eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

evrendeki kocasından boşanan tek melda o değil neden buaradaki bazı kadınlar bir olayı sadece bir kişinin yalayacağını başkasının yaşayamayacağını düşünüyo çok tuhaf
Ah canımmm okadar haklısın ki misal melda gitti sıra sende.
Senden sonra ki de gelir seni anlatır pskolojoso bozokto diye bizde dinleriz buralardayız zaten

boşanmayı sindiremediği nerden çıktı

Ayyyy hicc inanmadim iliskinizin onlarin evlilikteri bitince basladigina…

Kayinvalideniz ve esinizin akrabalari sizi siz yuva yikan kadin oldugunuz icin sevmiyor gayet net.

Hem yuva yik, hem cocugu isteme varmi öyle bi dünya.

Siz daha cok cekersiniz cünki yuva yikanin yuvasi olmaz!!!!!

O cocugun ve annesinin de ahi sizden daha cok cikicak. Siz ne sandiniz siz o yuvayi yikip o kadin ve cocugu üzülüp aglarken siz mutlu mitlu yasicakmisiniz? Allah bin sükür ilahi adalet var….

Afferin kayinvalidenize sizi sevmediyini acikca belli ediyor. Gerci tüm aile sevmiyor anlatiginiza göre, sevilicek bir yaniniz yok cünki.

Bunlar yaşanırken yanlarında mıydın nerden biliyorsun doğru olduğunu? Bu kadar kötü bi kadın olacak ama kv arkasından güzel güzel konuşacak? Mümkün mü?

Hanımlar ben o günahsız yavruya üzüldüm.Bu zihniyetteki birinin elinde ne hale gelecek kimbilir
Evet çocuk için üzücü tabi her türlü.
Anne niye bırakmış o yaştaki çocuğu, kadını kötülüyorlar ama kadın sadecee kötü olsa maddi durumu iyi olan eski eşe rağmen çocuğu birakmaz, oradan yararlanmaya çalışırdı. Belki de gerçekten psikolojisini bozdular.
Baba desen bosanmadan çocuk yaşta kızın peşine düşmüş. Konu sahibi canlı bomba. Allah yardımcısı olsun küçüğün.

Ben şok
Kimseyi gerçekten kınamamak lazım fakat böylelerini de Allah hiç bir ailenin başına vermesin.
İmam nikahı olmasa eşim de eşim demezdi bizde evli değilsin diye kendimizi yırttık burada

kalıntıları çıkarmakla saçı taramanın ne alakası var ya od gerçekten şaka gibisiniz
Yavrum sana kalsa evrendeki her şey tesadüf zaten ama öyle bir dünya yok
Bak biz yemiyoruz bunları zorlamasan mı artık? Saf mı sandın bizi?
He bu kadar şeyin tesadüf olduğuna inanıyorsan elimde çok güzel bir köprü var satılık,merkezi satayım sana.

Metres alert Eminim iliskiniz o bosandiktan sonra baslamistir. Hayalini kurdugun harika gelecek seni bekliyor ama adam senin esin diil (aslinda sana metresten daha farkli sifatlarini da soylerdim de, salon kadini cizgimi bozmayacagim) ailen de eminim her seyi biliyor ve arkandadir kesin, ne de olsa yagli kapi

Ama olmaz kii azcık daha izleseydik hemen final sahnesi olur mu böyle

Ah canımmm okadar haklısın ki misal melda gitti sıra sende.
Senden sonra ki de gelir seni anlatır pskolojoso bozokto diye bizde dinleriz buralardayız zaten
Bundan sonrakide "melda" yerine konu sahibinin ismini yazsa keske. Ozaman tam emin olurduk Kyla olup olmadigni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…