Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Erkek ve kadın dostlukla yetinemiyor sonrası duygusallıga bırakıyor yerini maalesef.Konu sahibi ben olsam o kızı parçalardım bence o kızı uyar evli bir adamdan uzak dursun.

Bunu da okudunuz mu Kadıköy de bu ne tesadufmus ki cafe de karşılaşmışlar.her karsilasmada kızı evine birakmis buna da yorum yapın.bunu kizimdan duydum
sonunu görüyorum sanki şimdiden inşallah yanılırım.bence çok dikkat edin kötü şeyler oluyor hatta başlamış bile.

Ya bişey olsun olmasın ben rahatsız olucam ve eşim elin kızı için benimle kavga edecek, bana güvenmeyi öğreneceksin yok koynuma mı aldım, ay Allahım ben camı çerçeveyi indirirdim, öküze bak yaa, sen de derhal biriyle yazışmaya başla, madem eşin pek modern koynuna girmediğin müddetçe herkesle her muhabbeti yaparsın

ben adamın eşiyim yahu diğer herkes benim 100 adım arkamda ne demek kavga falan etmek alırım façasını aşağı
adam karisini iyi taniyor.karisini kaybetme korkusu yok adamda
cok yuz vermis konu sahibi esine

Erkek ve kadın dostlukla yetinemiyor sonrası duygusallıga bırakıyor yerini maalesef.Konu sahibi ben olsam o kızı parçalardım bence o kızı uyar evli bir adamdan uzak dursun.

neden eşi değil de kızı?
bu konuda konu sahibine karşı sorumluluğu olan kişi kim???

Sorun eşinize, madem ne var bunda
Siz aynı şeyi yapsanız gecenin bi vakti evli yada bekar bi adamla flörtleşseniz (bu yaptığı tamda flört çünkü) tepkisi ne olurmuş beyefendinin?
Çok sinir oldum tavırlarına hem suçlu hem güçlü.

Gözüne soka soka yapacağını yapıyor adam.Evli erkek yada bayanın karşı cinsle böyle muhabbetler içine girmesi hiç mantıklı gelmiyor bana.Herkesin görüşü farklı tabi ama sağlam adımlarla kuşkulandıgınızı belli etmeden takip edin.Kızınızı kursa götüreceği sırada side hazırlanıp onlarla gidin mesela emrivaki yapın bakalım nasıl hallere bürünecek beyefendi:KK64:

Şunu da anlatayım size eşim Kadıköy e kızımı satranca goturuyog her pazar.ne tesaduf ise bu kızla iki kez üst üste cafede rastlasmislar onu evine birakmis.bunu kızım anlattı.bu da bir ay önce oluyor.kizima sordum ne kinusuyorlardi diye.duymadim çok sessiz idiler . eğleniyorlar gibiydi guluyorlardi dedi
:KK57::KK57::KK57:
tesadüfen iki kere!
hem de kızınla birlikte!
yuh ya

ne olur ne olmaz siz önleminizi alın
bigün gidin bakalım eşinizin işyerine bir tanışın şu kızla
ama onla tanışmaya gidiyor gibi değil öylesine gidiyor gibi

bana aldatıyor gibi gelmedi kızla konuşmak hoşuna gitmiş
bide sorun bakalım ona ben bir erkekle gece gündüz yazışsam ne düşünürsün diye

Açıkçası aldatma gibi göremedim şuanda .
Fakat olmayacak diye bir şey yok aldatma olabilirde..
Üstelik 10,30 lara dayanan mesajlaşmalar işin gidişatı hakkında zemin hazırlıyor gibi.
Zaten şakalaşmaya başlaması bile tehlike arz ediyor.
Biran önce bunu sonlandırması gerekiyor.

Rahatsız eden nokta hal hatır sormamasi 2 saat ara ile kızın değil eşimin konuşması gelemeyeceğini soykemesi.nerede yemek yediğine dair resim bile atmış kiza
Bir şu mesajını bir de kadıköyde karşılaşma hikayesini okuduktan sonra eşinle ilgili düşüncelerim olumsuz manada değişti. Koynuma almadım demiş, demek ki onun aldatma kriteri bu. Ona göre aldatmadığı için de bu kadar öfkeli.
Biz nişanlıyken eşimin böyle bi arkadaşı vardı. İşyerinde olması büyük handikap, elin kolun uzanmıyor bi şekilde. Görüşmeyin diyordum dinlemiyorlardı, saçma sapan şeylerle beni deli ediyorlardı. Aldatıldığımı hiç bir zaman hissettmedim ama gıcık oluyordum. En sonunda kızla açık açık konuştum. (Eşim hiç kızmadı bana, ama ‘yazık kıza üzülmüştür’ dedi.) Ama konuşmam hiç işe yaramadı:KK14: bi taraftan düğün hazırlıkları yaparken bi taraftan sürekli kavga ediyorduk. Derken Allah yüzüme baktı kızın tayini başka bir şehre çıktı, eşim de görüşmeyi ancak kesebildi.
Şimdi arada lafı geçiyor. Geçen gün itiraf etti ‘ya tabi ki bişey hissetmiyordum ama etrafımda olması, ilgilenmesi hoşuma gidiyordu.’ dedi. Egosal durumlar yani.
Senin hislerin ne diyor peki? Bu da önemli...

:KK57::KK57::KK57:
tesadüfen iki kere!
hem de kızınla birlikte!
yuh ya
Yaw şimdiye kadar ben hiç kimseyle cafede karşılaşmadım. Bekarken bakardım etrafa tanıdık biri var mı diye..:mad:. cıks 15 sene İstanbul’da kimseyle tesadüf karşılaşmadım.
İki kez Kadıköyde karşılaşma olasılık hesaplarını altüst edecek cinsten.

koynuna almıyor olabilir eyvallah..
bariz bir sosyal flört işte..
işyerinde muhabbet espri olur tabi ama iş sosyal medyaya, telefona,iş dışında görüşmeye varmamalı.
demek ki sadece işyerindeki muhabbet yetmiyor.
aynı şeyi evli kadın yapınca namussuzluk olur ama erkek yapınca iş arkadaşlığı..
benim kabul edebileceğim bir şey değil..

resmen flört ediyorlar.
yumurta diye de kahvaltılık olanı kastettiğini asla düşünmüyorum. hınzır ne ya???
biri eşime hınzır diyecek bende susup oturacağım.
hiç benlik değil yani. düşünsene akşama kadar hatta gecelere de dahil bir adamla yazışsan eşin susar mı??

Çok teşekkürler yorumkariniz için...kendimi elestirmemin sebebi yada emin olamamamin sebebi su..adam bana yeminler ediyor hoşlanma dahi olmadı diye sadece iş arkadasim olduğu için sakalastik demesi art niyet olmadigina yemin etmesi..belki anlık hoslanmami acaba esprilerden dolayi diyorum.benim bir hatam da su 2 günde bir konuyu açarak adamı sinir ettim artık.ya küs ya baris diyor kafayı yedirdeteceksinn banandiyor haklı belkide.beklemek yerine 2 günde bir tartismam. Ve yemin etmesi herşeyin ustune.bunlardan dolayi yoksa iftira mi atıyorum bdiye dusunuydüşü...ve bana eskisinden yakın davranmaya basladi seni seviyorum diyor hergun.. önceden dmemezd...bilemiy bile arkadaslar.

Bu olay patladıktan sonra daha iyi davranmaya başlamak genelde aldatan erkeklerin karılarının gözünü boyamak için yaptığı oyun oluyor..
Olayın asli çıkana kadar çok ıyi niyetli olma bence ve aldatan erkeklerdeki tavırları bir araştır internetten anlarsın

gider kızı cümle aleme rezil ederim. böyle böyle başlıyor aldatmalar.

Ya bişey olsun olmasın ben rahatsız olucam ve eşim elin kızı için benimle kavga edecek, bana güvenmeyi öğreneceksin yok koynuma mı aldım, ay Allahım ben camı çerçeveyi indirirdim, öküze bak yaa, sen de derhal biriyle yazışmaya başla, madem eşin pek modern koynuna girmediğin müddetçe herkesle her muhabbeti yaparsın

ben adamın eşiyim yahu diğer herkes benim 100 adım arkamda ne demek kavga falan etmek alırım façasını aşağı
Size harfiyen katılıyorum. Ben karısıyım ya daha ötesi var mı? Böyle durumla karşılaşsam (aldatma ihtimali olsa dahi) dünyayı zindan ederdim. Ama konu sahibi bir küsüp bir barışıyormuş istikrarlı değil. Adam gözüne soka soka başka kadınla flörtleşiyor, güya tesadüfen karşılaşıyor, gece mesajlaşmalar....

Sevgili E etm81 , adam açık açık sizi aldatmaya başlamış. Elbet yemin eder hoşlanma yok diye, yok bir de gelip aşık oldum desin, koynuna almadığı sürece sıkıntı yokmuş. Baksana. Siz eşinize çok yüz vermişsiniz eşiniz bu kelimeleri hangi cesaretle kullandı bilmem ama benim eşim sanki koynuma mı aldım diyecek, koparırım onun dilini.

neden eşi değil de kızı?
bu konuda konu sahibine karşı sorumluluğu olan kişi kim???

Aynen öyle size katılıyorum konu sahibinin hesap soracağı kişi eşi tanımadığı bir kadınla neyin muhabbetine girip kendini küçük düşürecek..
Ayrıca yılanın başı da adam zaten sınırları koysa kimse o sınırı aşamazdı..

.ne demek sureklı konuşmak.evde hanımıyla muhabbet etmesın elın kızlarıyla hoş sohbet yapsın.konuşmayınca yapamıyosa demekı var bişey.normal bişey değil.

X