Eşimin dediği kafama takıldı?

Yani saçma bi konuşma olmuş abin ve baban arasındaki ilişki araba onu ilgilendirmez ama arayıp baba böyle durum var arabayı ödünç alabilirmiyim bugün diye direkt ona sorsaydı veya sana farklı bi üslupta söyleseydi iyi olurdu. Acaba o an sinirle mi saçma sapan konuştu Dicem ama hoşuma gitmedi , otobüsle gitmesi kadar doğal bir şey yok okadar insan işe gidiyor servisle otobüsle. Ne var bunda geçici işte çalışıyor ama otobüs mü yakıştırmıyor kendine çözemedim. Bidaha konu ailene gelirse lafı yapıştır o olsa kendi ailesine laf getirmez unutma bunu.

Merhaba arkadaşlar, ya bugün eşimin doğum günü tam kalktım hazırlık yapacağım kafama takıldı sabahki olan, sabahleyin araba bozuldu eşim eve geri çıktı dedim otobüsle mi gideceksin ne yapayım dedi abin babanın arabasına çökmüş dedi, yoksa onunla giderdim dedi sanrm bu cümleyide dedimi hatrlamıyorm ama o demeye geldi, şimdi eşimin babamın parasında gözümü var diye kafama takıldı fikrinizi alabl miyim? Öyle demek yerine napym araba bozuldu mecbr otobğsle gtcem dese sıkıntı yok öyle demelydi bence ama böyle dedi bu durumdan çok rahatszm ne yapmalym, ( bilgi verirsem; benim ailemin durumu iyi eşimin ailesinin durumu ise hiç yok kiradayız, eşimin mesleği iyi diye evlendim ama şu an geçici bir işte çalışıyor.)
Sen de farklı dusunmemissin , eşinin mesleği iyi diye evlenmişsin o da seni varlıklı diye seçmiş olabilir.

Eğer eşinin bir sözüyle böyle bir şüpheye düştüysen demek ki sana böyle hissettirecek başka davranışları da olmuş. Ama bence sen de ondan çok farklı değilsin kuzum ya. Adamla işi iyi diye evlendim demişsin. Belki o da bunun farkındadır ve o da bundan rahatsızdır. Bir de böyle düşün.

Siz mesleği iyi diye evlendiniz ama pek umdugunuzu bulamadınız galiba. Eşinizde babanızın durumu diye evlendiyse umduğunu bulamayıp bilenmiş olabilir.

Merhaba arkadaşlar, ya bugün eşimin doğum günü tam kalktım hazırlık yapacağım kafama takıldı sabahki olan, sabahleyin araba bozuldu eşim eve geri çıktı dedim otobüsle mi gideceksin ne yapayım dedi abin babanın arabasına çökmüş dedi, yoksa onunla giderdim dedi sanrm bu cümleyide dedimi hatrlamıyorm ama o demeye geldi, şimdi eşimin babamın parasında gözümü var diye kafama takıldı fikrinizi alabl miyim? Öyle demek yerine napym araba bozuldu mecbr otobğsle gtcem dese sıkıntı yok öyle demelydi bence ama böyle dedi bu durumdan çok rahatszm ne yapmalym, ( bilgi verirsem; benim ailemin durumu iyi eşimin ailesinin durumu ise hiç yok kiradayız, eşimin mesleği iyi diye evlendim ama şu an geçici bir işte çalışıyor.)
Kişi kendinden bilir derler 👍🏼

Eşinizi niye ilgilendiriyor bir babanın oglu ile arası.Pardonda damat oğlumuz olmaz gelinin kizimiz martavali gibi .Herkesin evladı en nihayetinde.Kendi babası alsın arabayı evladım dururken onami alırım bir imza ile gelen bir imza ile gidebilir .Denk evlilik bu yüzden çok önemli

Kardeşimiz yada ailenizle sakın aranızı bozmayın naçizane önerim hiç olmadık anda insanın kendini büyüten ailesine duyduğu ihtiyaç bambaşka .

X