Eşime ve bana şantaj yapıyorlar Allah rızası için yardım :(

Ses kaydında ne diyor? Allahaşkına telefonda tehditten hapis yatan var mı ya? Siz neden bu kadar korkuyorsunuz polise haber verin ve bir avukat bulun bu kadar basit bi iş. Eşiniz sadece tehdit ettiyse avukat onun kılıfını bulur zaten. Bu kadar drama hiç gerek yok.

Emin misiniz ben yaşamıştım böyle bir durum avukatım bana 7 yıla kadar hapsini isteyebiliriz demişti :KK50:

Bence eşiniz yalan söylüyor.
Masum olsa çoktan soluğu savcılıkta alırdı.

Zaten bir gün farklı, ertesi gün farklı konuşuyor.
Sakladıgı şeyler var...

bilmem ihtimallet insanı mahvediyor gerçekten de inanmak çok istiyorum ama buz gibiyim nasıl bırakıp gideceğim bilmiyorum

tehdit etmiş boşanma davası istedikleri gibi gitmemiş karşı tarafın dolayısıyla bazı tip kışkırtıcı laflar geçmiş telefonda eşim de tehdit etmiş muhtemelen vurdurum, öldürürüm, kırdırırım tarzı konuşmuştur

bunları söyledi diye hapse atılmaz ki ya ne varki bunda, bundan mı korkuyorsunuz ve bunu kullanarak sizi korkutuyorlar. bence farklı şeyler var bu işte hiç inandırıcı değil :KK14:

bunları söyledi diye hapse atılmaz ki ya ne varki bunda, bundan mı korkuyorsunuz ve bunu kullanarak sizi korkutuyorlar. bence farklı şeyler var bu işte hiç inandırıcı değil :KK14:

ya emin misiniz arkadaşlar diklenip de başımız dara girmesin benim kendi avukatım 7 yıla kadar hapsi istenebilir demişti sadece "ya kara toprağınsın ya benim, öldürürüm" mesajından :KK50:

bence eşine inan o kadın sizi kıskandığından eşini suçluyordur.eşinde bazı konularda yalan söylemiş olabilir ama kaıdnın tavırlarını gördüğün kadarıyla kadının yalan söyleyebileceğini anlamışsın bence.bir süre daha bekle ve rahatsız ettiklerine dairde şikayette bulun tehtid ediliyoruz iftira atılıyor vb.madem eşin yapmadım zimmete para fılan hakarete çokta takılmazlar ses kaydı sonuçta belkı sesı esınıze cok benzeyen bırı söyledı nerden bılcez.kaldıkı hakaret davası bıle açsalar sıze bu kadar para ödemezsınız kanun neyse o olur yoksa bu tehtıdlere göz yumarak heran yıne böyle bısey olurmu stresiyle yasarsınız.iyi valla para kazanma yöntemine bak tehtidle para al.kanundan yana olun derim belkide tehtid ettikleri anlaşıldığında siz hem onlardan kurtulur hemde üstüne para alırsınız onlardan onlarada iyi ders olur.

Anlamakta güçlük çekiyorum.

Eşiniz zimmetime para geçirmedim diyor herhangi bir yolsuzluğum yok diyor.

Neden çok önceden çekilmiş bir resim eşinizi bu kadar rahatsız ediyor.

Bu olayda çok boşluklar var.:KK37:

bence eşine inan o kadın sizi kıskandığından eşini suçluyordur.eşinde bazı konularda yalan söylemiş olabilir ama kaıdnın tavırlarını gördüğün kadarıyla kadının yalan söyleyebileceğini anlamışsın bence.bir süre daha bekle ve rahatsız ettiklerine dairde şikayette bulun tehtid ediliyoruz iftira atılıyor vb.madem eşin yapmadım zimmete para fılan hakarete çokta takılmazlar ses kaydı sonuçta belkı sesı esınıze cok benzeyen bırı söyledı nerden bılcez.kaldıkı hakaret davası bıle açsalar sıze bu kadar para ödemezsınız kanun neyse o olur yoksa bu tehtıdlere göz yumarak heran yıne böyle bısey olurmu stresiyle yasarsınız.iyi valla para kazanma yöntemine bak tehtidle para al.kanundan yana olun derim belkide tehtid ettikleri anlaşıldığında siz hem onlardan kurtulur hemde üstüne para alırsınız onlardan onlarada iyi ders olur.

peki tehdite ne diyorsunuz onun cezası 7 yıldan başlıyor diye biliyorum ondan da yırtabilir miyiz? keşke telefonda mesajla falan yapsalar da bizim de kanıtımız olsa

Anlamakta güçlük çekiyorum.

Eşiniz zimmetime para geçirmedim diyor herhangi bir yolsuzluğum yok diyor.

Neden çok önceden çekilmiş bir resim eşinizi bu kadar rahatsız ediyor.

Bu olayda çok boşluklar var.:KK37:

onu rahatsız etmiyor zaten beni ediyor resim o tehditleri bile takmıyor ben olmasam biliyorum elbet bir kadına sarılmıştır ama bunun resimlenmiş olması beni çileden çıkarttı

Peki siz eşinize şantaj yapılıyor diye savcılığa bildirelim demediniz mi?
Dediyseniz ne diyor bu duruma?

Eger elinde imkan varsa sehirden biraz uzaklas kendine gel dinlen kafandan su dusunceleri at Allaha sigin cok zor bi durum bu. Esininde sakladigi bisey var sanki ama seni kaybetmekten korktugu icin sakliyo

tehtıd konusunu bilmiyorum işte bir anlık sinirin bedeli buda.ama para vermekte çözüm değil ayrıca onlarda sizi tehtid ediyorlar suan maddi olarak.işiniz zor en iyisi işin ehli bir avukata danışmak.

Peki siz eşinize şantaj yapılıyor diye savcılığa bildirelim demediniz mi?
Dediyseniz ne diyor bu duruma?

Eşime kalsa bir şey yapmaya gerek yok bir şey yapamazlar diyor :44:

ben korkuyorum yarın bir gün burası da küçük yer o fotoğraf ortaya çıkarsa deliririm üstüme iftira atarlar falan ben bir anlaşma yapmasını 50 milyar karşılığı tüm belgeleri almasını söyledim hatta o esnada o da kayıt altına alsın ki bir daha yapamasınlar

Eger elinde imkan varsa sehirden biraz uzaklas kendine gel dinlen kafandan su dusunceleri at Allaha sigin cok zor bi durum bu. Esininde sakladigi bisey var sanki ama seni kaybetmekten korktugu icin sakliyo

Oladabilir bilmiyorum kaynımla ikisi vuralım edelim deyip duruyorlar yapmışlardır belki delice bir şey Allahım İnş yapmamışlardır tabi de :KK43:

tehtıd konusunu bilmiyorum işte bir anlık sinirin bedeli buda.ama para vermekte çözüm değil ayrıca onlarda sizi tehtid ediyorlar suan maddi olarak.işiniz zor en iyisi işin ehli bir avukata danışmak.

doğru diyorsunuz çok kızıyorum çeneni tutamadın diye :KK43:

Lütfen mantıklı düşünün ses kaydı yıllar öncesine ait o kadar zaman içinde eşiniz bir zarar vermemiş. 7 yıla kadar hapis istenebilir demek kolay da hakim ne kadar verir acaba?? Siz neden onlardan akıllı davranıp bizi tehdit ediyorlar, annemin evine silahla gelmişler diye şikayette bulunmuyorsunuz? Kusura bakmayın ama bir erkeğin bunları düşünememesi çok enteresan iki dakikada aklıma gelenler bunlar dediğim gibi iyi bir avukat altından girer üstünden çıkar onların ceza almasını bile sağlar. Karşı tarafın bu kadar süre bu kayıtları saklayıp şimdi günyüzüne çıkarması davalı tarafın kötü niyetine delildir, burdan bile vurabilir. Eşinizin harekete geçmemesi beni kuşkulandırdı.

Lütfen mantıklı düşünün ses kaydı yıllar öncesine ait o kadar zaman içinde eşiniz bir zarar vermemiş. 7 yıla kadar hapis istenebilir demek kolay da hakim ne kadar verir acaba?? Siz neden onlardan akıllı davranıp bizi tehdit ediyorlar, annemin evine silahla gelmişler diye şikayette bulunmuyorsunuz? Kusura bakmayın ama bir erkeğin bunları düşünememesi çok enteresan iki dakikada aklıma gelenler bunlar dediğim gibi iyi bir avukat altından girer üstünden çıkar onların ceza almasını bile sağlar. Karşı tarafın bu kadar süre bu kayıtları saklayıp şimdi günyüzüne çıkarması davalı tarafın kötü niyetine delildir, burdan bile vurabilir. Eşinizin harekete geçmemesi beni kuşkulandırdı.

Biriniz niye korkmuyor diyor biriniz neyden korkuyor diyor anlamadım ki ben ne düşüneyim
Belki son zamanlarda yaptı bir tehdit bilmiyorum ki 3 ay önce tehdit aldı onu biliyorum onu da söylememişti ben öğrendim kendim konu bana değindiği zaman çıldırıyor sadece bana bir şey yapamazlar diyor

Biriniz niye korkmuyor diyor biriniz neyden korkuyor diyor anlamadım ki ben ne düşüneyim
Belki son zamanlarda yaptı bir tehdit bilmiyorum ki 3 ay önce tehdit aldı onu biliyorum onu da söylememişti ben öğrendim kendim konu bana değindiği zaman çıldırıyor sadece bana bir şey yapamazlar diyor

Bakın neden korkuyor yada neden korkmuyor diyenler olarak ortak bi noktada birleşiyoruz az çok: gitsin iyi bi avukat bulsun ve şikayetçi olsun. Siz bu kadar etkilenmeseniz boşverin bişey çıkmaz derdim ben de ama saklayacak, eşinden gizlediği bir şeyi olmayan bir adamın eşinin şu halini gördükten sonra yapması gereken şey açıktır. O yüzden sizin bilginiz dışında bir şeyler döndüğünü düşünüyor çoğunluk.

Siz Ses Kaydını Dinledinizmi?

Fotoğrafları Gördünüzmü?

Benim Düşündüğüm Şunlar;Bence Eşin Çok Güvenilir Biri Değil Gibi Bir İnsan Diğer İnsana Kin Tutabilir,Kinini Kusmak İsteyebilir Ve Hertürlü Kötülüğü Yapmak İster Ama Bir İnsanın İşlediği Suç Yoksa Ne Kadar Dişli Bir Rakip de Olsa Hiçbirşey Yapamaz Demek Var Bişiyler Ki Eşin Farklı Konuşuyor Senlen Karşı Tarafta Bişiyler İddia Ediyor

Karşı Taraf Aşiretmiş Ama Eşin de Hani Onlardan Beter :KK14: Öldürürüm Falan Demesi Çok Güzel Koz Olmuş Tebrikler!

Olayı Baya Bi Sorgulamanızı Öneririm Ben,Her Türlü Şeyler Çıkabilir Belkide Eski Eş Ailesi Değildir Ha?

bir ses kaydindan hapsemi girermis insan ne olcak uzmeyin kendinizi bukadar hem girse bile ne yapmis yani adammi oldurmus

O tehtide başvuran insanlıktan uzak zatlara tek bir lafım olurdu benim "elinizden gelini ardınıza koymayın verin polise" derdim.

Tehtide pabuç bırakılmamasından tarafayım. Nereye kadar gider böyle?

Bugün 50 yarın 100. Yatar çıkarım gerekirse kafam rahat yahu :KK53:

Hanımefendi sizlik bir durum yok, intiharı falan dusunmeyin dolayısıyla. Kocanız zimmete para gecirme gibi bir usulsuzluk yapmıyorsa santaj nedeniyle sikayetci olun o kadından. İlerde boyle bir iftira atmasının onune gecersiniz. yapmıssa da boyle biriyle evliliginizi surdurmeyin, bosanma davanızı acın. Esinizin bayanlarla fotograflarının mesleki acıdan cezai yaptırımı yok, hukuken rahat olabilirsiniz. ama evlilik birligi acısından hosgorulebilir oldugunu sanmıyorum. Ayrıca o bayanın boyle bir fotografı cekmesi bılundurması ozel hayatın ihlalidşr. Sikayetci olun ki boyle insanlara prim vermeyin.

X