Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Sizede gecmis olsun.fakat fark su: ben bu kadini hiç görmüyorum siz gormussunuz.sadece buluştuklarını ve mesajlastiklarini biliyorum.esim kadına tepki göstermek istemedi .çünkü aramizda birşey yok dedi.ne tepki verir bilmiyorum dedi.ne zaman anladı ben kesin bosanacagim istediğimi yapmaya hazirdi.kiza msj atmama izin verdi ,eşimle konuşmalarına dikkat et yazdirdim eşime,kız bana ne hakla soruyorsun deyince.. şimdi de kızdan gidip ozurler diler ve tekrar kaldıkları yerden devam ederler diye korkuyorum

Burdaki korkum eşimin beni bırakması da değil.kac gubdur yemin ediyor.o kıza slm vermicem bile diye..korkum aptal yerine konmak,ayakta uyutulmak

Burdaki korkum eşimin beni bırakması da değil.kac gubdur yemin ediyor.o kıza slm vermicem bile diye..korkum aptal yerine konmak,ayakta uyutulmak
Ama siz tepkinizi gerektiği gibi koymuyorsunuz bence. Eşinizi seviyorsunuz belli ama bu sevginin sizi acizleştirmesine izin vermeyin. Mesajlardan rahatsız olduğunuzu ilk söylediğinizde eşiniz sizi boşanmakla tehdit etmişti. Yanlış hatırlamıyorsam "Böyle her şeyimi kontrol etmeye devam edersen 6 aya kalmaz boşanırız" demişti. Bu adam bu cümleleri söyleyecek cesareti nerden alıyor? Sizin ona olan zaafınızı biliyor çünkü. Dik durun. İnsan, onuru için yaşar.

Sosyalleşmek, gece vakti eşinin yanında mesajlaşmak mı? Eğer öyleyse İlle de mesajlaşmaksa yan yana durduğu eşine mesaj atsın.

Maalesef amaçları tam olarak bu. Avukat araştırıyormuş gibi yaparsanız onun gözüne sokmadan, daha çok korkacaktır ama bu o kızla görüşmesine engel olur mu bilmiyorum Kız haysiyetsiz bir pislik çok afedersiniz ama böyle. Rabbime havale ediyorum ben onu ama siz onun peşini bırakmayın ya arayın anasını kızın iş yerine gidin konuşun birileriyle utancından insan yüzüne bakamaz sonra tabi o kadar midesi varsa lanet pisliğin.

Dr a gittug...bosanmamin yanlis okdugunu soykedi.kizin ekmeğine yağ surersin dedi.sen kişilik olarak mukemmelliyetci ve hep başkasını düşünen birisin dedi.esine guvenme en ufak hatasinda gidecegini sezdir.o kızı amirine şikayet et dedi.kiskanclik hastalığı yok sende.stres bozukluğu olusmus.3 çocukla yapayalnız olman ve karsidakineboncelik vermen bunu gosteriyir dedi.sakinlestirici verdi

Bence de doğru yapmışsınız. Sanırım benziyoruzkişilik olarak. Biz de gideceğiz doktora bakalım bize neler söyleyecek Aile terapistine mi gittiniz acaba? İyi geldi mi memnun kaldınız mı?

Bence de doğru yapmışsınız. Sanırım benziyoruzkişilik olarak. Biz de gideceğiz doktora bakalım bize neler söyleyecek Aile terapistine mi gittiniz acaba? İyi geldi mi memnun kaldınız mı?
Psikiyatriste gittim.ilac verdi.20 gün icmen gerek sakin bırakma dedi.iyi geldi çünkü ben hala eşime ve o kıza haksizlha yaptigimi dusunuyordum.beni bana anlattı ve dogruydu

Günlük hayatını etkileyen bir durum varsa dr a git.ben ders anlatamiyirdum disarida bile cinnet geciriyordum.hic yapmadığım seyler...çocuklarımı ihmal ediyordum.bu nedenle Dr a gitmek mantıklı idi

Hiçbir mantıklı doktor boşanma diyemez öyle bir kesin cümle kurmak meslek kurallarına aykırı.sizinle konusur ancak karar sizindir doktorunuzu değiştirin

Konuyu başından beri takip ediyorum da hiç yazmamıştım,

Yahu kızın neyine üzülüyorsun?
Kız senin kocanla konuşurken bu adamın karısı çoluğu çocuğu var bu adamın aklı bana kayarsa onlara ne olur diye düşünüp üzülmüş olma ihtimalinin zerresi var mı sence?

Çok yakın bi arkadaşım da eşi tarafından aldatıldığını öğrenmişti onlarda aynı iş yerinde çalışıyordu. Kız sakince iş yerine gitti patronunun yanına eşini ve kadını çağırttırdı pat pat pat anlattı. Kadınla adamın yüz ifadesini görmeyi çok isterdim ama anlatmasından bile mest oldum. Patronu kadına sadece hemen eşyalarını al ve çık diyerek işten çıkarmış yüz kızartıcı suç olduğu için de kıdem ihbar tazminatı vs birşey alamamış. Adamı pozisyon gereği ihtiyaç duyulduğu için çıkaramamış ama uzun bi süre iş yerinde dışlanmış v.s bu ders de ona fazlası ile yetmiş. sonrasında yalvar yakar kapıda köpek olmalar falan barışmışlardı.

Pasif olmayın korkmayın..!
3 çocuk büyütebilen bir kadın olarak zaten çok güçlüsünüz. Siz utanacak birşey yapmayacaksınız bırakın yapanlar onlar , onlar utansın. O kıza da hayat boyu kulağına küpe olsun. Eşiniz de birşey demeye kalkarsa ben seni defalarca uyarmıştım senin çözemediğin yerde ben çözdüm dersiniz.

Doktor doktor degil whatapp kiz grubu sanimi arkadas mubarek.Hicbir hekimin bosanma,kizin ekmegine yag surme diyecegini dusunmuyorum.Demisse de o diplomayi yirtip atsin.

Doktor cennet mahallesinden galiba. "Boşanma süründür o yellozu" demiş ok

Günlük hayatını etkileyen bir durum varsa dr a git.ben ders anlatamiyirdum disarida bile cinnet geciriyordum.hic yapmadığım seyler...çocuklarımı ihmal ediyordum.bu nedenle Dr a gitmek mantıklı idi
Ben emziriyorum ilaç kullanamam zaten günlük hayatımı devam ettirmemde bir sıkıntım yok ama bizim durum biraz eşimle alakalı. Muhtemelen onun kendini tedavi etmesi için gideceğiz.

Hiçbir mantıklı doktor boşanma diyemez öyle bir kesin cümle kurmak meslek kurallarına aykırı.sizinle konusur ancak karar sizindir doktorunuzu değiştirin
Ama esimin tepkikerien göre bosanma dedi.ve birdaha okursa karar ver çünkü çocuğun var dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…