Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Bana 2 gün üst uste sakalstik su yaptikkarina bak bana diye bağırdı...sakalasmislar ona göre normal.ben de konuyu bu nedenle buraya açtım normal mi diye
Konuyu büyüten siz değilsiniz eşiniz ve onun aşırı tepkileri. Siz iyi niyetlisiniz, suçsuz olmanıza rağmen kendinizi sorguluyorsunuz. Eşiniz hatasını kabul edip, sizi kızla tanıştırmayı kabul etseydi iyi niyetini, ona göre masumiyetini, gösterseydi olay büyümeden hayatınıza devam ederdiniz.

Bu arada erkekler dara dustummu gayet ince dusunurler. Akliniz sasar. Analitik zekalarinin yuksek olmasina bagli bir durum. Kuruntu degil ama vesvese olabilir tabii. Ne olur ki cocugunun annesi icin oylesine bir arkadasla(!) konusmasa? Ama laf canbazligi girla :) yok iki gundur yedin benide soyle boyle. Bir sor bakalim su kizdan hoslaniyor musun diye yuzune iyi bak ama

Flört işte, akıllı davransan bu tarz değil de kıza kendini göstermeye odaklanırdın. Eşin şimdi göstere göstere yapat çünkü zaten affettin.

Bu olayın üzerine düşmüyor gibi davranıp biraz ortalığı kolacan edin hatta önce günde bı kere daha sonrasında gün gün mshlariniz siklastirin eşinize

Bakalım size nasıl davranacak msjlarda cvp vermezse offf puf ederse bence çaktırmamak adına baştan iyi davranacaktır deneyin eşinizi

Zaten sizin farketmediginizi düşünüp biraz rahatlayacaktir ona göre kontrol edersiniz telefonu gmail şifresini biliyorsanız kolayca değiştirebilirsiniz hesaplarının şifrelerini bazı şifreler tel no ile de değişebiliyor :KK66:

Cok vıcık vicık cok yakin bir arkadas bile olsa gece gece evli bir adama mesaj atan bi kadindan korkulur. Ne gerek var. Biraz saygili olur insan. Esinizde buna izin veriyor hatta cevap yaziyorsa daha da kotu. Bence senden saklayip bu duruma devam etmesi bile aldatmaya girer

İşyerine gidip kendinizi gösterseniz çok iyi olurdu. Nasıl bir iş ortamı bilmiyorum ama hani mola zamanına denk getirip kızla tanışırsanız bence o anki elektrikten neler olup bittiğini hissedersiniz. Eşinizin tavrı bildiğin evet seni aldatıyorum ama ispat edemezsin modunda olmuş anlayamadım bu rahatlığı bu tavrı. Böyle giderse boşanırız da hiç hayra alamet bir laf değil. Lütfen bizi gelişmelerden haberdar edin. İnşallah hepimiz yanılırız diyorum ne olursa olsun

Kızla seni bir araya getirmek istemiyor.çünkü bişey olurda kız ilgisini keserse diye korkuyor.çünkü kızın duygularından emin değil.emin olsaydı ikisi bir olup sana rol keserlerdi.ama eşin kızdan basbaya hoşlanıyor.bence düğüm kızda çözülüyor.kıza bi görünmekte fayda var .eşine kalırsa bu böyle devam edecek.ya kıza bi mesaj yada karşılıklı bi konuşma ama hangisi doğru bilmiyorum.

ya ben de tam bunu yazacaktım :)

ben şahsen o zaman da sorun yaratırdım.
kıskanç bir insanım ama bu huyumu baya törpüledim. Hele ki iş arkadaşlarından asla kıskanmam, hoş sohbet olsun iş yerinde iyi vakit geçirsin isterim.
Ama erkek veya kadın, biriyle sürekli mesajlaştığında, hani gece gündüz alakasız saatlerde, benden gizli görüştüğünde (yani insan tesadüfen karşılaşsa bile eşine sohbet arasında söyler ya gayrıihtiyari), her attığı adımı haber verdiğinde,
ıyk ne biçim arkadaşlık bu derim.
Bu adam gece evde olduğunda benimle sohbet edeceği yerde neden iş yerinde sürekli görüştüğü biriyle sohbet etmeyi tercih ediyor derim.
ben tanışmak istediğimde bahaneler buluyorsa hooop derim, benden mi utanıyor, arkadaşlığına mı güvenmiyor.

ne bileyim aldatma var ya da yok o ayrı mesele de, bu vıcık vıcık ilişkiler benim hoşuma gitmiyor ya.
kapımı kapadığımda huzurlu yuvamda dıt dıt dıt sesi olmadan oturalım isterim.
Aynı fikirdeyiz bu pek olmuyor sevindim:)))

Rahatsız eden nokta hal hatır sormamasi 2 saat ara ile kızın değil eşimin konuşması gelemeyeceğini soykemesi.nerede yemek yediğine dair resim bile atmış kiza
Evet, eşiniz de garip bir çaba ve istek var. Bence bir süre sessiz kalıp takip edin.

Of valla sinirlerimi bozdu bu konu ya

Hanımefendi Allah aşkına kocanızın manipülasyon taktiklerini yemeyin. Adam sizin de algılarınızı bozmuş Bu anlattıklarınızın hiçbir normal yanı yok. Bildiğin sevgililik öncesi flört aşaması.

Kızı korumalar, yanında çocuğu varken bir de utanmadan kızla buluşmalar vs. Ben küçükken babam olacak adam beni eski sevgilisiyle tanıştırmıştı. Ben bilmiyordum eski sevgilisi olduğunu tabi, ama çocuk halimle huzursuz olmuştum. Çocuklar hisseder böyle şeyleri, sırf çocuğunuzu o flörtünün yanına götürdüğü için bile nefret ettim o adamdan.

Ninem diyormuş muş. Çok gördük o kanka bacı ayaklarını, o yüzden inanmayın sakın.

Benim eşimde sosyal medyada gayet güzel muhabbet ediyormuş benim normal hesabımı engelledi çok soru soruyorum diye nasıl olsa engelli diye gönderilerini herkese açık paylaşmış öyle aşkımlı ne konuşması yoktu ama iyiki varsın cancazım yazmışlar eşimde sende iyiki varsın yazmış başka biriyle yazışmış normalde eşim sosyal biri değildir evde bi karış surat la oturur msj atarım işim çok der ama orda bi sosyal görseniz inanmazsınız Delirdim birsürü laf saydım hakaretler ettim ben bi güler yüz görmek için çabalayım sen oradaki tanımadın insanlara iltifat et dedim 1 oğlumuz vat 2.5 yasında o olmasa giderdim eşime güvenmiyorum hernekadar seni seviyorum desede boş seven insan ne olursa olsun buna müsade etmez sana gelecek olursak arkadaşım tavuk götü tövbe tutmaz misali masum değildir emin ol bence izle bi süre zaten belli eder kendini bende bu adamları anlamıyorum yuvan eşin var ne güzel ne arıyorlar dışarda bilmiyorum hoş hem cinslerimde de var hata evli olduğunu bile bile neden ilgi duyarlar anlamış değilim allah yardımcın olsun

Kız bekar...evet madem yakinsiniz neden eşinle kahve icmeye cagiramiyorsun dedim.yok okadar yakın değilseniz mesai dışı o cıvık konuşmalar ne dedim... bağırdı ben bir şey yapmadım bana iftira atıyorsun koynumami aldım sanki dedi.adam fittirdi .en iyisi bir müddet ben ne barışayim nede kavga edeyim..zarar vermeye başlayacağım yoksa aileme..covuklarimdan bile uzaklastim bunları dusunmekten ilgilenmiyorum tam anlamı ile

"Koynumami aldım sanki" ne demek ya bu nasıl bir öküz bakış acısına bak böyle bir fikri kendine yakıştıran adamdan daha ne beklersin..

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem

Benimde evli olmama ragmen erkek arkadaslarim var..

Ama esim eve geldikten sonra kimseyle konuşmam..

Bir zamanlar bende konu acmistim esime yardim eden bir kiz vardi. Mesajlarda gulucuk emojisi gorunce kan beynime sicramisti. Cunku esim emoji falan bilmez. Kadinlar hisseder denilmisti kk da... esimi uyardim ama kiz hala devam etti. Yurumeyi birakin koşmaya basladi.

Sonra birgun organizasyon isini yaparken kiza bizim dugunde boyleydi bence bu sekilde yapalim demis. Kiz da sen evlimsiin diye sormus sasirarak..

O gunden beri mesafeliler hatta konusmuyolar artik :)

O yuzden bence bu konuya mudahale edin cunku isyerindeyken anlarim da eve ve markete yansiyorsa bu iste bi bit yenigi var demektir.

bir kadınla erkeğin esprili konuşmasında ne gibi sıkıntı olabilir ki?
iyi anlaşıyorlardır.
eşiniz her iyi anlaştığı kişiye aşık olacak potansiyelde değilse sorun yok.
birde şifre değişmiş kesin aldatıyor diyenlerin gazına gelmeyin.
çocuk gibi kontrol edilmek istemiyor adam belki. kusura bakmayında arkadaşlarımla mesajlaşmalarımın okunması üstüne bundan suçlanmak benimde hoşuma gitmez. bende olsam eşiniz gibi yapardım.

Eşinize yapılsa rahat olabilir miydiniz acaba. Ben hic sanmıyorum.

Bir de koynuma mı aldım sanki diye çıkışmak ne demek?! Yok alsaydın bir de!..
Valla aynı benim eşimin verdiği tepkiler. Bir konu açmıştım buraya yalan söylemiş diye lütfen okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız. Eşim de iş yerinden bir kız konusunda aynen buna benzer tepkiler vermişti kız aradıysa ne yapabilirmiş vs vs diye, benim yanımda Kızı aramayan adam ertesi gün arayıp 15 dakika konuşmuştu.. Sizin tepkinize böyle karşılık veren, üstüne içinizi rahatlatacağına daha da üste çıkan şifre değiştiren bir adamdan her şeyi bekleyin. Masum gördüğü muhabbetler gayet flörtöz! Ayrıca iki kez karşılaşmak eve bırakmak falan... Hiç inandırıcı değil! Aldatma da illa yatakta olmaz...

Arkadaşım madem bunlar normal arkadaşlık sınırları içerisinde sen de erkek arkadaşlarınla bu tarz muhabbetlere gireceğini söyle. Sana normalse bana da normal olur dersin. Bakalım tepkisi ne olacak gerekirse kardesin ya da kiz arkadasinla mesajlas.

Ikincisi telefonuna casus programlar oluyormus onlardan yükleyebilirsin. Burdaki arkadaşlar yardımcı olurlar...

Başta o kadar güzel anlatmışsın ki sonunda böyle bisey olması oldukça kötü ... Kıskanmakta sonuna kadar haklisin .. Gecenin bir yarısi eğer önemli bisey yoksa bayan is arkadaşı mesaj falan atamaz atmamalı ...

Kıza de dicem de kendini düşürme, aldatma ya ramak kalmış, elinde delilolmadsn hiçbir şey yapamazsın, bidelil olsa burnundan getirirsin.

X