Eşimin bebeğe hiç bakmaması

Evet kızlar sorunum bu10 aylık bir oğlum var ve inanılmaz zor hareketi yerinde bir sn durduğunu görmedim geceleri ben bakıyorum gündüzleri zaten bende inanın artık sabrım kalmadı ek gıdası her gün duş aldırması evin temizliği osu busu derken çok çok yoruldum oğlumu çok seviyorum ama bu kadar yük bana fazla geliyor eşime de söyledim ya kalkar geceleri bakarsın ya da haftanın 2 günü gider annemde kalır dinlenirim dedim sizce hata mı yapıyorum inada bindirdi kesinlikle bakmıyor evdeykende gündüzleri belki yarım saat oda belki artık yemek yicek fırsatım bile yok 48 kiloya düştüm çok yorgunum bir yere çıkıp hava aldığım da yok bunaldım…
Ay insan çocuğuna bakma konusunda inat eder mi be!!! Kesinlikle haftanın iki günü annene git dinlen evde de suratına bakma çocuğuna bakmayan adama hizmet etmek zorunda değilsin bence. Yani anlıyorum işi zor olabiliyor olabilir eve geldiği zaman dinlenmek istiyor olabilir ama söz konusu kendi öz evladı

Hayır gerçekten inat uğruna bakmıyor para havadan gelmiyormuş çalışması lazımmış çalışması için de dinlenmesi lazımmış
Bak bak bak.sanki maden işçisi.tek çalışan baba kendisi.pişk8nleşmiş iyice.bir kavga lazım.

Evet kızlar sorunum bu10 aylık bir oğlum var ve inanılmaz zor hareketi yerinde bir sn durduğunu görmedim geceleri ben bakıyorum gündüzleri zaten bende inanın artık sabrım kalmadı ek gıdası her gün duş aldırması evin temizliği osu busu derken çok çok yoruldum oğlumu çok seviyorum ama bu kadar yük bana fazla geliyor eşime de söyledim ya kalkar geceleri bakarsın ya da haftanın 2 günü gider annemde kalır dinlenirim dedim sizce hata mı yapıyorum inada bindirdi kesinlikle bakmıyor evdeykende gündüzleri belki yarım saat oda belki artık yemek yicek fırsatım bile yok 48 kiloya düştüm çok yorgunum bir yere çıkıp hava aldığım da yok bunaldım…
Beklenti içinde olmayın ve çocuğunuzu hayatınıza adapte etmeye bakın. Çünkü eşiniz rica minnet tartışmayla çocuğuyla ilgilendikten sonra bir anlamı kalmadığı gibi iyice sinir olacaksınız. Niye dışarı çıkmıyorsunuz mesela? Alın bebeği arabasına koyup kendiniz çıkın. Alın Annenize arkadaşınıza gidin eve kapanmayın. Hepsi bir süreç ve geçecek. 🌺

Ben giderim galiba ya . Eşinizde pis bir inat var belli ki gidip gitmemeniz yorulup yorulmamanızı önemsemiyor. Siz önünde eriyip bitmişsiniz umrunda değil. Bu yorgunluk yakında sağlığınızı da etkiler. Eşiniz inat adı altında sizi sindiriyor ve asla da çocuğa bakmayacak. Kendi beden ve ruh sağlığınızı için dinlenmeniz gerekiyor. Eğer ailenizin yanında dinlenecekseniz gidin dinlenin.
haftada 2 günden birşey olmaz size de iyi gelir. Çocuğunuzu da .

Bir gun cidden delirin ama cidden ve kapiyi vurun cikin evden.bebegi almayin.sabahtan aksama kadar bakmak zorunda kalsin.ve paniklesin.telefonlara cikmayin....gidin kahve icin sinemaya kuafore gidin.dondugunuzde ise bebegi alin ve adamla bikac gun konusmayinn dahi.
Bir cinnet herseyi cozer:KK66:
Bir sonraki delirmede kac gun bebekle basbasa kalmak zorunda kalacagini kendi hesaplasin...

Bizde de aynı sorun. Eşimi çok seviyorum, ama bebek sorumluluğu almak istemiyor. Tut biraz yemek yapayım diyorum ben yaparım diyor, süpürge açacağım diyorum temizliğe abla geliyor söyle daha sık gelsin diyor ... Biraz hava alalım dışarı gidelim diyorum, bebek durmuyor hava sıcak ev daha iyi diyor...
Başka konunun altına da yazdım, erkeğin evi olmazmış, biz kadınlar her şeyin üstesinden gelince adamlar kenarda köşe minderi oldu keyfine bakıyor.
Sinir bozucu bir durum. Bebek büyüyecek elbet bakalım nereye kadar kaçacak, baba beni parka götür dediğinde göreceğim 😀

Bizde de aynı sorun. Eşimi çok seviyorum, ama bebek sorumluluğu almak istemiyor. Tut biraz yemek yapayım diyorum ben yaparım diyor, süpürge açacağım diyorum temizliğe abla geliyor söyle daha sık gelsin diyor ... Biraz hava alalım dışarı gidelim diyorum, bebek durmuyor hava sıcak ev daha iyi diyor...
Başka konunun altına da yazdım, erkeğin evi olmazmış, biz kadınlar her şeyin üstesinden gelince adamlar kenarda köşe minderi oldu keyfine bakıyor.
Sinir bozucu bir durum. Bebek büyüyecek elbet bakalım nereye kadar kaçacak, baba beni parka götür dediğinde göreceğim 😀
Farkinda degiller iste.
Benim esim sagolsun ben kadar ilgilenir.ikimiz bakiyoruz.ona acik acik dedim.yarin birgun basima birsey gelir, ölümlü dunya..yada ameliyati osu busu.bu cocugun ne ihtiyaci var kac ml icer ilaclar nedir bilmelisin.sagolsun eksik etmez.ufak bir rutin degisikligini bile birbirimizle paylasiyoruz.
Aksini dusunemiyorum bile.cok zor.allah sabir versin.

Bir gun cidden delirin ama cidden ve kapiyi vurun cikin evden.bebegi almayin.sabahtan aksama kadar bakmak zorunda kalsin.ve paniklesin.telefonlara cikmayin....gidin kahve icin sinemaya kuafore gidin.dondugunuzde ise bebegi alin ve adamla bikac gun konusmayinn dahi.
Bir cinnet herseyi cozer:KK66:
Bir sonraki delirmede kac gun bebekle basbasa kalmak zorunda kalacagini kendi hesaplasin...
Emen bebeği sabahtan akşama kadar bırakmak olmaz ki. Süt sağıp bıraksa inadından onuda vermez bebeğe. Çocuğa özel yemek mama falan hazırlayabilecek kapasitede olduğunuda sanmıyorum.

Emen bebeği sabahtan akşama kadar bırakmak olmaz ki. Süt sağıp bıraksa inadından onuda vermez bebeğe. Çocuğa özel yemek mama falan hazırlayabilecek kapasitede olduğunuda sanmıyorum.
Ben daha genel bakiyorum.kalp masaji kaburga kirar ama zaten ölmüs insana yapilir misali:) anne bu gidisle uzuntu ve stresren zaten sutunden olur.baba ac birakmaz en kotu mama alir verir ki ek gida aliyordur ayindan oturu.artik sut cok problem degil..baba ilk defa caresiz kalsin.ne yer ne icer bilemesin.anne yoklugunu anlasin.bebek belki ac kalacak 1 gun ama inanin bazen gerekiyor akil sagligi icin ve bebegin sagligi icin.doktorum suan bir mama verdi bana. Sut alerjisi nedeni ile.yemiyor tadi kotu.aradim bugun doktor dedi zorlamayin ama eski mamayida bugun icin vermeyin.merak etmeyin 1 gunden bisey olmaz dedi:)

o adamdan hemen boşanıyosun ve yeni bi koca bakıyosun kendine. çocuğunda küçüklükten alışmış olur hem. hayatı hiç kendine zindan etme. o da ne hali varsa görsün.

Böyle konular beni çok sinirlendiriyor.
Böyle tipler bı de babayim ben diye geziyordur Şam babası.
Valla evden gitseniz gene adam kafasını dinler rahatça bilemedim.
Ama size de yazık en azından rahatça bı uyku uyursunuz oraya gidince.
O yüzden gidin onu dinlemeyin.

İnada bindirdiyse onun kıyafetlerini yıkama yemek kendine yap ye ona kalmasın sen de böyle inat yap ne güzel ya mecbur sen bakacaksın diye bakmıyorum deyip çekilmiş. Ama annenin evine gitme

Ay kuzum ne bekliyorsun, git annenlere böyle bir şansın varken, torunlarıyla zaman geçirmiş olurlar hem, hem çocuk senden başka insan görür hemde sen bir iki gün dinlenmiş olursun
++ kocan zaten ilgilenmiyormuş,annenlere gittiğin rahatlığına erişmesin diye birşey yok bu durumda.

Nasıl ya, bir baba kucağına alıp da bir saat oyalayamıyor mu bebeği? Başkasınınmış gibi mi davranıyor? Sizler bu durumu nasıl normal bir şey gibi karşılıyorsunuz peki?

Nasıl ya, bir baba kucağına alıp da bir saat oyalayamıyor mu bebeği? Başkasınınmış gibi mi davranıyor? Sizler bu durumu nasıl normal bir şey gibi karşılıyorsunuz peki?
İşin gerçeği bebek de babada durmuyor, mememden kopmuyor. Büyüdükçe dış dünyaya alisacaktir diyorum.
Eşim de işten yorgun geldim bahanesinde... Elbet geçecek bu günler deyip sabırla bekliyorum bakalım..
Şu var, eşim benden bir iş, yemek vs beklemiyor, yardımcı ablamiz var (bunu eşim istiyor) her işi bırak o halletsin düşüncesinde.. sabırrrrr

X