eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Ana bak öyle dedin de bende şimdi şeyi hatırladım. Sırf yurdışına gidebilmek için evlenen bir kız vardı. Eşinin zenginliğine kanmıştı. Hemencik hamile falan kalmıştı hatta. Sonra işler umduğu gibi gitmedi Türkiye'ye döndü boşandı. Benim ailemin de durumu iyi bi kere falan diye görgüsüzlük yapıyordu. Ara ara giriyordu hala. Hatırlardın mı?
Yok ya hatırlamadım.

19 yasindaymissin yazik cok yazik.
Birkac sene icinde pisman olursun o sapikla evlendigin icin de..
Is isten gecmis olur.

Kylajade’e çok benziyor cidden. O da 19 yaşındaydı eşi de konu sahibininkiyle aynı yaşlardaydı. Ona da eğitimsiz denilince güzellik uzmanı olduğunu söylemişti
Adamın imam nikahlısı idi, buna elden para veriyordu, banka olayına hiç girmemiş. Ailemde hep imam nikahlı, resmi nikah olan yok diyordu 🤣

Yok ya hatırlamadım.
Ya baya takip edilen bir konuydu detayları hatırlayıp anlatsam kesin hatırlarsın. Burda evleniyorlar evlendiği adam yurt dışında. Yurt dışı,zengilik falan cazip geliyor. Evlilik sürecinde de eşinin tarafından baya bir şeyler istiyor. Kendisi ailesi falan ama bir yandan da ben baba evinde zaten en alasını gördüm modunda takılıyordu. Sonra gidince hemen hamile kalıyor,eşi bunu dövüyor,evden falanda salmıyolardı yanlış hatırlamıyorsam. Burayafa geri kaçarcasına gelmişti galiba. En sonunda da dönünce boşanıyolar. Keşke bi hatırlayan olsa ya.

X