eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Söylenenlere göre kemik yaşı 19, zeka yaşını tahmin edebiliriz.
Boşandıktan 1 ay sonra ilişkileri başlamış inanalım mı hislerime güvenerek bu ilişkinin adamın evlilik sürecinde başlamış olması kuvvetle muhtemel çünkü o esnada arkadaş ortaminda tanışma olmuş , aradaki yaş farkida çok , imam nikahı var resmi nikah yok , evlenmeden kayınvalide ve elti savaşı başlamış 😂 çözemedim valla çok enteresaaaaan

nikahı olup çocuğu olan boşanma aşamasında adliyeden çok pedagoga uğradığıda oluyor maalesefki bu iş nikahın avantajlarından çok kişide bitiyor bence
Diğer konuya ne yazmış bakın. Bence burda kastettiği sevgilisi. Ve tanıştıklarında adam evliydi demek ki. Çocuk olması,boşanma aşamasında olunması falan her şey uyuyor. Hayır hayır diye inkar ediyordu ya öyle değilmiş işte. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar ya 😂

Boşandıktan 1 ay sonra ilişkileri başlamış inanalım mı hislerime güvenerek bu ilişkinin adamın evlilik sürecinde başlamış olması kuvvetle muhtemel çünkü o esnada arkadaş ortaminda tanışma olmuş , aradaki yaş farkida çok , imam nikahı var resmi nikah yok , evlenmeden kayınvalide ve elti savaşı başlamış 😂 çözemedim valla çok enteresaaaaan

O nasıl arkadaş ortamı onu da anlamıyorum. 30 yaşlarında insanın ‘arkadaş ortamında’ 17 yaşındaki çocuğun işi ne?
Bizim arkadaş ortamlarımız mı anormal acaba.

Yuva yıkanın yuvası olmaz, diğer kadının ve çocuğun günahına gir, imam nikahlı eşin para verecek diye bekle. Sonra yok efendim kaynanam eski gelini övdü diye utanmadan dert yan!!

Çocukla çocuk olma diyorum kınama çocuğun olacak sus diyorum ama diğer kadın için içimden güzel geçiriyorum.

Diğer konuya ne yazmış bakın. Bence burda kastettiği sevgilisi. Ve tanıştıklarında adam evliydi demek ki. Çocuk olması,boşanma aşamasında olunması falan her şey uyuyor. Hayır hayır diye inkar ediyordu ya öyle değilmiş işte. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar ya 😂
Ya yazım tarzı,verdiği cevaplar,hepsi aynı be canım😃.Kaçmış gitmiş yalnız.

Amme hizmeti 😎

Mirta Mirta farketti ilk

K KylaJade oldugunu düsünüyoruz.
söylediği cümleden neden rahatsız oldugumu dile getirmek istediğimdede yaptığı şeyi inkar edip durdurulamayacak bi şekilde bağırınmaya ve tuhaf tuhaf ani hareketler yapmaya başlıyor ani hareketlere karşıda inanılmaz bi hassasiyetim var özelliklede yüksek sese annem bapırmaya başlayınca söyleyeceğim şeyi bile unutup tamamen başka bi aleme geçiyorum en ufak şeyde bile bana söylenmekten geri kalmıyor mesela geçen
anlaşmalı boşanmışlar + nafaka ödüyor bile olsa çok şükür maddi durumu iyi öder ama ödüyo olsaydı o kadında bir gram gurur varsa o nafakayı almazdı çocuğu kucağında tutarken bile eşime neler fırlatıyomuş onun bağırmalarından çocuğun psikolojisi bozulmuş yüksek ses duyunca irkiliyo çocuk bide çocuğuda istememiş bunlsra rağmen bide nafaka alsaydı pes derdim
bir bakayım konularına dedim, ilk mesajda bu denk geldi :)
Çocukluk travması ile ilgili tek bildiği yüksek sese irkilme sanırım.

X