eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

sanayide dükkanı var elemanlarıda var beraber araba tamiri yapıyolar
Size nasıl para yetecek? Adamın annesi var, eski eşi var, bebeği var, sende varsın artık. Nasıl geçinecek bu adam. Her ay peşin nafaka ödeyecek. Tazminatta vermiştir. Ooo sizin düğünü yapmaz bunlar.

Size nasıl para yetecek? Adamın annesi var, eski eşi var, bebeği var, sende varsın artık. Nasıl geçinecek bu adam. Her ay peşin nafaka ödeyecek. Tazminatta vermiştir. Ooo sizin düğünü yapmaz bunlar.
anlaşmalı boşanmışlar + nafaka ödüyor bile olsa çok şükür maddi durumu iyi öder ama ödüyo olsaydı o kadında bir gram gurur varsa o nafakayı almazdı çocuğu kucağında tutarken bile eşime neler fırlatıyomuş onun bağırmalarından çocuğun psikolojisi bozulmuş yüksek ses duyunca irkiliyo çocuk bide çocuğuda istememiş bunlsra rağmen bide nafaka alsaydı pes derdim

Haa evet ama eski konuydu o , hortlamış. Çocuğu aldırmış Türkiye 'ye canını atınca, adam da dava mı ne açmıştı çocuk bana ilerde bakardı nasıl aldırırsın diye.

Ben hep dayak yiyenlerin konularını hatırlıyorum böyle evlenip yurt dışına gidenlerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…