Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Kabul edilebilir değil. Bana kalırsa bitirin gitsin derim ama boşanmak istemiyorsanız o da sizin kararınız. Bari birşey olmamış gibi kabullenip oturmayın, dahasıyla da karşılaşırsınız.

Ayrıca kendisinin olayı nasıl nitelendirdiğinin önemi yok. Evlilik birliğine ve sadakat yükümlülüğüne aykırı davranışlar sergilemiş mi, bitti.

Şu adamın agizini burnunu dağıtasım var...
Ona de ki madem senin için böyle şeyler normal bundan sonra hiç bir erkek arkadaşıma karışamazsın der her akşam erkekli kızlı dışarı çıkarım...
Hay ben bu adamın.... cinnet geldi yeminle..

Eşimin yakasını bırak mı desin? Ciddi olamazsınız ya kızın bırakmasıyla adam vazgeçecekse bırakmasınlar birbirlerini zaten aynı çöplükte yaşasın hem adam hem de o kız ayni kalitede insanlar.
Eğer konu sahibi böyle bi konuşma yaparsa sadece kendini küçültmüş olur, onu neden muhattap alsın ki?

Arkadaşım burdan konuşması kolay belki ama ya çocuklarını al ailenin yanına git. Ya da ver bavulu adamın eline. Bu ne genişlik yahu... Aldatma olmadıysa zaten kapında köle olur... Aldatma tarzı bir şeyler varsa daha net görürsün ...
Telefonuna casus program yükle

Siz de kendinize erkek iş arkadaşı yapın geyik muhabbetlerini döndürün valla... bu işte var bir şey gerçekten
Inşallah tez zamanda aydınlanırsınız

sosyal medya ile flörtleşmek ne kadar sıradanlaştı bu ne rahatlık bumu masumluk.Aynısını yapsanız o kadar masummu görür.Kimseye güvenmiyorum.Bırakın eşimi kendim için bile sosyal medya hesaplarım gizlidir.Yabancı istekleri kabul etmem.Tanıdık kişiler ile iletişim kurarım.Sizli bizli tavrım sabittir.Ne imkan yaratırım ne de imkan yaratılmasına mahal bırakırım.Bırakın eşim için bunu kendim içinde masum görmem.

Gaz verme timi mi
Arkadaşım başıma gelmiş gibi sinirleniyorum gerçekten . Eşinin burnundan getir bu kadar rahatlık olamaz. Evli erkeklere yılışan kızları da Allah bildiği gibi yapsın..

Gaz verme timi mi
Arkadaşım başıma gelmiş gibi sinirleniyorum gerçekten . Eşinin burnundan getir bu kadar rahatlık olamaz. Evli erkeklere yılışan kızları da Allah bildiği gibi yapsın..
Evet gaz verme timi. Cunku karsidan konusmak kokay. Bakin siz de diyorsunuz kendi basima gelmis GIBI. Yani basiniza gelmemis. Benim de basima gelmedi. Basimiza gelmeden konusmasi her zaman kolay olur.

Evet gaz verme timi. Cunku karsidan konusmak kokay. Bakin siz de diyorsunuz kendi basima gelmis GIBI. Yani basiniza gelmemis. Benim de basima gelmedi. Basimiza gelmeden konusmasi her zaman kolay olur.

O zaman hiçbir konuya yorum yapmayalım burdaki konuların kaçı bire bir aynı olarak başımıza gelmiş olabilir

Ne diyelim "Erkeğin elinin kiridir,kır dizini otur kol kırılır yen içinde kalır. Kesin kadın ayarttı kocanı yoksa o masum" falan mi??
Ben oyle mi dedim? Hemen demagojiye baglamayin. Karsidan konusmak kolay diyorum. Herkesin kriz yonetimi ve olaylara tepkisi farklidir. Kk dakilerse insanlar kendisi gibi tepki vermedigi anda taşlamaya baslar.

O zaman hiçbir konuya yorum yapmayalım burdaki konuların kaçı bire bir aynı olarak başımıza gelmiş olabilir
Yorum yapmak ayri, karsidakini azarlayip teokilerini begenmemek ayri. Ben sizin konu hakkindaki yorumlarinizi okumadim. Lafim genele.

Eşiniz o kızla cinsellik veya duygusal birşey yaşamamış olabilir.Hatta yaşamamıştır,o konuda doğru söylüyor gibi hissettim niyeyse.
Ama siz fark etmeseniz ileri gidebilirlerdi.
Şimdilik birbirlerine kur yapıyorlar,flörtleşiyorlardı,siz taş koydunuz.

Eğer masum bir iş arkadaşlığı olsa kızdan haberiniz olurdu.
Kurs araştırmasından da olurdu.
"İşten biri ile buluşcam,kurs bakcaz" derdi de mi?

Sizin kocanızın tavrı bdv de ilk kez karşılaştığım bir "aldatan koca" tavrı.
Böylesi adam okumadım burda.
Enteresan bir şekilde karşısında çocuk var gibi davranıyor.
Ya net bir itiraf yapsın.
Ya da reddetsin.
Ama bu aptal yerine koymaya çalışıyor,afedersiniz.

Şimdi bu noktadan sonra naparsanız sizi yadırgamayacağım...
Hariçten gazel okumayacağım.
Ama siz de asıl aptal kimmiş gösterin onlara.
Kızı da boş geçmeyin Allah aşkına.

Son düzenleme:
Yorum yapmak ayri, karsidakini azarlayip teokilerini begenmemek ayri. Ben sizin konu hakkindaki yorumlarinizi okumadim. Lafim genele.

Benim yorumum da bizzat sana
Sen de o yorumunda kk kadınlarını azarlamışsın gaz vermekle itham etmişsin,fark ne?

Ne yapsın peki koni sahibi, biz beceremedik madem sen aklı selim bir yorum yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…