Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

İlk mesaji okuyunca ne var bunda dedim ama sonra anladim ki esiniz macera aramis, ici kipir kipir olmus keyif almis ve devam etmis. Acikcasi esimin isyerindeki hatun kisilerle gorusmesi sakalasmasi beni rahatsiz etmez saat te onemli degil, bende goygoy yaparim esimi bu da rahatsiz etmez ama, birbirimizden daha cok keyif aldigimiz birileri girerse hayatimiza orda bi unlem gelir oturur iliskimizin tam ortasina. Aldatilmak degil de icim kaldirmaz benden baskasiyla benimle kuramadigi iliskiyi kurmasini ve yol veririm onume bakarim. Su hemcinslerimin evli erkeklerde ne buldugunu da omrum boyunca anlamayacagim sanirim!

Konunuzu uzun zamandır takip ediyorum. Kaç kez yazıp yazıp sildim mesajımı.
Konunuz kapandıktan sonra yazma şansım olmadı. Dilerim bundan sonraki hayatınızda her şey sizin için güzel olur.
Güçlü bir insansınız. Böyle insanların sizi yıldırmasına izin vermeyin.

Bosanirsan kizin ekmeğine yağ surersin dedi.dr bayandı
"Kızın ekmeğinden banane. Ben eşimin ne yaptığı ile ilgileniyorum" deseydiniz ya.

Neyse hakkınızda hayırlısı olsun, karar sizin. Umarım iyi olursunuz.

Ayrica hangi sakinlestirici sadece 20 gun kullaniliyor yahu? Etkisini gostermesi 15 gun zaten.. neyse cocuklarim icin buradayim sozunden sonra kocan basta olmak uzere hepimiz anladik bosanmayacagini, o da onemli degil de sen gercek bir psikiyatriste git, gercek bir sakinlestirici al..

Canım kolay değil 3 çocuk 10 yıllık evlilik, çocuklar dolayısıyla eşinle vakit geçirmen, birbirinizle sohbetiniz illa ki azalmıştır diye tahminim var, ve o andaki boşlukta kötü olarak bakmasa da başka bir kızla aşırı samimi konuşmalar takip etmeler başladıysa bi oturup çeki düzen vermek gerekir her şeye. Evet eşin de hatalarını düzeltecek sen de. Biz kadınlar temizlik yaptık yemek yaptık çocuk yaptık daha ne yapalım diyoruz bazen ama erkek dönüp bakınca bunları hiç görmüyor, sen kendine dikkat et ve ezdirme sakın. Boşanacak derecede büyük aldatma göremedim tamam aklından geçmesi bile iğrençtir ama sonuçta cinsel konuşma veya yakınlaşma yoksa bu saatten sonra birbirinizi anlamaya çalışarak devam edin. Ve ne olursa olsun eşinizle sohbet edin. Herkese boşan demek kolaydır ama insan başına gelmeden anlayamaz maalesef. Ben sana boşan diyemem devam et de diyemem ama 3 çocuğun sağlıklı bi şekilde yetişmesi için sağlıklı anne ve baba gerekiyor. O yüzden kendinize bi şans verip adam akıllı yoldaş olmaya çalışın. Ha çok yıpratıcı bi süreç olur birbirinize saygınızı falan yitirirsiniz o başka. Ne olursa olsun saygınızı koruyun...

İnşallah çok tşkler...

İşyerine gitmelisin habersizce sonra o kızı bulup gözdağı vermelisin gerekirse işten çıkması için bütün işyerine anlatıcapına söyle yuvana sahip çık etrafta o kadar çok böyke kız doluki onlara fark etmiyo amaç erkeklerin parasını yemek erkeklerin derdi zaten belli neyse sen o kızı uzaklaştırmalısın yada eşinin işyerinden başka tanıdığın varsa kızla bi bululma ayarla ve ayarını ver önünede bir miktar para koy yeni avını bulana kadar idare etsin

Bence guzellikle beni neden bu arkadasinla tanistirmiyorsun hatta evimize caya gelsin sohbet edelim diyin..Eger aralarinda baslamis veya baslamak uzere bisey varsa bi cekinme olacaktir..Bu asamada esinize iyi davranmaniz da kotu davranmaniz da ters tepebilir..Kendine yapilmasini istemedigimiz seyleri baskasina neden yapariz anlamiyorum..Sayet gelirse esinizi cok sevdiginiz ve mutlu oldugunuz imajini verin darisi sizin basiniza demeyi de unutmayin

O kadar psikiyatr ,psikolog tanıdım böyle konuşanı hic denk gelmedi .Zira cok az konusurlar ve şunu yap bunu yap demezler bile .Tam idealimdeki psikiyatr keşke bana da denk geleydi .Psikiyatrik ilaclar antibiyotik mi 20 gün kullanılsın ayol .

Böyle durumları okudukça sinirlerim bozuluyor. Bence hiç bir evli erkek bir kızla böyle samimi konuşmalar yapmamalı. Ne biliyim yani biraz mesafeli olun. Sizi kaybedeceğini hissettirin ona. Eğer ki üzerinize düşerse barışma yolunda birşeyler yaparsa sizi seviyordur. Eğer ki kılını dahi kıpırdatmıyorsa umrunda değilseniz vardır korkulacak birşeyler. Umarım korktuğunuz gibi değildir. Kimi erkek sıcakkanlıdır. İçinde kötü niyet yoktur belki de ama sadece gece konuşması biraz rahatsız edici. Umarım herşey yoluna girer.

Bu konu kapansa ya konu sahibi de gitti zaten. olay da büyük ihtimal affetmeyle çözüldü yani... yazılıyor ama olan oldu bitti :)

ÜZgünüm ama eşin yalan söylüyor. Ve utanmadan şifreyi değiştirme cesaretinde bulunuyor . Yeme bu numarayı ...

Valla öfke ile kalkan zararla oturur diye boşa dememisler.Neden hemen mesajlari adama anlatirsin?Biraz gozlemle bakalım is neereye dogru gidiyor.Hazir elinde imkanin var an ve an görüyosun yazismalari.Simdi icin icini kemirir ki haklisin.Ne munasebet evli barkli adam kadinin biriyle mesajlassin hic masum degil bence

sen gene de çok üstüne gitme bence... o kız tatlı tatlı yaklaşıyo, sen de suratını çok ekşitirsen ısınmaya başlar ona doğru... haklı insan duruşunu bozma üstüne de gidip ürkütme bence...

Hiç masum değil Gözünü 5 aç

Konunun sonu nereye bağlandı tembellikten bütün yorumları okuyamadim bilgisi olan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…