eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Şimdi gidip benim o asıl olan konuyu bulmam lazım 😂

Buydu galiba

Ahahahahahahahhahahahahahah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ay, kim bilir o arabanın iç parçalarını kaç kere değiştirdiler. Kaç hasarı vardır arabanın. Boyasını kaldırsan hurda çıkar. Adam bacağını incitsin, iki hafta işe gidemesin tüm para uçar gider.

Sırf kendine bir düzen kurmak için yaptığın çaresiz çırpınışlara bak. Cidden gençliğini harcamaya değer mi düşün. Hayır, memlekette bekar adam mı yok? Kendini kurtardığını sanarken çok pis dibe batıyorsun. O paraları asla yedirmezler sana. Yediğini sanarsın.
Bu herifler genelde müşteri araçlarıyla da hava atıyor, fotoğraf çekiliyor, kendininmiş gibi gösterebiliyorlar. Bir tırrek için değer mi?
Aa evet guzellik uzmanligini 15 yasindayken stanford universitesinden alan kiz bu
Sadece ford kısmı doğru bence :nazar:

Şimdi gidip benim o asıl olan konuyu bulmam lazım 😂
Yukarıda etiketlemişler o profildeki konuları okuyup geldim 😂😂

Sevgilisi pardon eşi para vermiyor, kredi kartıyla trendyoldan alışveriş yapıyormuş, şehir dışında çalışıyor, 9 gün izne geliyormuş vs vs 😂😂

eşim 30 yaşında 18 yaşında evlilik yapmış 1.5 yıl önce boşandı 3 yaşında çocuğu var haziranda düğünümüz var
eşimle evliyken tanışmıştık ortak arkadaşlarımız vardı bizde arkadaşıktan ötesini tabiki asla düşünmemiştik eşimin biz tanıştıktan birkaç ay sonra boşandı boşandıktan bir ay sonra sonra ilişkimiz başladı kısa bi sürede evlenme teklifi aldım ve ailelerimiz tanıştı
benim ailem ikinci evliliği be çocuğu olduğu için ilk etapta çok istemediler ama sonra onlarda eşimi sevdi
ama eşimin tarafı babasından annesine herkes beni istemediklerini bana hiç utanmadan şimdiden çaktırmaya başladılar
eşimin annesi dün bardaktaki son damlayı taşırdı beni kahvaltıya çağırdı eski eşi meldayı meldayı çok sevdiğinden tut oğlunun ona baktığı gözlerle yok melda her hafta gelip evini temizliyomul ona hürmet ediyomuş saçma saçma konuşmalar kimseye baktığını görmediğine kadar güya yengeye anlatırmış gibi yapıyo bende aynı masadayım ama yani yengede kıs kıs gülüyo bende ilk başta saygısızlık olmasın diye sesimi çıkarmadım ama dayanmadım en son demekki sen eski gelini oğlunuza eş değil kendine hizmetçi olarak almışsın evini temizleyecek enayi bulamadığın için gocunuyosun dedim hepsi şoka uğradı ama sonradan tatlıya bağlandı yenge sayesinde kayınvalidemin bütün gün şişindi tabi
pişman oldum saygısızlıkmı olsu diye ama cidden dayanamadım cinlerim tepeme çıktı
öğlende kayınvalidemin eltileri geldiler otururken küçük eltisi çocuktan konuyu açtı çocuğun velayeti babada kayınvalidem bakıyor bana evlenince çocuğun nerede kalıcağını sordu imalı ve iğneleyici bi tavırla bende çocuğun annesi ben olmadığım için onun kararını çocuğun annesi ve babasının vereceğini ama çocuk babaannesinde değilde benim evimde kalıcaksa ben eşimle baş başa kalmak istediğim zamanlarda kayınvalidemin o çocuğu almasını istediğimi belirttim bu sefer küçücük çocuktan mı rahatsız olucaksın dedi küçük elti bende çocuğun benim çocuğum olmadığı için bakmak mecburiyetinde olmamama rağmen kabullendim ama buna rağmen memnun değilseniz benim evimden çocuğunuzla beraber oğlunuzuda alır kendi evinizde paşa paşa oturursunuz dedim neyse sonra hemen bi bahaneyle kalktım gittim

eşime söylemiş kayınvalidem böyle böyle dedi diye eşimde nolur şunun suyuna git ne derse desin sallama ters konuşma he de geç dedi

ama ben daha şimdiden bu kadar huzurumu kaçırıyosa evlenince neler olucagıbı tahmin bile edemiyorum eşimin kayınvalidemi uyarmasını istiyorum yoksa ben cidden kavga çıkartıcam eşimde böyle bir şey yapamayacağını söylüyo çıldırmak üzereyim ne yapmalıyım

ben eşimin en yakın arkadaşının sevgilisiyle arkadaştım bigün eşimle arkadaşı yemeğe gitmişler benim kız arkadaşımda sevgilisinin yanına gitmeye karar verdi bende yanındaydım bende gittim dörtlü yemek yedik sonra göl kenarına gittik orda açıldı bana aniden sonra whatsaptan falan konustuk ilk başta arkadaşlarımıza söylemedik sonrasında her şey çok hızlı gelişti ama

yuva yıkmadım ben yalnız ben o evliyken ona yan gözle bile bakmamıştım boşandıktan sonra hoşlandım

Konuyu kaç kişi kaleme alıyorsunuz acaba ?

Ne yazdığınızı unutuyorsanız ; senaryonuzda (!) , pardon konunuzda tutarsızlıklar olmamasına dikkat etmelisiniz.

Üniversitelerde de ara tatilde miyiz ? 19 yaş değil de, okulu uzatmış, kızlarla çevrelerindeki erkekleri gözden geçirip dedikodularını yapan, adamlar uzerinden hayaller kuran ; 25+ yaş civarına daha fazla uyuyor konu.

Buydu galiba
Kız siz Allah'ını seversen dedektif misiniz nesiniz siz ya? 😂

nickin bile çizgi film karakteri kızım sen aklını peynir ekmekle yedin sanırım 30 yaşındaki adam 19 yaşındaki birini elbet ister her şeyide hızlı hızlı yapıyor demekki uyanma diye akıllı ol dünyada tek erkek değil yol yakınken geri dön evlendikten sonra o çocuk hep evinizde olacak kayınvalide çocuğu sana kışkırtacak siz yalnız kalamayacaksınız en güzel yılların heba olacak sende melda gibi sinir hastası olacaksın aahh ahhh bratz girl yapma etme bacım gel laf dinle

Daha dün bratz bebeklerle oynayan 2004lü çocuk evlenmiş boşanmış çocuklu bir adamla evlenmek istiyor. Allahım daha neler göreceğim. Senin anan baban sana hiç akıl vermiyor mu be yavrum

Bratz girl, belli bir görsele sahip oyuncak bebeklerin genel adı. Yetişkinlere yönelik oyun, film ve kitap içeriklerinde de aynı tanıma rastlamak mümkün. Oyuncak bebekten esinlenmemiş olabilir.

Daha dün bratz bebeklerle oynayan 2004lü çocuk evlenmiş boşanmış çocuklu bir adamla evlenmek istiyor. Allahım daha neler göreceğim. Senin anan baban sana hiç akıl vermiyor mu be yavrum
Onceki konudan hatirladigim ailesi de durumdan gayet memnun.
Para geliyosa demek ki

Mesleği var sözde, maddi durumu çok iyi fakat sevgili saygıdeğer (melda hanımdan zor bela kaptığı) eşi para koklatırsa kıyafet alıyor.

Gece gece ağamız bizle eğleniyor hanımlar 😅
Biz de ağamızla eğleniyoz gece gece iyi güldüm. :KK70:

X