eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

aynen öyle oldu kimsenin kapatması olamam ben basit bi insan değilim

Değilsin tabiki aşkım sen harika bir kadınsın.

Üç yaşında bebesi olan adamla boşandıktan 1 ay sonra sevgili olan, hazirana düğün patlatıp, velayetin babada olduğunu bilip çocuğa bakmayacağım diyen sen değilsin.

öyle bir şeye sebep oldugumu hiç sanmıyorum olduysamda isteyerek yapmadım haberim dahi yok öncesinde ilişkim olsa burada söylerim zatwn kimden çekinicem
KK’daki hatunlar metres kokusunu sanal ekranlardan bile alır, ha kurdun dişine kan değmiş ha KK kadınlarının eline düşmüşsün; metres görünce çıplak elle tokatlıyorlar burada, ekrandan çiğ çiğ yiyorlar geldikleri geleceklerine pişman olup üyelik iptali yapıp gidiyorlar.

neden çocuklu insanlar bakıcılık yaptırmak için mi evleniyor
Hayır ama çocuğun velayeti babasındaysa çocuk tabiyki babasıyla yaşayacak. Siz de ister istemez bakmak zorunda kalacaksınız (isteseniz de istemeseniz de). Ben kocamla başbaşa kalıcam demeye hakkınız yok. Çünkü çocuğun ebeveynine ihtiyacı var. Velayet madem babada sizinle yaşamak zorunda. Sahi neden velayeti babası almış?

Peki öyleyse anlatsana Allah aşkına öncesinde hiç bir gönül bağı olmayan arkadaşlık ilişkisi boşanalı 1 ay olmuşken nasıl evliliğe döndü?
ben eşimin en yakın arkadaşının sevgilisiyle arkadaştım bigün eşimle arkadaşı yemeğe gitmişler benim kız arkadaşımda sevgilisinin yanına gitmeye karar verdi bende yanındaydım bende gittim dörtlü yemek yedik sonra göl kenarına gittik orda açıldı bana aniden sonra whatsaptan falan konustuk ilk başta arkadaşlarımıza söylemedik sonrasında her şey çok hızlı gelişti ama

oğlu ne alaka kendisi diyo takma onu he de geç diyo kendisi olur çarşaf ben onu yırtarım merak etme
Ne sanıyorsun o bulunmaz hint kumaşı sözde "kocan" he de geç anama derken seni haklı görüyor mu sanıyorsun.

Bak buna çok gülerim işte..

Sen hele bi evlen o he de geç denilen herşeyi nasıl yaptırıyor o müstakbel kocan sana.

KK’daki hatunlar metres kokusunu sanal ekranlardan bile alır, ha kurdun dişine kan değmiş ha KK kadınlarının eline düşmüşsün; metres görünce çıplak elle tokatlıyorlar burada, ekrandan çiğ çiğ yiyorlar geldikleri geleceklerine pişman olup üyelik iptali yapıp gidiyorlar.
Ben sevdim bu sefer. İçinden geçsin kayın ailenin. Ohhhhhh.

metres olan düşinsün

Hayır ama çocuğun velayeti babasındaysa çocuk tabiyki babasıyla yaşayacak. Siz de ister istemez bakmak zorunda kalacaksınız (isteseniz de istemeseniz de). Ben kocamla başbaşa kalıcam demeye hakkınız yok. Çünkü çocuğun ebeveynine ihtiyacı var. Velayet madem babada sizinle yaşamak zorunda. Sahi neden velayeti babası almış?
3 yaş çocuğu birde bu ya. Tamamen bakıma muhtaç. Sanıyor ki kocamla istediğim gibi gezip tozucam, istediğim saatte yatıp kalkicam. Hiçbir şeyin farkinda değil. Olan çocuğa olmuş, olacak.

kadının psikolojisi bozukmuş geçinememişler ayrılmışlar o kadar biliyorum çok didiklemedim
18 yaşında evlenmiş, 29 unda boşanmış.
Boşandıklarında çocuk 1.5 yaşındaymış.
O kadar yıl çocuk yapmamışlar, psikolojisi bozuk eşinden çocuğu hiç yapmadan da boşanabilecekken, çocuk da yapmış.
Ya adam süzme salak, kadının psikolojisini çocuk düzeltir niyetiyle evliliği kurtarmaya çocuk yapmış,
Yada adam adi herifin teki, kadının psikolojisi doğumdan sonra lohusa depresyonu vs bozulduğunda boşanmış.
Yada boşanması için daha önemli, malum bir sebebi olmuş, gözü görmemiş evliliğini, çocuğunu, kadını kötülüyor.
Adamın gözü görmemiş de gören görüyor işte..

kadın istememiş sanırım bilmiyorum tam

ben onla birlikteyken evli değillerdi 👍
Ben boşandıktan üç ay sonra kayıtlara düştü bekar olduğum.
Sizin aceleniz neydi?
Onca zaman yan gözle bakmadınız, bir ayda mı aşk doğdu?
Sahi o kadar saf mı duruyoruz?
Şurda biz bizeyiz, kayınvalideniz, eltiniz, görümceniz de değiliz. Samimi olun. Ne istediniz Melda'dan?
Bir adam boşanmış ve gerekçesi gerçekten mi umurunuzda değil. Hiç mi hemcinsiniz açısından düşünmediniz? (Hani o süreçte adama yan gözle bile bakmadım dediniz ya, o süreçte diyorum.)
Ailesinin evinde ne işiniz vardı mesela?
Madem Melda'yı hiç tanımıyorsunuz, neden kadının gıyabında hizmetçi benzetmesi yaptınız?
Ferhunde mi sizin de isminiz?

Hayir canim insan arkadasina es dermi
Bence siz anlamiyosunuz
Nikah olsaydi esi olurdu ama nikah olmadan esiyse metres oluyo
Biz bunu 292929292 kez anlattik bdvde ama anlamiyolar
Bu hikaye de sen benim bacanağım çıkmazsan darılırım 😅😅

X