Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

resmen flört ediyorlar.
yumurta diye de kahvaltılık olanı kastettiğini asla düşünmüyorum. hınzır ne ya???
biri eşime hınzır diyecek bende susup oturacağım.
hiç benlik değil yani. düşünsene akşama kadar hatta gecelere de dahil bir adamla yazışsan eşin susar mı??
aynen hiç edepli bı konuşma gıbı gelmedı.

Şurdaki yorumlara bakınca insan kendini psikopat derecede kıskanç hissediyo yani, sanalda olur böyle şeyler diyip geçiyorum artık, herkesin iş arkadaşı var, herkes sosyal bir çevrede 8 9 belki 10 saat mesai yapıyo, mesaide orda kalsın bi zahmet, zaten günün çoğunda işteyiz eve gelince ben tamamen evime eşime çocuğuma kanalize oluyorum aynı şeyi eşimden de beklerim, ki eşim de aynı kafada,eve gelecek bir de evde goy goy yapılacak vay be

Eşimin iş yerinde evli oda arkadaşı üst katta çalışan yine evli bir kadınla sohbete başlamış, sohbet baş başa yemeğe çaya çorbaya sigaraya çıkmaya gelmiş, artık milletin dikkatini çekmiş arkadaşları uyarmış oğlum kadın evli rahatta bir kadın başına iş alırsın diye, aa dışardan öyle mi görünüyo demiş kişi, öyle göründüğünü bilemez mi tipik bir Türk erkeği

Arkadaşlar ben şuan işteyim ama hala bunu dusunuydüşü.okadar depresif oldum anlayin.suan onun beni aldatmadigini ama o kızın kendisine ilgisinden hoslandigini düşünüyorum..ilerleyebirdi gormese idim.kizim bir de şunu demişti..arabada ikisi sessizce konusuo gulmusler ve kız ona demiski guzel espri yaoiyorsun

Arkadaşlar ben şuan işteyim ama hala bunu dusunuydüşü.okadar depresif oldum anlayin.suan onun beni aldatmadigini ama o kızın kendisine ilgisinden hoslandigini düşünüyorum..ilerleyebirdi gormese idim.kizim bir de şunu demişti..arabada ikisi sessizce konusuo gulmusler ve kız ona demiski guzel espri yaoiyorsun
Görmeseydim ilerleyebilirdi diyorsun ama adam şifrelerini değiştirmiş. Şuan hala konuşmadıklarından nasıl eminsin?

Yok ben de herkesle degil, anlasabildiklerimle boyleyim sadece.
4 5 kisi gibi.

Gece de olsa birbirimize video falan atariz. Baya baya yariliriz.

Esime de izletirim o da güler

Sebep?
Gündüzler torbaya mı girdi
Ertesi gün görülse o komik video ne olur, ertesi gün yarılsanız mesela
Bak sorun oluyomuş hanelerde herkesin kursağı aynı ebatta değil demek ki

Beni rahatlattı rahatlattin gerçekten.abartiyorum değil mi sacmaliyorum.gece mesajlasmalari ve espriler kafama tajtim
Ya guzelim benim de is yerinde erkek arkadaslarim var. Su an o kadar samimi gorustugum kimse yok ama daha once calistigim is yerinden arkadaslarimla hala görüşürüz. Hatta whatsapp grubumuz var kizli erkekli. Hepsi de evli insanlar. Espiriler kahkahalar gırla.. Sen o mesajlari okurken gercekten geyik muhabbeti mi yoksa arada bir flortlesme var mi anlarsin bence. Eger yoksa abartip kendini de kocani da darlama bence.

Hanımefendi sizi üzmeyi hiç istemiyorum ama ilgili olan taraf kızdan çok eşiniz. 2 saatte bir msj atıp cvp alamayan, sosyal medyada fi tarihinden kalma fotolara kadar kızı stalklayan safi eşiniz. Bakın sizinle aynı zamanlı bir konu daha açıldı eşiniz masum olsaydı buradaki hanımefendinin eşi gibi davranmalıydı.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/esimin-bayan-is-arkadasi.1067935/

Ya bişey yoktur olsa görürdün demekki yakın arkadaş olmuşlar olabilir.. sen de tanış kızla madem rahatsızsın bak bakalım nasıl biriymiş.
Bence de bi bahaneyle tanis kizla, yuzyuzeyken tavrini niyetini daha kolay anlarsın. Eger aralarinda dusundugun gibi bisey yoksa bos yere hirpalama kendini.

Yumurtayı gerçek yumurta falan sanmadınız sanırım :)
Adam resmen sizi aldatıyor, üzgünüm ama öyle. Ben olsam gider ikisini de çalıştıkları yerde rezil ederim, bağırır çağırır ağzıma geleni söylerim.
Herkes haddini bilsin. Zaten iş arkadaşları bir de eve gelince ne konuşuyorlar? Iy pis şeyler.

Hani iş yerinde kimi resmi olur kimi biraz samimi ama bu samimiyeti aşmış laçka bir flörtleşme olmuş resmen flörtleşiyorlar
Kızın eşinize olan ilgisi hoşuna gidiyor bence adamın küçük hevesler peşinde bu da resmen aldatma
İş yerine bir bahaneyle uğrayıp kızla tanışın bakın bir

Adam o kadar sene seni seviyorum demeyi kesmiş de şimdi her gün demeye başladıysa bir arkadaşın yazdığı gibi yakında çiçeklerle eve de gelir... bence siz böyle davranarak adamda ya bu beni bırakmaz nasılsa o kadar olay oldu daha küs mü barışık mı o bile belli değil izlenimi yaratıyorsunuz. Sanmayın ki kızla muhabbeti kesecek. Ne yaparsa gizliden yapacak. Siz önce net bi tavrınızı koyun artık. Kendinizi yersiniz atı alan üsküdarı geçer çoktan!

Kızda hata yok eşte hata var diyorsunuz da bence ikiside aynı derece hatalı ben de bekarım ama asla evli bir iş arkadaşıma çok acil olmadıkça gecenin bir vakti yazmam benim amirim ki kendisi gerçekten çok dürüst eşine bağlı bir adamdır ama işkoliktir bana aklına işle ilgili gece bişey gelir yazardı ve eşide görmüş bütün sülalesi beni facede taciz ettiler bende amirime açık ve net lütfen akşam 8 den sonra bana bir şey yazmayın ailem hoşlanmıyor bu durumdan dedim eşinin yediği haltı söylemedim banane ama kız evli bir adama o saatte yazıyorsa hiç iyi şeyler düşünmüyordur bundan eminim işyerine gidip kızla tanışıp açık bir şekilde eşime gece vakti mesaj atmanı istemiyorum diyeceksiniz o öle bu böyle mi eşinize ne yaparsınız bilmem ama o kız evli adama yazmanın eşini üzmenin cezasını çekmeli

Adam o kadar sene seni seviyorum demeyi kesmiş de şimdi her gün demeye başladıysa bir arkadaşın yazdığı gibi yakında çiçeklerle eve de gelir... bence siz böyle davranarak adamda ya bu beni bırakmaz nasılsa o kadar olay oldu daha küs mü barışık mı o bile belli değil izlenimi yaratıyorsunuz. Sanmayın ki kızla muhabbeti kesecek. Ne yaparsa gizliden yapacak. Siz önce net bi tavrınızı koyun artık. Kendinizi yersiniz atı alan üsküdarı geçer çoktan!
Tavrimi koydum ufak bir espri yaxisma gorursem herşey farkliolacakf dedim

Kızda hata yok eşte hata var diyorsunuz da bence ikiside aynı derece hatalı ben de bekarım ama asla evli bir iş arkadaşıma çok acil olmadıkça gecenin bir vakti yazmam benim amirim ki kendisi gerçekten çok dürüst eşine bağlı bir adamdır ama işkoliktir bana aklına işle ilgili gece bişey gelir yazardı ve eşide görmüş bütün sülalesi beni facede taciz ettiler bende amirime açık ve net lütfen akşam 8 den sonra bana bir şey yazmayın ailem hoşlanmıyor bu durumdan dedim eşinin yediği haltı söylemedim banane ama kız evli bir adama o saatte yazıyorsa hiç iyi şeyler düşünmüyordur bundan eminim işyerine gidip kızla tanışıp açık bir şekilde eşime gece vakti mesaj atmanı istemiyorum diyeceksiniz o öle bu böyle mi eşinize ne yaparsınız bilmem ama o kız evli adama yazmanın eşini üzmenin cezasını çekmeli
Kizla beni tanistir dememe bir karşı çıktı bunu nasıl yaoacagim...kıza kötü birsey yazmayacakmisim mesaj atarsa kendi cevap yazacakmis

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem

ben erkekten kıza kızdan erkege arkadaş olacagına inanmayanlardanım .
iş yerindeki muhabbet yetmemiş telden bide aksam vakti muhabbet ediyorlar bende tav olurdum. kızı arardım. eşimle iş dısında görüşmeniz beni rahatsız etti derdim.

Ve
Size isle vb ilgilo soru sorulmus sulakesi taciz etmis burada iş konusu hiç yok.havadan sudan espriler falan fikan

ben erkekten kıza kızdan erkege arkadaş olacagına inanmayanlardanım .
iş yerindeki muhabbet yetmemiş telden bide aksam vakti muhabbet ediyorlar bende tav olurdum. kızı arardım. eşimle iş dısında görüşmeniz beni rahatsız etti derdim.
Eşim izin vermiyor aramama eğer ararsan sonuclarina katlanacaksin dedi.n3 gibi dedim.o anki ruh halime gorg değişir dedi

X