Eşimin hal ve hareketleri iştahımı kapatma cümlesi!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çişini içir. Büyüye birebirmiş abshsjaöskak
Ya arkadaş niye herkes hep size büyü yapıyo şaştım kaldım! Kocan sanki doğumdan önce seks tanrısıydı!
Büyü bize yapılmadı benim evime gizlice sokuldu büyüyü bulup açtığım günden beri hayatım bu şekilde

Onuda söyledim ama gitmiyor her seferinde haklısın yanlış yapıyorum diyor yine aynı artık ne yapıcağımıda bilmiyorum sanki işler daha kötüye gidiyor

E kendi de sigara kokuyor? Sizin aklınıza gelmiyor mu ıyy leş gibi sigara kokuyorsun diye burun kıvırmak? Defalarca reddediliyorsunuz, bu kadar mı seviyorsunuz, neden kendinize bunu yaptınız?
Aynısını bende ona yapıyorum ama dünya umrunda değil malesef o çekilir bir köşeye telefonla devam eder hayatına bende onun yaptığını yaparsam evliliğimiz biter ve bir çocugum var evet çok seviyorum eşimi oda seviyor beni ama neden bu şekilde onu çözemiyorum artık

Sevmiyor çünkü umrunda değilsiniz adamın. Arada hatasını kabullenir gibi yapıyor ki ipler tamamen kopmasın. Kim nafaka verecek şimdi donunu yıkamayan kadına?. Büyü müyü de yok ana oğul atmışlar sizi ortaya oynatıyolar. Minnoş kocanız 2 günde iki yazılı kağıtla gelmedi bu güne.

Boşanma konusunda ondan nafaka istemedim şükür kadınlığımıda yapıyorum kendileri bilir 2 günde gelmedi zaten hamilelğimden beri bu hale geldi ben çözüm bulmak için yardım istedim yoksa bende koymasını bilirim kapının önüne ama evlilik kurmak zor bozmak beş dakika

Zamanında iki kişi nikah dairesine gidip evlenmişsiniz. Şimdi çocuk var, kurulu düzen var, çamaşır bulaşık makinesi var, kira kontratı var ev var fatura var, ailelerin çenesi var, var da var. Boşanmak daha zor. Kolay olsa sizin yerinizde yeller esiyodu şimdiye.

Severek evlendik sevmeden evlenmedik ama ne olursa olsun yine düzeltmeye çalısırdım boşanmak gibi bir niyetim hiç olmadı ama düzeltme çabam bir biterse o yeller eser bende ev benim çocuk benim koyarım kapının önüne gider büyücü anasının evine

Evde içmeseniz bile üzerinize siniyormuş kokusu yahu. Daha bebeğiniz el kadar. Biraz dikkat etmelisiniz bu konuda.
Ediyorum zaten dikkat etmiyorum demedim ama sizin yanlış anladığınız konu çocuk değil konu başka siz çocugu baz alıyorsunuz yahu çocuguma her düzeni her imkanı sağlıyorum her temizliğide konu çok başka

İçime köyü şeyler doğdu aldatma olabilir mi çok üzücü ya bebek çok küçük. Bi insan bi çocuga özellikle bebeğe kötülük yapmak istiyorsa annesine yapmalı. Şimdi her şeyi hissediyordur o

Onun peşinede düştüm acaba aldatıyormu diye ondada birşey çıkmadı çıksaydı keşke bu kadar kendimi yıpratmazdım boşanırdım biterdi belirsizlik beni yoran ve üzen çirkin bir kadın değilim yetersiz bir kadın pis bir kadın değilim evimede çocugumada kocamada yetmeye çalışıyorum ama hala dediğin gibi aldatma konusu gibiyse durmasın kendi gitsin bende bu cendereden çıkayım

Sigara kokusu çekilmez gerçekten. Evde çocuk var siz içmeseniz keşke. Koca adamı bile rahatsız ediyorsa küçücük bebek nasıl dayanıyordur. Eşiniz çok kırıcı maalesef. Böyle aşağılanmaya katlanmak zorunda değilsiniz

Onun kokusuda beni rahatsız ediyor söylesemde değişmiyor onu rahatsız eden sigara kokusu değil kaçma politikası yoksa sigara koktugum yok duş alan insan sürekli ellerini yüzünü sürekli yıkıyan bebeği olan bir kadınım kaldıki bütün gün temizlik yapıp çocuk bakıp duş alıyorum kokular kremler sıkıyorum nekadar sigara kokabilirim ki

Çocuğu astım etmek için daha ne yapabilirsinizki

Seni eziklemeye çalışıyor pislik o zaman. Kocam çok gamsız galiba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…