Eşimin Dengesizliği!

Ne tatlı şeysin sen ya? Küçüğünden bulsam beslerdim emin ol..
Sen git kendini besle ! Saygısızlık yapma. Duracağın yeri bil! Bu ne biçim bir yorum. Bu kadar düşme. Her kim sanıyorsan, şizofreni beyninde kendine sakla. Trol değilim, fake de değilim. Mazlum edebiyatını sevmeyen biriyim Mune Mune bu arkadaşın yorumlarına bir bakar mısın? Bu kadar saygıyı aşmak serbest mi bu platformda?

Yaaa kendi hayatinda mutsuz olupta burdaki insanlari yerden yere vurmayi hak gorenler size sesleniyorum.Mutsuzluklarinizi burda derdini acan bir bayana cikisarak kapatmazsiniz.Kiza haksiz diyin gecin .Hakliysada hakli kimse size veriyor bu hakaret hakkini.El vicdan yavv

Yaaa kendi hayatinda mutsuz olupta burdaki insanlari yerden yere vurmayi hak gorenler size sesleniyorum.Mutsuzluklarinizi burda derdini acan bir bayana cikisarak kapatmazsiniz.Kiza haksiz diyin gecin .Hakliysada hakli kimse size veriyor bu hakaret hakkini.El vicdan yavv
Adminler gerekli bildirimleri yaptım. Yok anlamıyorum ne bu sinir bu stres. Neyin sıkıntısı bu? Ciddiyim olanlarda. Ama insanlar nedense bir saygısız. Herkes gereken cevabı alır.

Evlenmeye merakli degildiniz niye evleniyorsunuz
Evlenmeye merakli degilsiniz niye daha evlenmeden adamin evinde kaliyorsunuz
Evlenmeye merakli degilsiniz niye daha evlenmeden adama esim diyorsunuz
Bnce siz evlenmeye cok merakliymissiniz saf bir adama denk gelincede kacirmak istememissiniz

Yooo ben çok mutluyum ama..ama ti ye alınmayı sevmem.

Evlenmeye merakli degildiniz niye evleniyorsunuz
Evlenmeye merakli degilsiniz niye daha evlenmeden adamin evinde kaliyorsunuz
Evlenmeye merakli degilsiniz niye daha evlenmeden adama esim diyorsunuz
Bnce siz evlenmeye cok merakliymissiniz saf bir adama denk gelincede kacirmak istememissiniz
Ev benim, benim eşyalarım. O beni kaçırmak istemesin..

Ne yalan soyleyeyim mutsuzum . Uste cikan o ama, bunu bir de 2. uyelikle yapiyor . Kib yaptim zaten. Ak kara ciksin ortaya.

Mune Mune abla burda kimse eglenmek istemiyorlar.Yorum yapcaklari yerde kizi yerle bir ettiler hakaretkerle konu icerigine bir bakin rica edersem.Kiza hakli yada haksizsin diceklerine Hakaretin dibini getirmisler.

Sen git kendini besle ! Saygısızlık yapma. Duracağın yeri bil! Bu ne biçim bir yorum. Bu kadar düşme. Her kim sanıyorsan, şizofreni beyninde kendine sakla. Trol değilim, fake de değilim. Mazlum edebiyatını sevmeyen biriyim Mune Mune bu arkadaşın yorumlarına bir bakar mısın? Bu kadar saygıyı aşmak serbest mi bu platformda?
:KK70: evet amacıma ulaştım sonunda..neden sinirlendinki bukadar cicim:KK70::KK70::KK70:

Sen git başka yerlerinle dalga geç, burdaki insanlar senin oyuncağın degil..

Böyle delirtilrler adamı, kendi kazdiğin kuyuya düşersin:KK70:

By by :KK62: şeytan kız

Adama bişey olsa eşinize hesap soracaklar büyük ihtimalle orada şeftir. Kendini sorumlu hisseder tabii ki. Ben böyle bir olay duydum ve hesabını o an orda amir konumunda olan mühendisten sordular. İlginçsiniz.

X