Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Zaten bekleseniz canınız bu kadar yanmazdı. Ama beklenmedik bir durum bu. Ve malesef o güven gitti mi daha gelmiyor. Eşiniz çok pişman bir daha da yapmadı diyelim sizin içiniz soğuyacak mı hiçbişey olmamış gibi davranabilecek misiniz. Bunlar çok önemli. Bunları başaramazsanız evliliğiniz sürer mi sürer ama sonra duvara toslar belki o zaman herşey daha zor olır
Ve biliyor musunuz biz mutlu idik.inanin kavga gurultu kapris olmazdi evimizde...ve esimi herkes sever sayar...guvenir . Bundan dolayı soknikdum...bir dedigimi niki etmez ...babam bike bderki damat benden iyi.. anlayın artık... insanoğlu şaşar mis bunu anladım...zaten beni üzen biri olsa idi karaktesiz falan sok olmazdim uzulmezdi m..ama Allah yine yüzümüze bbakt.ben o mesajlari tesadufi görmese idim eşim belki çukura düşecekti.zaten kendisi de diyid.bu bana iyi ders oldu diye.meger ben seni çok ama çok seviyormuş um sen olmazsan yasayamazmisim diyor.bosanmaya çıktım ciddi ciddi korktu yani[/QUOTE

Sizin o kizla muhattap olmadan direk amirlerine bu samimiyetten rahatsiz oldugunuzu soylemeniz gerekiyordu bence. Haspamdaki gurura bak kim oluyormussunuz. Abisi mi sevgilisi mi gitsin amirine aciklasin durumu. Neden gizli gizli gece yarilari msjlastiklarini neden bulustuklarini kendi aciklasin. O kiz o isyerindeyken iciniz rahat esinizi nasil ise gonderiyorsunuz anlamiyorum. Gun icinde bin kez dusunurdum acaba o kizla konusuyormu arkamdan is ceviriyorlar mi diye. Egitimcisiniz insanlara derdinizi anlatabilecek seviyede iletisim yeteneginiz var neden size deli denmesinden korkuyorsunuz. Kendinize guveniniz neden eksik anlam veremiyorum ve uzuluyorum.
Son olarak kizin bu guveni de esinizle olan samimiyetinden aldigi acik olarak ortada. Esimin is arkadasi bana kimsin diyecek uygulamali olarak kim oldugumu anlardi.

Daha önceden farklı birşeyler yazmıştım cidden diğer kızlar haklı çıktı. Bu işin altını daha çok kaz sen sadece buluşmanın pişmanlığı olmayabilir bu. Şart koş herşeyi anlat bana eğer ben öğrenirsem senin anlattığından bir nokta daha fazla o gün boşanırız de.

Kizin yasi genc sanirim, evlilik kurumu kurallarindan pek haberi yok. Ben kizin kocanizdan hoslandigini dusunmuyorum. Kadinlar erkeklerin arkadasliklarindan hoslanabilirler. Erkek yakin arkadasinin olmasi ise farkli bir sey, nadir bulabiliyorsun o yuzden de kiymetli oluyor. Yani ben kizi anlayabiliyorum, fazla toy o yuzden boyle. Benim calistigim yerde de neredeyse herkes erkek, ancak erkeklerle yakin samimiyet kuramiyorum, bu tur sebeplerden dolayi. Arkadaslarimdan biri evli, ona ozel dikkat etmeye cabaliyorum. Cok yakin bir eski arkadasim (erkek) da evlendigi icin facebooktan vs ikili muhabbeti neredeyse tamamen biraktik. Yani iki tarafta da yanlis anlasilirim korkusu mevcut. Bu sebeple de hic yakin arkadasim yok. O yuzden ben aslinda kiza biraz uzuldum, belki de arkadasi olarak goruyordu esinizi. Ama esinizden cok emin degilim, daha onceden de kadin arkadaslari hic var miydi o onemli bir faktor. Yine de, sonuc olarak, eger esiniz o kizdan hoslansa bile ondan yana hic bir sansi olmadiginin farkinda oldugu icin sizi kaybetmek istemiyor. Cunku siz ayrilsaniz da o kizla sevgili olmak istese bile reddedilecek, eminim ben buna. Her halukarda ben kendinize guvenmenizi, ve durumu akisina birakmanizi oneririm. Eger adam baskasina gidecekse de tamamen onun kaybi. Bu, her an herkesin basina gelebilir. Siz korkmayin, umursamayin, en onemlisi de sevginizi, sayginizi boyle bir durum icin daha fazla yipratmayin.

Kizin yasi genc sanirim, evlilik kurumu kurallarindan pek haberi yok. Ben kizin kocanizdan hoslandigini dusunmuyorum. Kadinlar erkeklerin arkadasliklarindan hoslanabilirler. Erkek yakin arkadasinin olmasi ise farkli bir sey, nadir bulabiliyorsun o yuzden de kiymetli oluyor. Yani ben kizi anlayabiliyorum, fazla toy o yuzden boyle. Benim calistigim yerde de neredeyse herkes erkek, ancak erkeklerle yakin samimiyet kuramiyorum, bu tur sebeplerden dolayi. Arkadaslarimdan biri evli, ona ozel dikkat etmeye cabaliyorum. Cok yakin bir eski arkadasim (erkek) da evlendigi icin facebooktan vs ikili muhabbeti neredeyse tamamen biraktik. Yani iki tarafta da yanlis anlasilirim korkusu mevcut. Bu sebeple de hic yakin arkadasim yok. O yuzden ben aslinda kiza biraz uzuldum, belki de arkadasi olarak goruyordu esinizi. Ama esinizden cok emin degilim, daha onceden de kadin arkadaslari hic var miydi o onemli bir faktor. Yine de, sonuc olarak, eger esiniz o kizdan hoslansa bile ondan yana hic bir sansi olmadiginin farkinda oldugu icin sizi kaybetmek istemiyor. Cunku siz ayrilsaniz da o kizla sevgili olmak istese bile reddedilecek, eminim ben buna. Her halukarda ben kendinize guvenmenizi, ve durumu akisina birakmanizi oneririm. Eger adam baskasina gidecekse de tamamen onun kaybi. Bu, her an herkesin basina gelebilir. Siz korkmayin, umursamayin, en onemlisi de sevginizi, sayginizi boyle bir durum icin daha fazla yipratmayin.
Kız benden 2 yas kucuk sadece... kendiniz bile demissiniz iş arkadasim evlendi daha dikkatli davranmaya calisiyçalı diye..ayrica bu kız bu olaydan sonra esimle konuşmaz ise herkes farkedermis.neden diye sorduğumda eşim ile o kız yakın ikili imis..kız suçlu olsa ne yazar sucsus olsa ne yazar.aslinda herşey karşılıklıdır.bu kadar masum madem buluşmaya kardesi yada arkadaşı ile gelse imiş ki o iş yerinde başka bekar kızlar da var eşimi taniyan ve araları iyi

Ve eşim hala ben ona askim cicim demesim diyir...birsey de ispat edemiyorsun adamin icininokuyamiyorsun ki daha yapmicam diyor...habbir de şunu sordum.simdi neler olur isbyerinde kiz napar dedim .herkes sorar neden ikiniz konusmuyorsunuz der çünkü biz yakın iş arkadaşı idik dedi.bubda gario bakın.herkesnbiliyorbyakinliklarini
Herkesin neden konusmuyorsunuz demesine neden takiliyor ki esin? Bu kotu bir bahane. Ben inunla konusmaya devam edicem denek bu. Sorunu cozmeyecek bu durum. Bu guvensizlikle iciniz kemirile kemirile bunu ne kadar devam edebilorsiniz ki? Guvwn biterse evlilik de biter. Ve esiniz hala israrla gorusmeye devam etmeliyim diyor.

Baya üzülerek söylüyorum bunu bakın başından beri takip ediyorum bu konuyu, eşiniz hala vazgeçmedi :KK43: Kızın her şeyden haberi var o yüzden karımla düzgün konuş yazdığında cevap vermedi ve size “ ne hakla hesap soruyorsunuz “ deme hakkını kendinde buluyor. NE DEMEK NE HAKLA? KARISIYIM BEN. Deseydiniz keşke. Eşinizi tekrar onunla asla muhattap etmemeliydiniz ama zaten eşiniz o kızdan vazgeçmedi. Kızı her şeyden haberdar etti ve ortalık durulunca görüşeceğiz biraz sabret dedi o kadar. Sadece günü kurtarmaya çalışıyor. Boşanmayın yeter onun için. Yine konuşacak kızla yine görüşecek. Tutmayın artık bırakın ve izleyin. Elinizden geleni yaptınız gerçekten. Eşiniz ahlaksız bir insan olmuş sizin bildiğinizin aksine Rabbim Hidayet versin cümlemize. Çocuklarınızı böyle bir insanın yetiştirmesindense bizzat kendiniz yetiştirirseniz daha iyi olur bari çocuklarınızı buna maruz kalmak zorunda bırakmayın lütfen. :KK43:

sanki sifreli konusuyorlar.
kendi aralarinda suphe cekmemek adina dil olusturmuslar.
kendimden biliyorum lisedeyken abim arada telefonumu kontrol ederdi bnde yakalanmamak icin bu tarz konusurduk bize cok keyifli komik gelirdi bu tarz konusmalar.
ona benzettim ninem falan yinede gunahi boynuna :KK12:

Herkes ayni seyi söylüyor. Amir ile görüşün. Birimleri mi degisiyor yerleri mi degisir birsey olur muhakkak. Saniyor musun kocan iste o kizla konusmayi selami kesecek. Mumkun mu? Degil...

Bak fikrimi degistirdin ya.. görüşmeye yim zaten eşim hala diyorki ben kızla seni aldatacak bir yazışma yapmadım diyor.hala normal buluyor.bu kafadaki adam degismez
Siz eşinizi değiştirmeye mi çalışıyorsunuz?
İnsanlar zaten hiç ama hiç bir zaman değişmez. Neyse odur. Sizin eşiniz bu kızı neden bu kadar koruyor ? Aklınca sizden gizli iş yürütüyor ve rezil olmak istemiyor. Açık ve net. Konu güncellendi mi okumadım ama siz hala acaba mı acaba mı derken eşiniz sizi aldatırken parmağında oynatıyor ve hala flört başlangıcı diyorsunuz. Rest çekip sert olması gereken tehdit etmesi gereken sizsiniz ama tam tersi oluyor ne hikmetse .

Siz eşinizi değiştirmeye mi çalışıyorsunuz?
İnsanlar zaten hiç ama hiç bir zaman değişmez. Neyse odur. Sizin eşiniz bu kızı neden bu kadar koruyor ? Aklınca sizden gizli iş yürütüyor ve rezil olmak istemiyor. Açık ve net. Konu güncellendi mi okumadım ama siz hala acaba mı acaba mı derken eşiniz sizi aldatırken parmağında oynatıyor ve hala flört başlangıcı diyorsunuz. Rest çekip sert olması gereken tehdit etmesi gereken sizsiniz ama tam tersi oluyor ne hikmetse .
buna benzer bir olay yasamistim.gerci benim esimden degil karsi taraf yapismisti bize resmen.resti cektim adjm kiskanca cikti.ayni bu arkadas gibi sinirimden aradim sanane o benim arkadasim sen katisamazsin dedi bana.benimde kocam bak nasil karisirim ben sana dedim ve anasini aradim soyledim.bak kizina soyle pesimizi bifaksin dedim.cok zor gunlerdi o gjnler.sonra ben suclu oldum tabi

buna benzer bir olay yasamistim.gerci benim esimden degil karsi taraf yapismisti bize resmen.resti cektim adjm kiskanca cikti.ayni bu arkadas gibi sinirimden aradim sanane o benim arkadasim sen katisamazsin dedi bana.benimde kocam bak nasil karisirim ben sana dedim ve anasini aradim soyledim.bak kizina soyle pesimizi bifaksin dedim.cok zor gunlerdi o gjnler.sonra ben suclu oldum tabi
Burda eşe sert çıkılması ses yükseltilmesi lazım bence. Dışarda pislik her zaman var ve hiç bitmez. Her elini kolunu saklayamaz bakacaksa evli kadın ya da adam. İşimiz var demektir.
Evliyse, bir yuva söz konusuysa eğer herkes önüne bakacak. Dışardan her Çağıran’a gidilir , her ilgi gösterene yüz verilirse önce kadınların erkekleri bırakması lazım

Burda eşe sert çıkılması ses yükseltilmesi lazım bence. Dışarda pislik her zaman var ve hiç bitmez. Her elini kolunu saklayamaz bakacaksa evli kadın ya da adam. İşimiz var demektir.
Evliyse, bir yuva söz konusuysa eğer herkes önüne bakacak. Dışardan her Çağıran’a gidilir , her ilgi gösterene yüz verilirse önce kadınların erkekleri bırakması lazım
kadin cok zorlamisti bizi arkadasimda arkadasim.hala ayni yerdeler.ama artik yaklasamiyor

ben esimde msj fln hivbirsey yakalamadim.ama kadin her gorusumde sanki esimle biseyler varmis gibi hareketler ve sozlerle beni cok dolduruyordu.ole yapa yapa huzurumuzu ole bir kacirdi.o donem cocugu olmuhordu.allahtan bi veledi olduda yatisti

Ne rezil insanlar var ya
sonra ben kocasini kiskanan kadin oldum.dort yil dayandim bu kadina.sjmdiki aklim olsa bastan cekerdim ayari.ama ozaman cahillik korkaklik.arkadasi zor gunler brklihor.ben ilk baslarda hala ayni yerde olduklarindan cok zorlanmistim.hala bile aklima geliyo okadinin dedikleri ve esimin ona tepki koyamayisi hala sinir oluhorjm

sonra ben kocasini kiskanan kadin oldum.dort yil dayandim bu kadina.sjmdiki aklim olsa bastan cekerdim ayari.ama ozaman cahillik korkaklik.arkadasi zor gunler brklihor.ben ilk baslarda hala ayni yerde olduklarindan cok zorlanmistim.hala bile aklima geliyo okadinin dedikleri ve esimin ona tepki koyamayisi hala sinir oluhorjm
Bende eşlerine bağırıp çağırıp dış kapının dış mandalı Kadınlara ağız açmayan adamlara inanamıyorum. Çok geçmiş olsun size çok zor

Bende eşlerine bağırıp çağırıp dış kapının dış mandalı Kadınlara ağız açmayan adamlara inanamıyorum. Çok geçmiş olsun size çok zor
esim surekli ben bisey yapmadim dedi.enson oda kadina neden olmayan seyleri var gibi anlatiyosun demis.sanirim kadin beni kiskandirdihini dusundu zevk aldi bundan.ortak arkadaslarimizda demisti kasitli yapiyor.diye.allahindan bulsun yaa.az daha bosanacaktik.vede hosuna gitti kadinin.cok ilginctirki kocasi bile karisiyla birlik olmus ugrasiyorlar gibigdi.hala esimin basina kakiyorum istemedende olsa o donem sessiz kalmasinin bana etkilerini.karsidaki arsiz olunca bole oluyo.herif kalkiyo sen karisiyken.sana noluyo o benim arkadasim seni ilgilendirmez diyo.yuzsuz arsiz aklima geldi bak simdi deli oluyorum yaa

esim surekli ben bisey yapmadim dedi.enson oda kadina neden olmayan seyleri var gibi anlatiyosun demis.sanirim kadin beni kiskandirdihini dusundu zevk aldi bundan.ortak arkadaslarimizda demisti kasitli yapiyor.diye.allahindan bulsun yaa.az daha bosanacaktik.vede hosuna gitti kadinin.cok ilginctirki kocasi bile karisiyla birlik olmus ugrasiyorlar gibigdi.hala esimin basina kakiyorum istemedende olsa o donem sessiz kalmasinin bana etkilerini.karsidaki arsiz olunca bole oluyo.herif kalkiyo sen karisiyken.sana noluyo o benim arkadasim seni ilgilendirmez diyo.yuzsuz arsiz aklima geldi bak simdi deli oluyorum yaa
konu sahibine tavsiyem madem esi yalvariyor isini mutlaka degistirsin derim.cunku bu konuda adam msjlasmis karsilik vermis.olan konu sahibine olur kendini yer bitirir adam ise gittikce.cok zor cok allah bole insablara firsat vermesin

esim surekli ben bisey yapmadim dedi.enson oda kadina neden olmayan seyleri var gibi anlatiyosun demis.sanirim kadin beni kiskandirdihini dusundu zevk aldi bundan.ortak arkadaslarimizda demisti kasitli yapiyor.diye.allahindan bulsun yaa.az daha bosanacaktik.vede hosuna gitti kadinin.cok ilginctirki kocasi bile karisiyla birlik olmus ugrasiyorlar gibigdi.hala esimin basina kakiyorum istemedende olsa o donem sessiz kalmasinin bana etkilerini.karsidaki arsiz olunca bole oluyo.herif kalkiyo sen karisiyken.sana noluyo o benim arkadasim seni ilgilendirmez diyo.yuzsuz arsiz aklima geldi bak simdi
bende kadini enson noktada rezil ettim.anasini aradim.oda kesmeseydi baska yontemler deneyecektim.cunku benim cocugum opislik kadinin egolari yuzunden aylarca babasini gormedi.

X