eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

evrendeki kocasından boşanan tek melda o değil neden buaradaki bazı kadınlar bir olayı sadece bir kişinin yalayacağını başkasının yaşayamayacağını düşünüyo çok tuhaf 🤣
Ah canımmm okadar haklısın ki misal melda gitti sıra sende.
Senden sonra ki de gelir seni anlatır pskolojoso bozokto diye bizde dinleriz buralardayız zaten 😅

Adamla evliyken birlikteydin yada değildin. Adamın çocuğu var yada yok. Kaynana ve müridleri sana karşı bir güç oluşturmuşlar yada oluşturmamışlar. Bunlardan daha önemlisi ne biliyo musun? Ayrılığı (boşanmayı) sindirememiş bir adamla birlikte olman. O yas süreci atlatılmalıydı. Kanımca yara bandı olmaktan öte bir rolün olamaz bu hikayede. Adama şu an sığınılacak limansın ama bu şekilde sivrilmeye devam ettiğin müddetçe bugün seni el üstünde tutan o adam uyandığında ayaklarına paspas etmekten imtina etmeyecek. Yaz bir kenara, not al. Selametle...
boşanmayı sindiremediği nerden çıktı

Ayyyy hicc inanmadim iliskinizin onlarin evlilikteri bitince basladigina…

Kayinvalideniz ve esinizin akrabalari sizi siz yuva yikan kadin oldugunuz icin sevmiyor gayet net.

Hem yuva yik, hem cocugu isteme varmi öyle bi dünya.

Siz daha cok cekersiniz cünki yuva yikanin yuvasi olmaz!!!!!

O cocugun ve annesinin de ahi sizden daha cok cikicak. Siz ne sandiniz siz o yuvayi yikip o kadin ve cocugu üzülüp aglarken siz mutlu mitlu yasicakmisiniz? Allah bin sükür ilahi adalet var….

Afferin kayinvalidenize sizi sevmediyini acikca belli ediyor. Gerci tüm aile sevmiyor anlatiginiza göre, sevilicek bir yaniniz yok cünki.

anlaşmalı boşanmışlar + nafaka ödüyor bile olsa çok şükür maddi durumu iyi öder ama ödüyo olsaydı o kadında bir gram gurur varsa o nafakayı almazdı çocuğu kucağında tutarken bile eşime neler fırlatıyomuş onun bağırmalarından çocuğun psikolojisi bozulmuş yüksek ses duyunca irkiliyo çocuk bide çocuğuda istememiş bunlsra rağmen bide nafaka alsaydı pes derdim
Bunlar yaşanırken yanlarında mıydın nerden biliyorsun doğru olduğunu? Bu kadar kötü bi kadın olacak ama kv arkasından güzel güzel konuşacak? Mümkün mü?

Hanımlar ben o günahsız yavruya üzüldüm.Bu zihniyetteki birinin elinde ne hale gelecek kimbilir
Evet çocuk için üzücü tabi her türlü.
Anne niye bırakmış o yaştaki çocuğu, kadını kötülüyorlar ama kadın sadecee kötü olsa maddi durumu iyi olan eski eşe rağmen çocuğu birakmaz, oradan yararlanmaya çalışırdı. Belki de gerçekten psikolojisini bozdular.
Baba desen bosanmadan çocuk yaşta kızın peşine düşmüş. Konu sahibi canlı bomba. Allah yardımcısı olsun küçüğün.

he şöyle yola gel ya. O değilim bu değilim. Bilmeyen arkadaşlara özet geçeyim: arkadaş bu adamla 1 yıldan fazla süredir imam nikahlı evli ve adam ayda 1 hafta bununla kalıyor. Biz adamla neden resmi nikah kıymıyosunuz başkasıyla evli di mi diye ısrar etmiştik ancak kesinlikle kabul etmemişti. Burda itiraf etmiş. Kk kadınları yine yanılmadı ✌🏻
Ben şok 😳😳
Kimseyi gerçekten kınamamak lazım fakat böylelerini de Allah hiç bir ailenin başına vermesin.
İmam nikahı olmasa eşim de eşim demezdi bizde evli değilsin diye kendimizi yırttık burada 😂

kalıntıları çıkarmakla saçı taramanın ne alakası var ya od gerçekten şaka gibisiniz
Yavrum sana kalsa evrendeki her şey tesadüf zaten ama öyle bir dünya yok 😂
Bak biz yemiyoruz bunları zorlamasan mı artık? Saf mı sandın bizi?
He bu kadar şeyin tesadüf olduğuna inanıyorsan elimde çok güzel bir köprü var satılık,merkezi satayım sana.

Metres alert :KK70: Eminim iliskiniz o bosandiktan sonra baslamistir. Hayalini kurdugun harika gelecek seni bekliyor ama adam senin esin diil (aslinda sana metresten daha farkli sifatlarini da soylerdim de, salon kadini cizgimi bozmayacagim) ailen de eminim her seyi biliyor ve arkandadir kesin, ne de olsa yagli kapi:kusmuk:

he şöyle yola gel ya. O değilim bu değilim. Bilmeyen arkadaşlara özet geçeyim: arkadaş bu adamla 1 yıldan fazla süredir imam nikahlı evli ve adam ayda 1 hafta bununla kalıyor. Biz adamla neden resmi nikah kıymıyosunuz başkasıyla evli di mi diye ısrar etmiştik ancak kesinlikle kabul etmemişti. Burda itiraf etmiş. Kk kadınları yine yanılmadı ✌🏻
Ama olmaz kii azcık daha izleseydik hemen final sahnesi olur mu böyle 👀😅

Ah canımmm okadar haklısın ki misal melda gitti sıra sende.
Senden sonra ki de gelir seni anlatır pskolojoso bozokto diye bizde dinleriz buralardayız zaten 😅
Bundan sonrakide "melda" yerine konu sahibinin ismini yazsa keske. Ozaman tam emin olurduk Kyla olup olmadigni 🤣

X