eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Şimdi gidip benim o asıl olan konuyu bulmam lazım

Buydu galiba

Bu herifler genelde müşteri araçlarıyla da hava atıyor, fotoğraf çekiliyor, kendininmiş gibi gösterebiliyorlar. Bir tırrek için değer mi?
Aa evet guzellik uzmanligini 15 yasindayken stanford universitesinden alan kiz bu
Sadece ford kısmı doğru bence

Şimdi gidip benim o asıl olan konuyu bulmam lazım
Yukarıda etiketlemişler o profildeki konuları okuyup geldim

Sevgilisi pardon eşi para vermiyor, kredi kartıyla trendyoldan alışveriş yapıyormuş, şehir dışında çalışıyor, 9 gün izne geliyormuş vs vs

yuva yıkmadım ben yalnız ben o evliyken ona yan gözle bile bakmamıştım boşandıktan sonra hoşlandım

Konuyu kaç kişi kaleme alıyorsunuz acaba ?

Ne yazdığınızı unutuyorsanız ; senaryonuzda (!) , pardon konunuzda tutarsızlıklar olmamasına dikkat etmelisiniz.

Üniversitelerde de ara tatilde miyiz ? 19 yaş değil de, okulu uzatmış, kızlarla çevrelerindeki erkekleri gözden geçirip dedikodularını yapan, adamlar uzerinden hayaller kuran ; 25+ yaş civarına daha fazla uyuyor konu.

Kız siz Allah'ını seversen dedektif misiniz nesiniz siz ya?

Daha dün bratz bebeklerle oynayan 2004lü çocuk evlenmiş boşanmış çocuklu bir adamla evlenmek istiyor. Allahım daha neler göreceğim. Senin anan baban sana hiç akıl vermiyor mu be yavrum

Bratz girl, belli bir görsele sahip oyuncak bebeklerin genel adı. Yetişkinlere yönelik oyun, film ve kitap içeriklerinde de aynı tanıma rastlamak mümkün. Oyuncak bebekten esinlenmemiş olabilir.

Daha dün bratz bebeklerle oynayan 2004lü çocuk evlenmiş boşanmış çocuklu bir adamla evlenmek istiyor. Allahım daha neler göreceğim. Senin anan baban sana hiç akıl vermiyor mu be yavrum
Neden versinler ki adam zengin anne baba profilini bi dusunsene ayri ev acmis kizlarina, ay resmen kapama yapmis ama aile memnun

Onceki konudan hatirladigim ailesi de durumdan gayet memnun.
Para geliyosa demek ki

Mesleği var sözde, maddi durumu çok iyi fakat sevgili saygıdeğer (melda hanımdan zor bela kaptığı) eşi para koklatırsa kıyafet alıyor.

Gece gece ağamız bizle eğleniyor hanımlar
Biz de ağamızla eğleniyoz gece gece iyi güldüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…