Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Aldatan evli erkek baş rezildir o net.
Bizi bağlayan da kocalar zaten,elin kadını bizi bağlamaz.
Sadık olması gereken adam.
Tamam..

Ama bu kızlara ne oluyor anlayan beri gelsin.
Yaa ben bekar olsam,bir evli adam bana o şekilde yaklaşsa,niyetini anladığım an uzaklaşırım,iğrenirim,kaçarım,yani yok olurum onun için....
İnsan nasıl yakıştırır kendine anlamıyorum.
Bekar erkek mi yok.
Neden karşılık verirler veya neden adamlara askıntı olurlar,çok yazık oluyor vallahi.
İki nesil sonra anne babası birlikte olan çocuk kalmayacak.Toplumdaki herkesin ailesi boşanmış olacak,yazık günah bu gidiş nereye,yuvalar zaten zor kurulup,zor korunuyor bir de böyle üçüncü şahıslar,ahlaksızlıklar.......

Konu sahibesi size çok sinirleniyorum, yazmayayım diyorum dayanamıyorum... Sizin aldatılma anlayışınız “aşkım” denmesi yahut “uygunsuz yakalanmak” Elle tutulur, somut delilleriniz bile olsa, “eşim yemin etti, inkar etti” diye kendi kendinizi kandırıyorsunuz.
Herkesin her yeminine güvenilmez, adam sizi hiçe sayıyor. Kendinize azıcık saygınız olsun lütfen şu adamın şu tavırlarına rağmen net bir duruşunuz ve düşüncenz yok! Ben buradan çıldırdım yahu nasıl pişkin bir adam o

Kimsenin kimseye tahammulu kalmamis. Herkes agresif herkes sinirli.

Kim taşladı burada konu sahibini herkez elinden geldiğinde destek ıyi oku!!
Benim yorumum da bizzat sana
Sen de o yorumunda kk kadınlarını azarlamışsın gaz vermekle itham etmişsin,fark ne?

Ne yapsın peki koni sahibi, biz beceremedik madem sen aklı selim bir yorum yap

Kızlar üyelerle polemige girmek yasak sikayet edin şu kızı. Konuyu bırakmış sizle uğraşıyor

Konu bayağı bir flört kokuyor gerektiğinde mesaj atabilirler ama bukadarı pes Benim de eşimin bayan iş arkadaşları var bekar ve evliler ama ben hepsini tanıyorum görüşüyoruz ortam oldukça eşli olarak da Hatta bir keresinde bir tanesinin Bizim oturduğumuz yakınlarda işi vardı Yolumun üstü ben bırakayım mı diye bana danıştı eşim. işyeri ile ilgili grupları da var ama sadece konuşmak zorunda oldukları zaman konuşuyorlar veya eşime soru gönderdiklerinde konuştuklarını gördum o da bir iki tesekkurler rıca tarzı Bence hiç normal değil kendine itiraf edemiyor Muhtemelen eşiniz ama bir beğeni,çekim olabilir. hiçbir erkek üstelik evli iken durduk yere başka kadınla mesajlaşmaz

Benim eşime de iş yerinden birisi askinti olmuştu üstelik ben de o iş yerindeyim her gün yüzyüze bakıyorduk kızla. Daha cook kişiler var böyle eşime askinti olan hayır eşim öyle uzun boylu mavi gözlü kaslı da değil ama evli olması yetiyor galiba bazı kizlara. Anlam veremiyorum evli erkek merakı gerçekten bir hastalık.

Eğer şifresini değiştirip normalleştrmeseydi abartma derdim sana ama geçmiş olsun canım

Burda bu kadar kadının olduğu bir platformda kadını direkt suçlamak ,tepki çekmek istemiyorum.
Ama cidden haklısınız,var böyleleri.
Yasak olan çekici geliyor herhalde.
"Adam evli ama bana bakıyor" diye egosunu şişiren de var.
Adam evli de olsa sorun değil ben beğendim diye asılan da var.
Kadının da erkeğin de ahlaksızı var işte kısaca.

Yeminler ediyor tek seni sevdim.ne istersen yaparım.vallahi o kızla aramızda birşey yok diyor

Bu kadar yemin ederek ketoya donecek adam yakindir
Hep ayni ziri viri, sadece seni sevdimmis.

Sevenin gonlu kaymis iste, ilgisi yon degistirmis..
Insanoglu ne pis nefisli.

Bu yoruma katılıyorum, ilaveten madem kız ailesinden korkuyor evini bul ailesine anlat demek geçiyor içimden hayirlisi

Babamı çağıracağım dedim.bir neticeye varalim böyle cocujlarin onunde hir gur olmuyor dedim.hem ben de ruh hastası olurum dedim en iyisi aytilalim dedim.ve bunda ciddiyim.sonra yeminler falan yine.sonra da tamam söz veriyorum birdaha yapmayacağım dedi.boylece yaptığını itiraf etise oldu.itiraf ettin sonunda dedim.hayir aldatmadım sadece gorusmam yanlisti.yeminle birdaha olmayacak dedi.ben kararlı durdum.bosanirsak büyük çocuk sende küçük bende kalır deyince kafasına dank etti ciddi oldugumun.so sırada cocuklar da mahvoldu küçük bana anne ağlama diyor,baba annemi sev diyor o anda.sonra dediki bu çocuklar mahvolur ayrilirsak dedi.baksana çocuk şimdiden etkilendi kardeş kardeşten ayrilmamali dedi.eger o kızla devam edersem ki etmeyeceğim o zaman s.ç agzima dedi.benim agzma s.cldiktan sonra mi mi dedim.boynuzlarimla çocuklara mi bakacagim dedim.bana sarıldı sarildi bırakmadı yalvarıyorum bırakma beni sadece seni sevdim.dedi...kizlar bu çocuklar ne olacak tek onları düşünüyorum yaa...ben de ona şöyle dedim.bir kaç gün düşünüp kararımı vereceğim dedim.

napmalıyım diye soruyosunuz ya ben olsam aynen şunu yapardım. derdimki kimseye hiç bişeyi senin aldattığını aldatmadığını vs ispatlamak zorunda değilim kimseyi inandırmak zorunda da değilim önemli olan benim hislerim . beni kırdın ve sana olan güvenimi de yok ettin.ben bu şekilde devam etmiycem bu şekilde devam edemez zaten derdim. bak bakalım nasıl hizaya geliyo. adam minareyi çalmış kılıfı da hazırlamış. sen millete aldattı diye laf anlatmaya çalışıken o sana deli diyecek. bu kozu al elinden dekş önemli olan benim ne hissettiğim. bu arada kocanız kıza çatır çutur yürüyo kız da durum be bilemem. ben bekarım ben bile normal arkadaşlarımla öyle dm den msjlaşmıyorum sadece hoşlanıyosam karşılıklı yürüşüyosak durum kocanızınki gibi olur ancak. çekin resti yoksa töbeki durumu toparlayamayacağınız gibi bi de psikolojisi bozuk deli yaftası yapıştıracak adam size

Artık aldatmaya yeltenmesinin kesin oldugunu surdan anladim kizlar.. Kadıköy'de bilinçli olarak bulusmuslar itiraf etti.orasi beni bitirdi ..tamam dedim resmen baslatmislar sadece adı konmamış dedim..artık o itiraftan sonra sorgulama ihtiyacı hissetmedim..cunkunesim o kızla tesadüfen karşılaştığını soylemisti.ustelik ben hesap bile sormamistim.sadece kızım dediki anne babamin arkadaşı da cafede idi dedi.bayan mi diye sormadım bile kendi telaş yapıp tesadüfen karsilastik dedi.telas yapinca anladım sordum bayan mi diye.megersem tesadut degilmis lânet olsun değilmiş.

Sadece senin huzurun ve yuvan dağıldı çocukların duydu yaşadı tüm bunları yazıklar olsun böyle babaya o kızın haberi bile yok ben olsam evinide işinide o kizin başına yıkar kocamın burnunu iyi bir surterdim

Zor bır durum tabıkı üzmek için demıyorum hıcbır erkek aldattım demez genelde bu tip erkekler bazen eglence arayısına gırer eşinizn dedıgı gb muhabbeti vs hosına da gıtmıs olablr aldatmak cok ayrı buyuzden sadece buyuzden gemıler yakılmaz ortada cocuklar var ben buna da karşıyım mesela sakince düşünün pişmansa zaten anlarsınız hal hareketlerınden

herkes 2ci bi sansi hakeder diyecegim bu sefer.belli ki adama dank etti yediyi haltlar.ama oyle kolay kolay affetmeyin surundurun.uzuldum cocuklara ya.hem buyuk bende kucuk sende de neymis alin cocuklarin ikisini de eger boyle bi sey olursa

Canım aynı dertten ablamda muztarib ne yapışkan kızlar var anlamıyorum ki zannettim ki konuyu ablam açtı
Öyle bir zamandayiz ki evlilikler olmuş çocuk oyuncağı insanlar ne labai ne yapışkan allah akıl fikir versin onlara sana da sabırlar diliyorum
Ablam da sırf bu yüzden isten atılsın istiyor esu kac kez senin durumuna düştü
Allah' a hevale et ondan yardım iste canım eşinle konus diyeceğim ama aynısı bizim başımızda konuşsan anlar mi bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…