Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Çok pişman gibi görünüyor evet cocuklar düşündüğüm tek şey 3 çocuk....ama tekrar o kıza donmeyecegini nerden bilecem...eşime de öyle dedim.oyke birsey yaoarsam anlarsın zaten ozamano karar ver diyor

ben boşanma blöfüne karşıyım ama eşiniz hakediyor. karar verdim boşancam bu şekilde yaşayamam deuin iyiiiiceeee burnu sürtsün

Zor bir durum ama bu net aldatma zaten, hemen boşanmalı diyenlerden değilim ama böyle bir durumda boşanırdım

Ben demiştim aha köp*k gibi yalvarır öyle işte. Öyle kolay mı böyle giderse 6 aya kalmaz boşanırız demeler. Hadi yiyosa boşansın bakalım. O lafların hepsi seni sindirmek için blöftü işte artık yemez o kızla konuşmak ama kıza tavrı koyacak mı o önemli. Yoksa kız yine aklına girebilir. Veee ablacığım onun da dediği gibi bir daha yakalarsan ağzına s*ç. Hadi eyv..

Gercekten hakliymissiniz.benim de korkum o...o kız aklina girer yine diye

Boşanmak kolay da çocuklar işte bence affedın zaten teşebbüste kalmış ılerlememiş takıp edin tekrarlamaz inşallah o kızı da sız arayın ailesine falan ulaşın genelde bu tur seylerı aileler cozuyor esınızden uzak dursun esınızlede bı tatile falan çıkın aılece çocuklara üzüldüm gerçekten

Kızın numarasını al
Ağzına geleni saydır
Bu ne terbiyesizlik
Her dakika mesaj nedir ?
Sevgili gibi

Eşinde şifreleri değişince sorun çözüldü mü

Gercekten hakliymissiniz.benim de korkum o...o kız aklina girer yine diye
İşte o yüzden bir süre daha çaktırmadan gözünüz üzerinde olsun. Ama sürekli en ufak harekette " sen yine bi halt ediyorsun " diye itham etmeyin. Yoksa adam bu kadın bana rahat vermeyecek diye düşünüp ipleri koparmaya başlar. Hemen de yanaşmayın onun size yanaşmasını bekleyin. Zaten korkudan ne yapacağını şaşırdı o artık. :) Çok şükür ya Rabbim sen büyüksün şüphesiz :) Dualarımız seninle inşallah.

Nasıl caktirmaayacagim ki adam tüm sifrelerini bana teslim etti.daha yazar mi sosyal medyadan

Mesaj attığında yazicam kiza.esime mesaj atma dicem
İşte bu. Zaten tek onu deseniz kudurur o haysiyetsiz pislik namussuz. Allahım hidayet ver ya rabbim estağfurullah! Eşşeoğlu beş kulak ya!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…