Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Tavrimi koydum ufak bir espri yaxisma gorursem herşey farkliolacakf dedim
Biraz da soğuk durun bakalım da sizi kaybedeceğini düşünsün. Olay aldatma olmasa bile bu laubalilik evli adama yakışmıyor. Ben dayanamazdım. Aklınızds kılçıkla yaşayacağınıza bir kere hayattasınız kendinizi iyi hissedecek şekilde yaşayın.

Ve

Size isle vb ilgilo soru sorulmus sulakesi taciz etmis burada iş konusu hiç yok.havadan sudan espriler falan fikan

işte o yüzden kızın niyeti kötü sizin eşte gördüğü ilgiden havalanmış 10 yıllık evli bir adam kızın teki gelip cilvelenirse yoldan çıkar kocanız daha önce böyle bir şey yapmamış çünkü ona yüz veren yokmuş ama şimdi var bilmem anlatabildim mi ?

Eşim izin vermiyor aramama eğer ararsan sonuclarina katlanacaksin dedi.n3 gibi dedim.o anki ruh halime gorg değişir dedi
Yav bırakın napıyormuş görelim. Ruh haliymişmiş! Vuracak mı kıracak mı boşayacak mı taaa cehennemin dibine kadar! Öyle yapacak adama adam demem de hayatınızda olmasın daha iyi.. ayy beni afakanlar bastı valla

Konunun son durumu nedir bilmiyorum.
Eşinizin de tavrı hoş değil, o kızın da.
Sonuçta kız bilmiyor mu bu adamın evli olduğunu?
Ne diye gecenin bir vakti mesaj atmalar vs.

Bunca senedir iş hayatındayım, hiç kimse ile böyle samimi bir diyaloğum olmadı.
Kendini bilmeyen bir kadın karşı taraftaki.

Eşiniz de ilgi gösterdiği için bu şekilde devam ediyor bu yazışmalar.
Ben olsam eşinize fazla güvenmezdim, ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler.
Ben bile rahatsız oldum bu okuduklarımdan kendi başıma gelse hayatı zindan ederdim eşime.

Eşim izin vermiyor aramama eğer ararsan sonuclarina katlanacaksin dedi.n3 gibi dedim.o anki ruh halime gorg değişir dedi

öncelikle sağlıklı düşünelim.
aldatılıyorsanız yada aralarında bir elektrik varsa ayrılır mısınız ? cevap hayırsa kurcalayıpda üzülmeyin.
ayrılırım dıyorsanız beni kaybetmeyi göze alıyorsan kazanmak için uğraşmam deyin eşinize o kadınla görüşmeyi başşka türlü kesemessiniz. arayın kadını eşinizde yanında olsun. ikna olun.
siz uyuyamayacagınıza onlar uyumasın.

Arkadaşlar yeni bir şey oldu.esim instaInsti kapattı şimdi.sifresini buldum demiştim size en son size...ne diyorsunuz bu duruma

Eşim instagramikapatti az oncene diyorsunuz bu duruma
Sen şifresinş öğrendikten sonra kapattığına gçre çekindiği birşey var
Belki arkadaşça ama senin sorun edeceğin meseajlar belkide flörtleşme
Takipte kal bakalım

Arkadaşlar yeni bir şey oldu.esim instaInsti kapattı şimdi.sifresini buldum demiştim size en son size...ne diyorsunuz bu duruma
Cilveleşecekleri baika yer bulurlar. Olayın çözümü bu değil.

Hayret ettim ya evli adama gecenin bir yarısı mesaj atabiliyor. Bu kadar rahat davranabiliyor. Sizi ikisi de hiç yerine koyuyor. Bu size saygısızlık.

Kızda hata yok eşte hata var diyorsunuz da bence ikiside aynı derece hatalı ben de bekarım ama asla evli bir iş arkadaşıma çok acil olmadıkça gecenin bir vakti yazmam benim amirim ki kendisi gerçekten çok dürüst eşine bağlı bir adamdır ama işkoliktir bana aklına işle ilgili gece bişey gelir yazardı ve eşide görmüş bütün sülalesi beni facede taciz ettiler bende amirime açık ve net lütfen akşam 8 den sonra bana bir şey yazmayın ailem hoşlanmıyor bu durumdan dedim eşinin yediği haltı söylemedim banane ama kız evli bir adama o saatte yazıyorsa hiç iyi şeyler düşünmüyordur bundan eminim işyerine gidip kızla tanışıp açık bir şekilde eşime gece vakti mesaj atmanı istemiyorum diyeceksiniz o öle bu böyle mi eşinize ne yaparsınız bilmem ama o kız evli adama yazmanın eşini üzmenin cezasını çekmeli
Kızda hata yok denilmedi, kızdan çok eşinizde hata denildi. Kızın ne kadar kötü ne kadar ahlaksız oldugu konu sahibinin sorumlulugunda olan bir durum değil. Burada durum kızın ilgi gösterip eşin de buna dayanamayarak karşılık vermesi değil aksine eşin bu kız için çaba harcaması. Kız kesinlikle suçsuz degil ama olay eşin ilgiye karşılıksiz kalamaması gibi bir basit durum görmüyorum ben.

çok basit
Eşim instagramikapatti az oncene diyorsunuz bu duruma
başka hesap açmıştır kendisine farklı bir isimle hayatta senin bulamayacağın bir hesap ordan konuşur hatta kendine yeni bir hat alır ordan konuşur sizin eş niyeti çok fena bozmuş ama siz gözünüzle görseniz adamdan boşanmazsınız o yüzdende fazla kurcalayıp üzülmeyin bırakın ne yaparlarsa yapsınlar insta takip etmekle hiç bir şey halledemezsiniz

b
Kızda hata yok denilmedi, kızdan çok eşinizde hata denildi. Kızın ne kadar kötü ne kadar ahlaksız oldugu konu sahibinin sorumlulugunda olan bir durum değil. Burada durum kızın ilgi gösterip eşin de buna dayanamayarak karşılık vermesi değil aksine eşin bu kız için çaba harcaması. Kız kesinlikle suçsuz degil ama olay eşin ilgiye karşılıksiz kalamaması gibi bir basit durum görmüyorum ben.

Burda hep bu tarz konular var bu aralar farkındamısınız bu tarz kadınlara kızlara sesimizi çıkarmadığımız için gayet cesur davranabiliyorlar ben evli olsam hem eşimin hemde o kadının burnundan fitil fitil getiririm biz kocam da suç sorumluluk dedikçe kadınlar coşuyor nasıl olsa bana bir şey olmaz diye bir yuva yıkmadaki payının cezasını oda çeksin koca da

b

Burda hep bu tarz konular var bu aralar farkındamısınız bu tarz kadınlara kızlara sesimizi çıkarmadığımız için gayet cesur davranabiliyorlar ben evli olsam hem eşimin hemde o kadının burnundan fitil fitil getiririm biz kocam da suç sorumluluk dedikçe kadınlar coşuyor nasıl olsa bana bir şey olmaz diye bir yuva yıkmadaki payının cezasını oda çeksin koca da

kesinlikle
koca birincil sorumludur ama kadın da gayet sorumlu yani
arkadaşın çocuğu kreşte kötü bi şekilde yaralandı, öğretmeni çocuk sizin beni bi yere kadar bağlar demişti, ona benziyo bu durum biraz, o zaman öğretmene de diyelim sorumlu değil diye

Hey yarabbim, instagram hesabını kapattıysa demekki çekindiği senin bilmemeni gerektiren bir durum var.
Peşini bırakma derim ayrıca çözümü bu muymuş?
Sosyal hesaplarını kapatmadan iletişimi kesemiyor mu?
Ne rezil bu adamlar ya....
:sinirli:

b

Aynen katılıyorum.
Konu sahibesinin yerinde olsam kızı da arardım sorardım noluyor diye?
Evli barklı adamla fingirdeşmek nedir ya?
Yok muymuş kendine göre bekar birisi de evli adamla mesajlaşıp zamanını tüketiyor...
Günümüz gençleri de bi tuhaf...

Hepimizin eşi işe gidiyor , bayan erkek iş arkadaşları oluyor . Hangimizin eşi mesajlaşıyor bu şekilde soruyorum hepinize. Benim eşiminde iş yerinde beraber çalıştığı bayanlar var ve çok önemli raporlamalar yapıyorlar beraber , hiç birisi gece msj Yada mail atmadı. Yada kimseyi evine bırakmadı. Çok ama çok ilginç. Bakın çok açık konuşucağım eşimin taaa çocukluktan çok yakın kız arkadaşı var o kız bile evlendiğimizden beri yanlış anlarım diye ne aramış ne msj atmış geçen ay ben msj attım kıza eve yemeye davet ettim burda konu bile açtım. Demem o ki , ya iş yerine ani baskın yap kadınla tanış konuş ya da kadına tlf aç. Bu konuyu başka türlü kafadan atamazsın. Sonucunda ne olursa olsun. Ama herkes haddini bilsin. Sen kimsin ki evli barklı adamla msjlaşıyorsun geceleri Yada evine bıraktırıyorsun. Ya da evli barklı adamsın ne alaka iş yerindeki kadınla böyle sıkı fıkı olmak. Sen iş yerinde erkek bir arkadaş yap bakalım msjlaş şakalaş ne olur ??? Kocan nasıl tepki verir. Ay çok kızdım çok uzun yazdım ama kocanı elime verseler parçalarım net

kesinlikle
koca birincil sorumludur ama kadın da gayet sorumlu yani
arkadaşın çocuğu kreşte kötü bi şekilde yaralandı, öğretmeni çocuk sizin beni bi yere kadar bağlar demişti, ona benziyo bu durum biraz, o zaman öğretmene de diyelim sorumlu değil diye
Hanımefendi ben kız sorumlu değildir demiyorum kızın yaptıgı hatadan dolayı burda konusahibinin sorumlulugu yok. Konu sahibi eşine karşı sorumlu yani eşini uyaracak eşi gerekeni yapacak. Yoksa hepimiz agzımızdan çıkan her kelimeden neden oldugumuz her olaydan tabiki sorumluyuz. Konusahibi kadını uyarsa rezil etse bir ay geçer bir yıl geçer eşi gider başkasıyla aynı olayı yine yaşar. Bu kadınlar bitmez. Burada konusahibini üzen şey birinin eşine gösterdiği samimiyet değil eşinin karşı tarafa gösterdiği samimiyet korumacı tavır. Eşi kız yuzunden konu sahibi tehdit ediyor iyi kalpli sakin eş kişisi bir anda kaplan kesiliyor.

Hanımefendi ben kız sorumlu değildir demiyorum kızın yaptıgı hatadan dolayı burda konusahibinin sorumlulugu yok. Konu sahibi eşine karşı sorumlu yani eşini uyaracak eşi gerekeni yapacak. Yoksa hepimiz agzımızdan çıkan her kelimeden neden oldugumuz her olaydan tabiki sorumluyuz. Konusahibi kadını uyarsa rezil etse bir ay geçer bir yıl geçer eşi gider başkasıyla aynı olayı yine yaşar. Bu kadınlar bitmez. Burada konusahibini üzen şey birinin eşine gösterdiği samimiyet değil eşinin karşı tarafa gösterdiği samimiyet korumacı tavır. Eşi kız yuzunden konu sahibi tehdit ediyor iyi kalpli sakin eş kişisi bir anda kaplan kesiliyor.

Ben sana bisey demedim ki
Hanımefendi

X