eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Bu kadar zeki kadının arasında yalancının mumu yatsıya kadar bile yanmıyor. 👏 İki konuyu birleştirince metres olduğun net. Bu durumda kv haklı. Ben de oğlumun yuvasını yıkan torunumun ailesini dağıtan kadına saygı duymazdım aynı böyle dalga geçerdim. Ağızlarına sağlık. Azıcık aklın varsa ayrılırsın ya da ayrılma mutsuz ol ya yaşattığını yaşa tam sana layık bir hayat.

Bratz girl imajına uygun saç, makyaj ve estetik müdahaleleriniz de var mı ?
Ödeme yöntemine göre müdahale ediyoruz ablacım hesaba atarsan her türlü yaparız, kredi kartıyla ödeme yapamazsınız kocam pos cihazına izin vermedi işyerinde. 😅😅
Hmm modern agdacisin yani 😂😂😂
Estetik durması açısından ağdacı olmakta güzellik uzmanı lütfen.

anlaşmalı boşanmışlar + nafaka ödüyor bile olsa çok şükür maddi durumu iyi öder ama ödüyo olsaydı o kadında bir gram gurur varsa o nafakayı almazdı çocuğu kucağında tutarken bile eşime neler fırlatıyomuş onun bağırmalarından çocuğun psikolojisi bozulmuş yüksek ses duyunca irkiliyo çocuk bide çocuğuda istememiş bunlsra rağmen bide nafaka alsaydı pes derdim

Sözde bosanma ile ilgili pek birsey bilmiyordunuz. Masallah simdi dokülüyorsunuz. Esine de zaten cok iyi koca oldugu icin birseyler firlatmistir. Kadinlar durduk yere kucaginda bebekle deliriyor. Nafaka alip almamasi sizi ilgilendirmez ayrica. Gurur islerine hic girmeyelim bence 🤫

Bu güzellik uzmanlığı sertifikalarını b*mde mi satıyorlar ya, önüne gelen güzellik uzmanı olmuş.

Kolay para kazanma aracı olarak görüp, lise dahi bitirmemiş onlarca insan bu sertifikalarla sözde uzmanım diye kendilerine yer de açıyorlar; aynı bakış açısındaki insanların yanında işe de giriyorlar.

Sonra bizler de haberlerde, güzelleşeyim derken; kalıcı zarar gören ve hatta hayatından olan insanların haberlerini izliyoruz.

Sözde bosanma ile ilgili pek birsey bilmiyordunuz. Masallah simdi dokülüyorsunuz. Esine de zaten cok iyi koca oldugu icin birseyler firlatmistir. Kadinlar durduk yere kucaginda bebekle deliriyor. Nafaka alip almamasi sizi ilgilendirmez ayrica. Gurur islerine hic girmeyelim bence 🤫
Her şeyi biliyor bıraksın bu işleri 19 yaşında maşallahı var ablamızın ukala bir de gece gece uykumu kaçırdı

Simdi kendi imam nikahla evliya, biliyorki ayrilik durumda ne nafaka ne tazminat bi kurus alamaz. Ondan öbürünü cekemiyor 🤣

Neden versinler ki adam zengin 🙄🙄🙄 anne baba profilini bi dusunsene 🤦🏼‍♀️ ayri ev acmis kizlarina, ay resmen kapama yapmis ama aile memnun 😁
Anne de ayni durumda olabilir. Resmi nikahlarinin onca yıldır olmamasının başka bir sebebi yoktur diye düşünüyorum.
O yüzden kızlarının yaşadığı da normal geliyordur.

X