eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
melda anlatmış arkadaşıma

ah melda bi gelsede yüzleşsem onunla defalarca aradım her seferinde bi kahve içelim helalleşelim diye ama küfür edip yüzüme kapamaktan başka hiçbir öey yapamadı korkak sanki ben yıktım yuvalarını
Evet sen yıktın yuvalarını...

Ayrica ilk defa bir konuyu okurken burnuma ter kokusu geldi, çünkü o kadar alçak bir uslup ve dusunce tarzi var ki ortada, bu yazıyı yazan temiz pak biri olamaz diye dusundum heralde
ter kokusu nası bir şey onu bile bilmiyorum asko eşim beni koklarken kendinden geçer misler gibi temizlik ve black opium kokuyorum

Son düzenleme:
melda anlatmış arkadaşıma
Eminim öyle olmuştur. Bir insan yatak sorununu başka hemcinsine anlatıyorsa kesinlikle sorunu karşı taraftadir. Yoksa kim kendini kötüler? Belki şeyi kalkmayan, belki sana doyunca ereksiyon hakimiyetini kaybedecek bir "eşin" var, ne diyeyim ki. Arkadaşına da helal olsun. Onca zaman kadına dostluk yapmış, bosandiginin haftasında adamla seni yemeğe çıkarmak için dümen yapmış..arkadaş arkadaşın pezev.nkidir lafı boşuna çıkmamış:). Onca sene yarenlik ettiği kadını tek kalemde çizmiş. Dikkat et bu kadın kıskanır eder seni,bir şeyine uyuz olur. Kocan olacak beyefendiye gider yeni kız ayarlar, senin ruhun duymaz. Öyle de bir sinsi,maşallah.
Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim

Bu üçgenden tek kârlı çıkan yine erkekler oluyor bu iki zeki birbiriyle uğraşıyor, muhtemelen anlaşılan yataktada rekabet var oh ne ala kızım sen manyakmısın sana ne o heriften neyin rekabeti bu
Aaaa nedemek sanane kocişkosu onun

ter kokusu nası bir şey onu bile bilmiyorum asko eşim beni koklarken kendinden misler gibi temizlik ve black opium kokuyorum
adam esin olmadigi halde esim diyosun, belki öbür tatli kadininda eski esi degildir ha? Senin sayende kiymetini anliomus kadinin geri donuomus var ya olayy

Meldanın kankisi ne ara senin arkin oldu kız? kim kime özeniyor, kadının yuvası dahil herşeyini çalmışsın..
olayı şöyle anlatayım
eşim melda / yakın kız arkadaşım ve sevgilisi
yakın arkadaşım ve melda eşleri aracılığıyla samimiyet kuruyorlar
ben o zaman eşimi sadece fotoğraflarda görüyorum tabi
meldada boşanmadan önce arkadaşım ve sevgilisiyle förüşirlerken ilişkisini anlatıyor

benim eşimle tanışmamda şöyle oldu
eşimle kız arkadaşımın sevgilisi yemek yemeye gidiyorlar
bende kız arkadaşımla dışarıdayım
kız arkadaşımda bizde onların yanına yemeğe gidelim diyo
ve birbirimizi ilk orada görüyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…