Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Bacım boşanma,eğer boşanmak istemiyorsan
Hayat senşn hayatın
Zaten boşanmayacaksın
Kimse sana bunun hesabını sormayacak
Sen kendin çekeceksin sineye
Yada hergün başına kakıp hır gür yapacaksınız
Bu hayat senin
Burda gelip,bir kılıf uydurmana gerek Yok
Ben unuturum affederim,seviyorum eşimi,yuvamı yıkmam ama üzgünüm diyebilirsin
Dediğim gibi Bu hayat senin,bizim değil

Bu bayağı konuşma tarzı eğitimli bir insana, bir psikoloğa ait olamaz... Olmamalı.

Konu sahibinin hesabı pasiftir diyor herhalde bu konu da böylece burda kapandı

Burdaki korkum eşimin beni bırakması da değil.kac gubdur yemin ediyor.o kıza slm vermicem bile diye..korkum aptal yerine konmak,ayakta uyutulmak
Madem bu kadar korkuyorsunuz net olarak resti cekin cok saskinim kendine guveni olan ayaklari ustunde duran bir kadinsiniz nasil bu kadat ezdiriyorsunuz kendinizi...ya neymis hala karimla duzgun konus yazdi diye bunu olumlu birsey olarak goruyorsunuz, neymis bi anda selami keserse herkes suphelenir sorarmjs cokta tin yani...bence siz kendinizi kandiriyorsunuz iciniz rahat etmedigi icinde burdan destek bekliyorsunuz...ayrica iyi ki bastan yakaladim yoksa daha ileri gideceklerdi daha kotu olacakti diyorsunuz keske gorseydiniz gercek yuzunu adamin gayet aldatma potansiyeli var kadin yaklasmis adamda kacrmayim demis...kocaniz istedigi kadar yalvarsin kul kole olsun size siz de cok iyi biliyorsunuz bir daha ona guvenmeyeceksiniz!!

Hayat kendi hayatı burada affetti diye tepki verenleri de anlamak mümkün değil. Eğer doktora gitmeyip sırf gelecek tepkilerden çekindiği için konu Sahibi böyle bir yalana başvurmuşsa gelin kendiniz görün oluşturduğunuz mahalle baskısını... Herkesi kapsamıyor sözlerim yanlış anlaşılmasın ama birçok konuda denk geliyorum (kendi başıma da geldi oradan biliyorum) birisi bir derdinden bahsediyor o kişinin zaten akla fikre ya da desteğe ihtiyacı var ki buraya gelmiş konusunu paylaşmış topa tutulmadığı kalıyor. Fikir danıştığı konudan ziyade mesele çarpıtılıyor. “Düşünmekten deli olacağım” başlığını hatırlıyorsunuzdur. mat_ruj Konu sahibi olayları anlatırken güldü diye ben söyledim fake işte diyeni mi ararsınız boşanmak istedi diye kadıncağızı taşlayanı mı ararsınız, konunun gerçekliğini ispatlaması için kimlik bilgisine kadar özelden soranı mı... Yani derdimizi paylaşmaya korkar olduk! Herkes sizinle aynı tepkiyi vermiyor diye taşlamayın. Kocasını affetti diye sana müstahak hıh tarzında bir de siz vurmayın. Biraz empati anlayış hoşgörü merhamet zor olmasa gerek... Konu denk gelince içimde tutamadım.

Şifre degistirmesi biraz garip geldi bana

Bir de doktora niye bir siz gidiyorsunuz ki?
Eşinizle çift terapisi alın ve doktorunuzdan emin olun.
Acaba eşiniz mi ayarladı doktoru, kendince yorumlar söylettirdi? Ya da siz samimi misiniz acaba?

Kız bu doktor sen olmayasın Lut_ran

Çok kafa doktoru gezdim özellikle babamın kaybı sonrası,psikolog psikiyatrist grup terapisi...böyle konuşan bir uzman burda okudum

Boşan boşanma affet affetme hayat senin bize bal yemek düşer ama uydurma be arkadaşım

Çok tşkler arkadaşım.. İnce düşünen insan bulmak zor vesselam...

Ben de psikologla görüştüm ancak evliliğimin gidişatı hakkında yorum yapmadı. sadece olayları kabul etmemi inkarın daha fazla acıya sebep olacağını söyledi. ilaç önermedi küçük bebeğimden dolayı. yani bu dr cidden biraz mahalle ağzıyla akıl vermiş gibi... ya da kendi dr nin söylemlerinden çıkarımlarını yine kendi cümleleriyle aktarıyor... Kararına saygı duyarım. Hakkınızda hayırlısı konu sahibi...

iyiyim canım. kabullenip önüme bakmak çok iyi geliyor. belki de ben öyle sanıyorum. ama şükür ve duaya sığınıyorum. Allahım hastalıkla ve evlat acısıyla sınamasın kimseyi.. gerisi fani işler...

Haklısın. Her şeyin bir şekilde çaresi var ama hastalık gibi şeylerle sınanmayalım. Allah yardımcın olsun inşallah. Dualarım seninle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…