Eşimin evlenmeden önce hayat kadınıyla 17 yaşlardayken cinsel ilişkiye girdiğini öğrendim

Üzüldüm evlenmeden önce söyleseydi evlenmezdim
Bi de bayıl istersen Feriha

Ne o siz kızıl goncalar dizisindeki gibi bir tarikata mı mensupsunuz hayat bakış açınızda bu temas sakıncalı mı?

Yahu adamın yatmasına taktın da aids mi oldum hpv mi kaptım diye telaşlansana akıllım y

bu konuyla ilgili din hocalarıyla konuşup tövbe ettiğini söyledi
Adamın günahına girmeyeyim ama bu kısım bana aşırı yalan geldi ya bu kadar olamaz

Bütün gün evden çıkmıyorsunuz ve gördüğünüz en ufak bir detaya takılıyorsunuz muhtemelen.
Sizden öncesi sizi ilgilendirmemeli. Ha sevgililik dönemi, nişan dönemi vs. olsa hak verirdim ama 6 sene öncesinden bahsediyorsunuz. Ben de erkek arkadaşımın ufak bir şeyini görmüştüm hiç oralı olmadım mazide kalmış şu an benim yanımda mı? benimle birlikte mi? ona bakarım.

Geçmişte yaşanılan ilişkiler sorulmamalı ve gündeme asla gelmemeli ilişkide en sağlıksız konulardan biri bana göre.

gençliğini yaşayamadığı için içinde kalan şeyler olursa bundan sonrası için başka insanlar araya almasın yaş baya ufak.
Öncesi de hastalık var mı yok mu diye önemli. 23 yaş çok genç

Gerçekten aldatılsanız naparsınız acaba

6 yıl olmuş hasta olsa çıkmaz mıydı bu kadar zamanda adamda
Vücuttan atilmayabiliyor erkekler genelde tasiyici oluyor kadinda sempton gösterebiliyor yaşadım çünkü o yüzden söylüyorum cok şükür kurtuldum bu hastalıktan o yüzden düzenli olarsk kadinlar smear testi yaptirmali

Aaa ben şok 6 yılda erkekte de çıkar bir şeyler diye tahmin etmiştim, teşekkür ederim

Ayyy allah baska dert vermesin he ben benimkinin sadece bildigim yuzunu dusunsem ohooo onemli olan senden sonrasi

Burada tek sorun ne bılıyo musunuz
6 yıl once yasadıgı bıseyı bır erkek arkadasıyla neden ŞUAN muhabbet konusu edıyor!!!

Iste burada sorun var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…