Eşimin dediği kafama takıldı?

marbling92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
1
-1
32
Merhaba arkadaşlar, ya bugün eşimin doğum günü tam kalktım hazırlık yapacağım kafama takıldı sabahki olan, sabahleyin araba bozuldu eşim eve geri çıktı dedim otobüsle mi gideceksin ne yapayım dedi abin babanın arabasına çökmüş dedi, yoksa onunla giderdim dedi sanrm bu cümleyide dedimi hatrlamıyorm ama o demeye geldi, şimdi eşimin babamın parasında gözümü var diye kafama takıldı fikrinizi alabl miyim? Öyle demek yerine napym araba bozuldu mecbr otobğsle gtcem dese sıkıntı yok öyle demelydi bence ama böyle dedi bu durumdan çok rahatszm ne yapmalym, ( bilgi verirsem; benim ailemin durumu iyi eşimin ailesinin durumu ise hiç yok kiradayız, eşimin mesleği iyi diye evlendim ama şu an geçici bir işte çalışıyor.)

Parada gözü var mı bilemem ama abiniz- babanız arasındaki ilişki onu ilgilendirmez.

Eşini neden ilgilendiriyor babanızın arabasını abinize vermesi çok saçma
Yok ya bence espri yapmış adam eşine bunu da diyemeyecek mi? Annemin arabasını bi dönem kardeşim kullanıyordu, eşim de tüh o almasa biz çökerdik bi süre heheheh falan diye dalga geçmişti, yani ihtiyacımız yok annemin arabasına, parasında pulunda da gözümüz yok ailemin, ama şaka işte yani. Her şeyi büyütmemek lazım böyle bence

Erkek kardeşin evin kaymağını yiyor sen hiç yemiyorsan kurulmuş olabilir. Kurduğu cümle paranda gözü olmasından ziyade kardeşine gıcık olmasından, ben de kardeşim için böyle cümleler kuruyorum ordan biliyorum. Ha sana ne senin ne hakkın var da laf ediyorsun diyebilirsin bence eşine. Ama sen bir düşün bence düzenli olarak kardeşin kayırılıyor mu?

Eş dediğiniz, hayat arkadaşı olarak seçtiğiniz insanı nasıl bu kadar kolay yargılayabiliyorsunuz .....

Şaka gibi geldi... Maddi durumlar kötü diye galiba. İlla koca ailesi mi yardım etmeli. Size oturmanız için ev verebilirlerdi. Fazladan ev varsa...

Eşinin doğum gününün konuyla alakasını anlamadım.
Zaten adamla mesleği için evlenmişsin, adam kötü niyetli olsa bile tencere kapaksınız zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…