya calisabilirim.Cok zor farkindayim ama psikolojik destek kesinlikle cok onemli once sizin sonra cocuklariniz icin.Unutun demiyorum Allah askina hayatinizin merkezine de koyup kendinizi daha fazla kahretmeyin.Surekli konunun uzerinde durursaniz gercekten olay iyice basite inicek ve hakliyken haksiz duruma dusuceksiniz buda cok sinir bozucu olur sizin adiniza.Allah gonlunuze gore verir ins.Hakkinizda dogru hayirli ne ise Rabbim onu size nasip etsin.

Çok teşekkür ederim.saglicakla kalin

Nasılsınız nasıl oldunuz merak ettim
Gelgitler yaşıyorum iki günde bir.bir gün esimin beni çok sevdiğini dusunirken iki gün sonra yoksa rol mu yapıyor diyorum.eskisinden daha yakın daha ilgili davranıyor.tum saldirilarim ve hakaretlerime rağmen boşanmayı kabul etmedi yoksa haklı mi sadece iş arkadaşı idi günahını mi aldım diye dusunurken olaylar tekrar aklıma geliyor ,hayır benden gizledi mesajlar silindi ,bulustuklarindan haberim olmadı daha doğrusu bu kızdan hiç haberim olmadı diyorum diğer bayan iş arkadaşlarını tanırken bunu gizledi demekki flört etti diyorum kafayı yiyorum yine.ardindan eşim beni sakinleştirmeye calisiyor,babam seni sevmese ona giderdi diyor beni sakinlestirmeye calisiyorlar..eskisinden daha yakın olmaya çalışması da artık beni rahatsız ediyor eskiden bana güzelsin demeyen adama birdenbire dünya güzeli oldum.eskiden derdim ki bana güzel şeyler söyle o da derdi ki sen bana söyle: ) bu kadar abartmasi da vicdanını rahatlatmak için gibi geliyor bana .kafayı yediğim an herşeyin sahte olduğunu düşünüyor um.sakinlestigimde ise cocuklarimi düşünüyorum sadece..çok garip bir ruh hali icerisindeyim.saat başı smslerde ne yaziyordu diye sordum daha dun,hhatırlamiyorum büyük ihtimal ile geyikti diyor.saat başı ve mesai dışı smsler

Anladım.. ne desem bilemedim inşallah en kısa sürede kendinizi daha iyi hissedersiniz. Aldattı aldatmadı diyemem ama eşiniz sizei seviyor

ben çok üzülüyorum size..aldatıldınız ama eşinizi sevdiğiniz için bunu midenize zorla kabul ettirmeye çalışıyorunusz

ben çok üzülüyorum size..aldatıldınız ama eşinizi sevdiğiniz için bunu midenize zorla kabul ettirmeye çalışıyorunusz
Tek sevme meselesi değil bu.esim bana çok iyi davraniyordu ozgurdum evliligimde.cocuklarina düşkün ev işine yardımcı birbhayat arkadaşı idi o.ailem bosanirsam daha mutsuz olacağımı cocujkarin mahvolacagini söylüyor..ki cocujlarim da babalarına çok duskun

e değilmiş işte, başka bir kadınla duygusal yakınlaşması var adamın.belki zamanla daha başka ayrıntılar da öğreneceksiniz...anlattıklarınızı tekrar yazmak istemem, bunlar sıfırlamadı mı bazı şeyi sizde?
boşanmak istemeyen her kadın bu lafı kullanıyor, içi çok da dolu değil bana göre .boşanmadan mutlu musunuz peki?
hakkınızda hayırlısı olsun

Mutlu değilim.esimin aşırı yakın davranması bana rol gibi geliyor..babam gonlunu almak için tabiki öyle davranacak diyor.memlekete ailemin yanına geldim uzak kalmak iyi gelecek mi bakalım.cocuklar var öyle kolay değil ki boşanmak..ve ispat edemediğim olaylar var..eşimin anormal pişmanlığı var ornegin..zaten illa devam edeceğim dese ailem de istemez onu.

Ailenizin istemesinin bir önemi yok. Zaten zor bir dönemdesiniz bir de onların ne hissedeceğini yük etmeyin omuzlarınıza. Sonuçta olan size oluyor.

Barıştıysanız artik önünüze bakmanız gerekiyor ama hala içinizi kemiren şüpheler olduğu belli.İsyerinden tanıdığınız olan birileri varsa onlara da sorsaydınız belki bir şeyler öğrenirdiniz. Sms iceriklerini göremediğiniz icin hep bir şüphe kalacak çünkü içinizde. İsyerindekiler zaten iliskileri varsa yada yoksa en iyi gözlemleyenlerdir yaşanılan durumlari. Sizin kızı görmüşlüğünüz bile yok ama isyerindekiler ikisini de gözlemleyen her seyin tanığı olan kişiler. Esiniz belki fiziki olarak aldatmadığı icin yaşanılanları basit bir is arkadaşlığı kılıfına sokmak istiyor. Ancak bir yıldan fazla süre olmuş ve birlikte cafede buluşmanın dışında da görüşmüş olsalar haberiniz olmazdı bence. İnanın sizi üzmek istemiyorum ama boyle her haltı yiyip eşini ayakta uyutanlara acayip sinir oluyorum.

Bugün bir bayan iş arkadaşına sordum.duugusal olarak aralarında birşey olmadığını düşünüyorum dedi.hatta eşin o kızı sözleri ile yerin dibine sokardi dedi.lo kız herkesle öyle laubali konuşur dedi.esin hep seni överdi seni seviyor bence yuvanı yıkma dedi.ben de SMS ve buluşmayı söyleyince sasirdi.cok şaşırdım eşin çok iyi biri konduradim dedi.o kızla kendisinin muhatap olmadığını tanımadığını onun gereksiz bir kız olduğunu o kız yüzünden yuvami dagitmamam gerektiğini soyledi.bu iş arkadaşı ile 15 yıldır birlikte calisiyorlar.o kızın gereksiz biri olduğunu kendisinin o kızla hiç muhatap olmadığını söyledi.sms ve bulusma olayına şaşırdı.acaba ikisi de sikintili günler geçiriyordu da öylesine mi buluştular dedi...

Tatlım son durum ne

bence eşiniz biraz kızdan hoşlanmış ama bu tür kızlar her zaman olacak . eşiniz de siz de insansınız zaman zaman başkalarını da beğenebilirsiniz ama bu sürecin ne kadar uzadığı ve içeriği önemli.
her iş yerinde erkeklerin aklını meşgul eden kızlar olur bu da onlardan biri. ama gerçek sevgiliyle kurulmuş evlilikleri sarsacak türde bir duygu boyutuna geçemezler çünkü bu kız bir gün eşinizden sıkılacak ya da eşiniz bıkacak .
özetle sadece arkadaşlık oldupunu düşünmüyorum ama geçici bir hoşlantı olduğunu düşünüyorum. bence siz se eşinize sakince bunu böyle değerlendirdiğinizi söyleyin .

Arkadaşım sen böyle yaparak adamın normal arkadaşı olarak hatta belki daha yakın olduğu bir arkadaşını kafasına sokuyorsun ben hep erkeklerle çalıştım onları çok iyi bilirim sadece bazı insanları kendilerine yakın hissederler odur sadece ama eşleri böyle yaptığında akıllarında olmayan şeyler bir anda uyaniverir son yazılarına kadar geldim hiç istenilmeyen şeyler olmuş sen bu tip durumlarda kimseye bakma yok flört ediyorlar filan yazmışlar sakina kimseye değil kendine güven ve eşine sorma bu tip durumlarda sorma seni daha kotuye götürür emin olmadan da harekete geçme gerek yok dediğim gibi bayan ve erkeklerinde yakın arkadaş olabileceklerine inanmamış gerekiyor

Ben de erkeklerin olduğu ortamda calisiyorum sohbet de ediyorum.ama mesai dışında eşimden habersiz görüşmüyor,gizlice telde konuşmuyor ,gizlice mesajlasmiyorum.esim herşeyimi bilir.esim ona tutulsa idi çok fırsat verdim boşanmak adına bitirmek istemedi bu evliliği ,ama yaptığı hata idi ilerleye de bilirdi

Hic kavga etmemekte normal degil adam heyecan ariyo bence.. masumcada gelmedi ayrica

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…