eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Nedir bu milletin kocasını elinden alma hevesi anlamıyorum ki. İyi Bi B.k olsalar ilk karıları boşamaz zaten ne zannediyorsunuz. Bu ilk eşler de nedense hep sorunlu oluyor. Yarın senin için de der psikolojisi bozuktu, yok birlikte olmuyoruz, mutlu değiliz, çocuk için beraberiz. Sana sıktığı bütün yalanları sonra başkasına söyler, gözünün yaşına bakmaz.

oto sanayide çıraklık yapmıyor yanlız maddi durumuda en basit örnek bindiği arabadan belli oluyor
19 yaşındayken, küçücük çocuğu olan adamla ailene rağmen evlenmek istemenin çok duygusal sebepleri varmış gerçekten. :KK43:
Sanayici esin yoğun çalışır sende onun çocuğunu eylersin evde. Arabayla da oyun parkına gidersiniz.

Son düzenleme:
sanayide dükkanı var elemanlarıda var beraber araba tamiri yapıyolar
Kaportacı
oto sanayide çıraklık yapmıyor yanlız maddi durumuda en basit örnek bindiği arabadan belli oluyor
Lüks bir arabasi var diye sanayi de ki kaportacı evli, çocuklu,adami karısından boşatıp evlenme vizyonun için seni tebrik ediyorum.
Bari metres olmayı kabul ettin bari değecek birini bulsaydin.

O kadar şey sorduk veya iddia ettik, kızın cevaplamayı seçtiği sorulara bak. Hayır bu tantana eğilince çatalı ortaya çıkan montajcı, sök takçı, çalışanlarla birbirlerine kompresör şakası yapan sanayi ustası için mi? Vizyona bak, maşallah.

Sanayici evli bır adamla ilişkiye yaşayan bu yas grubunda bir kız vardı sanki. 🤔
Sanayici bir adam vardı eşini aldatan. Karısı spor salonunda tanıştığı bir kıza anlatmıştı da kız da tesadüfen sanayici olan dayısına takip ettirmişti falan. Sanki o konuyu açan aslında adamın sevgilisi miydi belki de oradaki sevgili burada ortaya çıkmıştır.

Valla canım benim türkiyede 19 yaşında güzellik uzmanı olan, 30 yaşında adamla birlikte olan ve kk kullanan çok kişi yoktur diye tahmin ediyorum. Bence kylajadesin ben raporladım seni. Değilsen de ortaya çıkar 🤷🏻‍♀️ başka bir ortak noktanız da ikinizin de noktalama işareti kullanmayı bilmemesi 🥲
Ikinci üyelik alip konu aciyorsun madem, bari meslegini farkli yaz dimi. Hemen ifsaladi kendini 🤣

öyle bir şeye sebep oldugumu hiç sanmıyorum olduysamda isteyerek yapmadım haberim dahi yok öncesinde ilişkim olsa burada söylerim zatwn kimden çekinicem
Bence öyle bir şeye sebep oldun hemde bile isteye. Yuva yıkanın yuvası olmaz. Kadının adını da ifşalıyosunuz bilerek üstüne basa basa.

Kaportacı
Lüks bir arabasi var diye sanayi de ki kaportacı evli, çocuklu,adami karısından boşatıp evlenme vizyonun için seni tebrik ediyorum.
Bari metres olmayı kabul ettin bari değecek birini bulsaydin.
hayır kabul etmedim değildim çünkü

Yanlış anlaşılmasın, Kaportacı diye küçümsemiyorum.Konu sahibi SANAYICI demiş de anlamlandiramadim

Oh be bitti okumam. Kendini seviyorsan evlenme. Adamın yaşını da geçtim, 3 yakındaki çocuğa bakamazsın. Tam tuvalet alışkanlığı kazanma ve laf dinlememe yaşı. Dışarıdan görüldüğü gibi bakmak. 24 saat bir kere bakın, oturup ağlarsınız.

X