eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

kadının psikolojisi bozukmuş geçinememişler ayrılmışlar o kadar biliyorum çok didiklemedim

Hep boyle olur zaten. Evlenirken saglam, bosanirken psikolojisi bozuk 🤣. Normalde size uzun uzun adamin bosanir bosanmaz neden evlendigini anlatirdim ama gerek yok. Eski gelinin ahı olarak aileye geldiginizi düşünüyorum, size biseu olmaz, diğerleri dusunsun 🤣

bana adamla ilişkinizin boşandıktan hemen sonra başladığı kısmı hiç inandırıcı gelmedi.

Onun dışında çocuklu adamla evlenme planı yapıyorsunuz ama daha şimdiden ben o çocuğa bakmam diye yol yapıyosunuz. Kusura bakmayın ama çocuklu bir adamla evleniyorsanız ben kocamın çocuğunu istemiyorum, kocamla başbaşa kalmak istiyorum demek gibi bir lüksünüz yok. Böyle bir şey diyecekseniz baştan hiç evlenmeyin. Çocuğu tam olarak kabullenecekseniz evlenin. Yoksa küçücük çocuğa travma yaşatırsınız
neden çocuklu insanlar bakıcılık yaptırmak için mi evleniyor

öyle bir şeye sebep oldugumu hiç sanmıyorum olduysamda isteyerek yapmadım haberim dahi yok öncesinde ilişkim olsa burada söylerim zatwn kimden çekinicem
Peki öyleyse anlatsana Allah aşkına öncesinde hiç bir gönül bağı olmayan arkadaşlık ilişkisi boşanalı 1 ay olmuşken nasıl evliliğe döndü?

En sevdiğim boşanan erkek bahanesi. Eski karımın psikolojisi bozuktu deyip de haklı olan bir tane adam bilmiyorum :KK70:

Vallaha bizim burda bir aile gelinin trafik kazasinda vefat ettigini söyledi herkese..halbuki gelin adami büyük bir yalani ortaya ciktigi icin terk etmisti :KK70: Ölmeyen kadina taziye ziyareti kabul etti erkek tarafi :KK70:

cidden olay bu asla öncesinden gelen bir şey yok
Öyle diyelim 1 ay önce boşanmış adamla ilişkiye başlamak, hemen evlenme yoluna girmek mantıklı mı? Ortada küçücük çocuk varken boş sebepler yoktur ortada. Hiç düşünmüyorsunuz bunları? Eski eşin psikolojisi bozukmuş bak sen, ana oğul kadina neler yaptılar acaba?
Eşiniz annesine sınır falan çekmeyecegini de göstermiş size. Ne derdiniz var evlilik için?
Velayeti eşinizde, babaanne oğlu evlenene kadar bakar,sonra sizinle yaşayacak, hazır mısınız o yaşta bir çocukla yaşamaya? Ne sanıyorsunuz çocuklu adamla evliliği?

X