eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Benim de aklıma Dilek geldi. Onun kocasının çocuğunu da eski karısı istemiyordu, kadının ruhsal hastalığı vardı.
Ben de şu eve gelecek kredi kartının adresini değiştirmek isteyen kızı hatırladım imam nikahliydi hatta neyine güveniyorsun demiştik de estetisyenim güzellik uzmanıyım diyordu,Dilek miydi o

Bu güzellik uzmanlığı sertifikalarını b*mde mi satıyorlar ya, önüne gelen güzellik uzmanı olmuş.
Ya mesleğim var diyor da Allah aşkına ne ara icra etmiş bu mesleği? Ne kadar süredir yapıyor? Para kazanabiliyor mu? Getirisi var mı gerçekten? Gözünü dün açmış zaten evlenicem diyor şimdide

Bu yaş grubunda güzellik uzmanından bol bir şey yok

3 yaşındaki çocuk, o kadar da küçük değil. Niye kussun, salya akıtsın? Bezi de bırakmıştır belki. Kocaman çocuk da namayla niye beslensin yemek varken? Tamam, yine bakıma muhtaç da abartmışsınız. Birkaç aylık bebek gibi yazmışsınız.

Ya mesleğim var diyor da Allah aşkına ne ara icra etmiş bu mesleği? Ne kadar süredir yapıyor? Para kazanabiliyor mu? Getirisi var mı gerçekten? Gözünü dün açmış zaten evlenicem diyor şimdide
Gözü açılmadan kocağğğğ diye ölen genç kızlarımızın hep mesleği var, tecrübeliler ve aileden kalma tükkanları var ayrıca Amerika'da eğitim görmüşler tamam mı?

benimde mesleğim var kalıcı makyaj / estetisyenlik + protez tırnak eğitimlerim var gayette başarılıyım bu konularda
Netten malzemesini sipariş verip ben de yapıyorum onu. O meslek mi? Herkes sertifikasını alıyor, her yer kaş çizen, tırnak takan, vıttırı vızzık estetisyenlerle dolu, parasını ver birkaç saatlik eğitim hop bitti. Bir yere girsen günün yarısı anca asgari ücrete çalışırsın.

Gözü açılmadan kocağğğğ diye ölen genç kızlarımızın hep mesleği var, tecrübeliler ve aileden kalma tükkanları var ayrıca Amerika'da eğitim görmüşler tamam mı?
Ana bak öyle dedin de bende şimdi şeyi hatırladım. Sırf yurdışına gidebilmek için evlenen bir kız vardı. Eşinin zenginliğine kanmıştı. Hemencik hamile falan kalmıştı hatta. Sonra işler umduğu gibi gitmedi Türkiye'ye döndü boşandı. Benim ailemin de durumu iyi bi kere falan diye görgüsüzlük yapıyordu. Ara ara giriyordu hala. Hatırlardın mı?

imam nikahlı değilim eşimde sanayici

İş bulursa otursun şükür etsin gerçekten.

Onlar için evli bekar fark etmez.

Tüm adamlar emirlerine amadedir, ayrıca onlardan öncekilere yapılanları asla onlara yapamazlar kutsanmışlardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…