Eşimin bana söylediği yalan ve mantıklı bulamadığım gerekçesi..

Hayır benim anlamadığım bir sürü forum var
Genel itibariyle konu açıp dertleşebilir tüm üyelerle
Neden birebir ve 4 yıl boyunca aynı kişi ile görüşme, tel verme olayları var
Benim ne kadar oldu bilmiyorum 2 yıl kadar sanırım burada üyeyim, gelir muhabbet eder çıkarım
Kimseyle telefonda görüşmüşlüğüm yok olsa da zaten kadın kadına bi muhabbet der çıkılır işin içinden
Bi erkeğe no mu versem 4 yıl boyunca, muhabbet içeriği ne olursa olsun eşimin yüzüne bakamam
Hele bir de o yakalayınca ortaya çıksa kendime olan saygımı yitiririm.

aynen.konu sahibinin eşi olayı saflığa vurmasıda garip.sevmiyorum bu tarz şeyleri tahamülümü zorluyor.adamın aradığı i kadında tuhaf.sonuçta 18 yaşında oğlu var .olaylar farklı boyuta girdiğinde çıkıp anne elin adamıyla bunca zaman ne konuştun dese oğlum sadece dertleştik okadar cevabınımı verecek.

Son düzenleme:
Ben onu laf olsun diye söyledim. Eğer mesele benim yanımda ortaya çıkmasaydı bu görüşme devam ederdi dedi eşim.. yani 6 ayda bir telde görüşme devamlı değil zaten.. bana söylediği aynen budur..

Baştan inkar emeye çalışması,
Kadının mesajında 4 senedir tanıyordun da , şimdi mi tanımıyorsun demesi,
Bu işin 6 ayda bir periyodunun dışında bir sıklıkta olduğunu düşündürüyor bana açıkçası.
Belki yakalanmasalar başka bir noktaya gidecekti durum
Nitekim eşiniz yakalanmasak devam edecekti demiş.
Bilmiyorum arkadaşım bana ters, dul bir kadınla , evli bir adamın eşinin haberi olmadan
Sıklığı ne olursa olsun gizli görüşmelerini kabul edemem
Normal bir drum olsa gizleme gereği duyulmazdı.
Kadın eşiniz konuşamadığında , karın yanındamı diyor birde.
Medeniyette bir yere kadar.
Neyse, umarım sizin düşündüğünüz kadar masum ve safiyane bir durumdur:KK31:

Son düzenleme:
aslında bu da mantıklı geldi
karşıdaki kadın daha genç daha güzel çıksa aldatabilirdi o ihtimali atlıyoruz biz
zaten adam da söylemiş seni aldatacak olsam benden büyük çocuğu olan biriyle aldatmam diye
yani karşıdaki kadın farklı konumda olsa aldatabilirdi sonucu çıkıyo burdan

Bana söylediği şu; ben böyle bir işe niyet etsem önce senle bağları koparırım sonra da iş yerine genç bir sekreter alırım birçok kişinin yaptığı gibi dedi.. dul ve çocuklu vede benden yaşça büyük bir kadını neden tercih edeyim dedi.. ve benim derdim şehvet asla olmadı çünkü o konuda senle hiç sorunumuz yok dedi.

Dediğiniz doğru bende aynı şeyi sordum nasıl benim çocukların yüzüne bakabildin dedim? Oda düşündüğün gibi olmadığı için sıkıntı hissetmedim taa ki senin yanında bir tokat gibi yüzümde patlayıncaya kadar dedi..

eşin cinsel anlamda bir aldatma gerçekleştirmemiş belki ama senle dertleşmeyipte elin kadınında ne bulmuş dertleşecek...

Eşiniz 4 sene boyunca derdimi anlatıyorum diyerek başka bir bayanla konuşması yerine bir terapiste görünebilirdi içine kapalı olan her insan başka bir kadınla yada adamla konuşurak içini dökmüyo bundan sonrasında çift olarak terapi görüp sonra eşinize tek olarak yardım almasını söyleyebilirsiniz aldatma sadece yatarak olmuyo diye düşünenlerdenim yalanın her türlüsü tanımadığım bir bayanla benden gizli konuşması bana göre bir aldatma biçimidir bundan sonrası için gözlem yapıp yardım almaya çalışmalısnız diye düşünüyorum

eşin cinsel anlamda bir aldatma gerçekleştirmemiş belki ama senle dertleşmeyipte elin kadınında ne bulmuş dertleşecek...

Sorunu zaten benimle ilgili olduğu için, dediğim gibi ailede veya arkadaş çevresinde paylaşmak istemediği için böyle aptalca bir yola başvurmuş.. devamı da gelmiş bu kadar zaman sürmüş.. kadınla telefonla konuştuğum da da çok şeyler söyledim ona yaşadığın şeyi nasıl başkasına yaşatıyorsun dedim? bana kızmayın nolur düşündüğünüz gibi asla değildi dedi.. birde dikkatimi çeken bana çok gençsin dedi.. aramızda 6 yaş var onun abartacağı bir fark yok.. acaba daha mı yaşlı diye düşünmeye başladım..

Ben eşinizi masum bulmadım.
Nette tanıdığı bir kadınla buluşması ,bunu 4 yıl sizden saklaması kadının mesajları vs vs çok çirkin .
Bir yalan ve dört yıl sürmüş .

Diğer konuda haklı olabilir ama evli bir erkeğin yabancı bir kadınla bu şekilde muhabbeti çok şaibeli ,kendini nasıl aklar bilemiyorum ama ben olsam inanmazdım.

Asıl konuya geçmeden öncesini yazdım..

Ben 10 yıllık evli ve üç çocuk sahibiyim..
Belli dönemlerde eşimin bazı açıklarını yakaladım.. mail ve görüşme gibi.. En sonuncusu eylül ayında bizzat benim yanımda yaşandı.. Bir kadın aradı eşimi, eşimi tanımamazlıktan gelince yanında eşin mi var diye sorup kapattı. Tabii ben telefonu kaptığım gibi kadına eşimin ağzından mesajlar yazmaya başladım.. eşimde hiç müdahele etmeden karşımda öylece duruyordu o esnada.. ben kadına onu tanımadığımı yazdım.. oda birkaç mesaj yazdı nasıl tanımazsın, 4 yıldır unutmadın da şimdi mi unuttun diye.. tabii ben bunların hiçbirini eşime söylemiyorum.. sonra kadına kışkırtıcı mesajlar yazdım, tepkisi benim için önemliydi.

Sonrasında kadın numarayı 118 den aldım özür dilerim yazmış. Bütün bunlar olurken annemlerdeydik.. ben telefonu alıp kendimi wc ye kilitledim eşim başka bir odada kaldı.. kadını aradım.. dedim ki eşimi nerden tanıyorsun? oda yanlış olmuş işte benim tanıdığım kişi şu şehirden di dedi.. bir sürü şey zırvaladı belki 10 dk konuştuk.. ama ben inanmadım tabii.. kadına mesajlar attım oda benim ve eşimin numarasını engelledi.. neyse eşim de bilmiyorum dedi ama düşünceli tabii.. bu arada ben sürekli onunla kavga halindeyim, deliye dönmüştüm, çocukları annemde bıraktım evde sürekli birbirimizi yiyoruz.. neyse ben bu arada bu kadının numarasından internette satış yaptığı siteyi buldum.. bana başka bir şehirde olduğunu söylemişti ama tabii ki yalan söylemiş.. ismini ve oturduğu semte kadar buldum.. Süslü tesbihler ve havlu kenarları yapıyormuş.. Anne ve babasıyla yaşıyor kadın..
Eşime bunları anlattım oda ne derece doğru bilmiyorum, kadını hatırladı ve bahsetti bana ondan..
Kadın dul ve 1 çocuğu var çocuk 18 yaşında.. netten tanışmışlar.. bir defa yüzyüze görüşmüşler kadının pc bozulmuş, benim akılsız eşimde derdine düşmüş, görüşmeye oğlu da gelmiş eşimi tamirci diye tanıtmış.. dediğine göre kadın baya kilolu ve makyajlıymış haa birde tesettürlü birisi .. bu olay da 3 yıl önce olmuş yani görüşme.. Ondan sonra sadece birkaç ayda bir telefonla görüştük dedi.. tamamen dertleşme amaçlı imiş?! tabii ben yine çıldırdım söylemediğim şey kalmadı ona.. peki ben nasıl hissetmedim ya dedim bunca zamandır? Dedi ki ortada bir durum yoktu ki hissedeceğin.. Bu durum bu şekilde ortaya çıkmasaydı öyle birkaç ayda bir yine telde görüşürdük dedi.. Nasıl ya dedim normal mi bu şimdi.. konuşma içeriğinde birşey olmadığı için sakınca görmedim dedi.. Ama bu olay senin yanında bu şekilde ortaya çıkınca bana bunun ilahi bir tokat olduğunu düşündüm dedi..
Malum tüm erkeklerin yaptığı gibi çocuklarının üzerine yemin etti kurana el bastı v.s..

Ben ertesi gün kadını aradım yeniden, belki yarım saat konuştum onunla..
Kadın o ara hastanede biyopsi yaptıracaktı ve anestezi alacaktı.. Bana dedi ki benim burdan çıkışım olmasın ki, ve devamında çocuğumun üzerine yemin ederim ki eşinizle düşündüğünüz manada bir muhabbetimiz olmadı dedi..
Ben dedi, aldatılmanın her türlüsünü yaşadım, şiddet gördüm eşimden dedi.. başka birine aynı şeyi nasıl yaşatayım dedi..
Bende bunca şeyi yaşamışsınız madem, nasıl olurda her ne olursa olsun evli bir erkekle bunca süredir iletişimde olursun.. Onun da demesi sıradan konuşmalar olmadığı için sakınca görmemiştim dedi.. bana kızgın mısınız dedi?
Bende boşanma aşamasındayız dedim.. lütfen dedi sakın böyle birşey yapmayın çocuklarınız çok küçük dedi.. akıl verdi bana birde..
Yaşımı sordu daha çok gençsiniz dedi.. pişman olmuş erkek iyidir dedi.. ne demekse? Ben tekrar özür dilerim dedi.. numaranızı siliyorum dedi.. yani tabi hepsi aklıma gelmiyor.. Sonrasında eşimi de arayıp kızmış ve kapatmış oda toplantı esnasındaymış birşey diyememiş..

Ben yine de tam anlamıyla kendime gelemedim.. Bunu kendimi inandırmak için söylemiyorum ama eşim eve erken gelen birisi 6 yada en geç 7 de evdedir.. haftasonları herzaman bizimledir.. çocuklarına iyi bir babadır.. bana sevgisini hissettirir..
Eşimin anne ve babası vefat etti çok kalabalık bir ailesi var ama onlardan hiçbirine derdini açamaz anında tüm aile haberdar olur öyle bir trafik var.. Arkadaş çevresi de pek yok..
Ben ona dedim ki internetten dertleştin madem güya.. neden erkeklerle yazışmadın dedim.. onuda yaptım dedi ama onların ilk soruları yatak odamla ilgili oldu dedi.. Eşimle sorunlarımız vardı ailemle ilgili ve birkaç hoşuna gitmeyen huylarım.. Benimle ilgili sorunları sonra yüzyüze geleceği hiçkimseyle paylaşmak istemez.. oda kendini internete atmış.. genellikle evli bayanlarla yazışmış.. beni anlatmış onlara.. Bu konuştuğu kadın eşimle çocukları anneme bırakıp umreye gittiğimizi bile biliyor.. hatta oda umreye giderken eşime danışmış falan.. Böyle şeyler konuşmuş olmaları kızgınlığımı asla hafifletmedi.. çok zor bir durum..

Aradan aylar geçti ben tam bir paranoyak oldum.. O zamandan beri onu internetten takip ediyorum gittiği heryeri.. kafama uymayan biryer olursa arıyorum, napıyosun diyorum.. şurdayım diyor şimdiye kadar hiç falso vermedi.. hep doğruydu.. taki düne kadar..

Ben annemlerdeydim.. saat 5 e doğru baktım hoşuma gitmeyen yani bu kadına yakın semtlerde.. aradım 1,5 saat boyunca açmadı telini.. eve geldiğini gördüm haritandan.. eve geldikten 10 dk sonra beni uykulu bir vaziyette aradı.. eve geldim uyudum dedi bende inanmış gibi yapıp eve geldim onu tam dış kapıdan yakaladım evde az bir işim var dedim..
Dedim ki bana yalan söyledin sen eve yeni geldin şuralardaydın ve telefonuma neden cevap vermedin dedim? tabii çok şaşırdı nerede olduğunu bildiğime.. bende o bana kalsın neden yalan söylüyorsun dedim.. çok sütüne gittim kızdım çok ağır şeyler söyledim..
Dedim ki beni hemen boşa bu evden gidiyorum yada hemen söyle.. ben bavulumu hazırlamaya başladım.. tepemde öylece dikilip telefonuyla birşeyler yapıyordu.. arada bir dalga geçiyor.. dedim ki sen iyice pişkinliği ele almışsın.. neyse.. dedi ki bana
sen dedi annenlere gittikten sonra gelip meseleyi anlatıp seni de utandırıp bu evliliği bitirecektim ama neyse anlatayım dedi..

Önce dedektif tuttum falan sanmış çok sinirlenmiş.. meseleye gelince..
Eşim 3 aydır yeni işyeri yaptırıyor bir akrabasına benimde bu adamı hiç gözüm tutmuyor hani şu yiyici tipler var ya öyle birşey..
İş yeri bitince apartmanı da bu adama yaptırmak istedi başına iş alma komşular beğenmezse yada işler yolunda gitmezse senin başın ağrır dedim.. oda bana adamın hakkını yiyorsun diye kızıp duruyordu. İş yeri yapıldı bitti eşim hesaplarda bazı açıklar bulmuş.. Adam sırf nalbur için 54 milyar yazmış.. eşimde o bölgede o adamın gittiği nalbur varmış bir araştırma yapmaya gitmiş.. Adam birde eşimi inşaat işlerine sürüklemeye çalışıyordu ben tabii şiddetle karşı çıkıyordum.. Eşim hesaplardaki tutarsızlıkları da görünce bu adam da o gün arayıp inşaat işlerini sorunca bu adama güvenip güvenmeme konusunu netleştirmek için adamın dediği yerlerde araştırma yapmış.. Ben arayınca da açmak istememiş çünkü "ben sana demiştim, uyarmıştım" demiyim diye durumu sonuna kadar gizlemek istemiş.. Onun içinde yalan olmasın diye eve gelip uyuma numarası yapmış.. hani eve geldim yatağa girdim sonuçta yalan olmasın diye düşünmüş..

Bende bu mesele için bunca yaşadığımız olay mantıklı mı diyorum? bunca sinire gerginliğe değermiydi acaba? benim ne kadar yıprandığımı biliyor.. Allah şahidim olsun ki mesele budur dedi.. ama ben inanamıyorum ya hiç güvenim kalmamş :KK43:

Eşim çok duygusal bir insan, sırf bundan emin olmak için son zamanlarda çocukları uyutup dram filmleri izletiyorum ona.. ve her filmde de ağlar.. maksat eşim bu kadar duygusal yufka yürekli bir adam.. bana bir yanlışı olsa vicdan azabı çeker hali ve hareketine illaki yansır anlar mıyım? işte böyle hesaplar yapacak kadar kafayı yedim.. yakınlarda bana araba aldı.. şimdi çıkıp şuraya gidelim desem gider.. yani bunlar maddesel şeyler belki ama.. bilmiyorum.. Birde benim ailemde de sanki onların oğlu gibi çok sevilir.. ailemin en zor zamanlarında eşim haricinde kimse yardımcı olmadı diyebilirim maddi manevi.. zaman zaman bunların minnetini yaptığı anlarda olmadı değil bana kızdığı zamanlar.. Belki çok karışık anlattım ama durum budur..

Kusura bakmayın çok uzun oldu...

Bir insan hiç tanımadığı birine eşiyle özelini nasıl anlatır bilmiyorum. Bu tarz insanların hayatında muhakkak yolunda gitmeyen bir şeyler oluyor. Eşiniz bir boşluğa düşmüş ve boşluğu bu kadınla doldurmaya çalışmış. Eşiniz haksız, bu kadar paranoyaya bağlamışken daha dikkatli olması gerekirdi. Tabi siz eşinizin samimi olup olmadığını daha iyi bilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir insan hiç tanımadığı birine eşiyle özelini nasıl anlatır bilmiyorum. Bu tarz insanların hayatında muhakkak yolunda gitmeyen bir şeyler oluyor. Eşiniz haksız, bu kadar paranoyaya bağlamışken daha dikkatli olması gerekirdi. Tabi siz eşinizin samimi olup olmadığını daha iyi bilirsiniz.

Zaten amacı hiç tanımadığı birine anlatmaktı.. Daha sonra görüşeceğimiz insanların bizim sorunlarımı bilmelerini istemeyişi onuda bu saçmalığa sürükleyen.

Bana söylediği şu; ben böyle bir işe niyet etsem önce senle bağları koparırım sonra da iş yerine genç bir sekreter alırım birçok kişinin yaptığı gibi dedi.. dul ve çocuklu vede benden yaşça büyük bir kadını neden tercih edeyim dedi.. ve benim derdim şehvet asla olmadı çünkü o konuda senle hiç sorunumuz yok dedi.

canım seni gözden çıkarıp yapması farklı
benim dediğim eğer dertleşmek için konuşmuş olsa bile bu kadın çok güzel alımlı bakımlı dul bi kadın çıksaydı böyle masum bi görüşme olacak mıydı
belki kafası karışacak ona yönelecekti aldatacaktı
fiziksel anlamda çekici bulmadığı için böyle dertleşmeye dönmüş olabilir o ihtimali de düşün yani
o yüzden kesinlikle telefonlaşmak yüzyüze görüşmek olmamalı
yani kadınlar kulübü gibi nickname kullandığımız bi sitede bayanlarla dertleşebilir ama bu derece ileri gitmeleri çok kötü
ayrıca arkadaş olarak gördüğü biriyle senin yanında konuşmaması kadının karın yanında mı diye sorması yalan söylemesi hiç hoş şeyler değil
bi aldatma olduğunu düşünmüyorum şu anda ama eğer yukarıda saydıklarım olsaydı aldatabilirdi
bi şans ver bence ama bi daha en ufak bi yalan yakalarsan affetme

Zaten amacı hiç tanımadığı birine anlatmaktı.. Daha sonra görüşeceğimiz insanların bizim sorunlarımı bilmelerini istemeyişi onuda bu saçmalığa sürükleyen.

Tam bir düşüncesizlik örneği. Sizin duyup da rahatsız olacağınız bir şeyi yapmamalıydı. Kadın ulu orta arayıp beni niye tanımıyorsun dediğine göre kadın saklamıyor, eşiniz saklıyor. Tam bir aldatma olsa kafanızdan silmeniz kolay olur ama bu durumda insan arafta kalıyor.

canım seni gözden çıkarıp yapması farklı
benim dediğim eğer dertleşmek için konuşmuş olsa bile bu kadın çok güzel alımlı bakımlı dul bi kadın çıksaydı böyle masum bi görüşme olacak mıydı
belki kafası karışacak ona yönelecekti aldatacaktı
fiziksel anlamda çekici bulmadığı için böyle dertleşmeye dönmüş olabilir o ihtimali de düşün yani
o yüzden kesinlikle telefonlaşmak yüzyüze görüşmek olmamalı
yani kadınlar kulübü gibi nickname kullandığımız bi sitede bayanlarla dertleşebilir ama bu derece ileri gitmeleri çok kötü
ayrıca arkadaş olarak gördüğü biriyle senin yanında konuşmaması kadının karın yanında mı diye sorması yalan söylemesi hiç hoş şeyler değil
bi aldatma olduğunu düşünmüyorum şu anda ama eğer yukarıda saydıklarım olsaydı aldatabilirdi
bi şans ver bence ama bi daha en ufak bi yalan yakalarsan affetme

Gözden çıkarmasa da yapacağım şey aynen böyle birşey olurdu dedi.. Onların iş yerinde bayan çalıştırılmıyor zaten.. Belkide kadın güzel ve daha genç olsaydı durum farklı olurmuydu bilmiyorum.. Bana dün dedi ki eğer senle ben ayrılırsak ben çocukların en küçüğü 12 yaşına gelen kadar evlenmem dedi.. onlara karşı çok hassas önceliği her zaman onlar haliyle.. çocuklarımızdan biri hasta olsa yada düşse ne bileyim hemen gözleri yaşarır.. bende aynı şekilde geçtiğimiz aylarda bazı sağlık problemlerim oldu sonuçlar netleşene kadar gözleri hep dolu dolu gezdi... öte yandan diyorum bana böyle birşey yapsa yüzüme rahatlıklar bakabilir miydi acaba?

Tam bir düşüncesizlik örneği. Sizin duyup da rahatsız olacağınız bir şeyi yapmamalıydı. Kadın ulu orta arayıp beni niye tanımıyorsun dediğine göre kadın saklamıyor, eşiniz saklıyor. Tam bir aldatma olsa kafanızdan silmeniz kolay olur ama bu durumda insan arafta kalıyor.

Aslında benim her şekilde bir kadınla irtibat kurmasına kızacağımı biliyordu gizleme gereği duydu içeriği herneyse artık..
Bende işte emin olmak istiyorum.. ona göre hayatıma, kendime bir çekidüzen vereceğim.. ama bu son yaptığı şey canımı fazlasıyla sıktı.. mesele dediği gibiyse bile benim hemen o diğer konudan şüpheleneceğimi bile bile neden yaptı bunu..

Aldatmamış ama büyük bir hata yapmış

Evli insanların gizli kapaklı arkadaşlıkları olamaz

Sizin böyle bir arkadaşınız olsaydı, kendinizi aklayabilir miydiniz ? Hayır ...

Yalan konusunda eşinize tavrınızı koymalısınız, çünkü bir yalanı bunca yıl bana hissettirmeyen bir adam usta bir yalancıdır

Yalan da aldatmak kadar büyük bir sorun, o yüzden tavrınızı koyun. Aldatma yoksa her şey yolundadır gibi bir tavra bürünmeyin ona karşı.

Aldatmamış ama büyük bir hata yapmış

Evli insanların gizli kapaklı arkadaşlıkları olamaz

Sizin böyle bir arkadaşınız olsaydı, kendinizi aklayabilir miydiniz ? Hayır ...

Yalan konusunda eşinize tavrınızı koymalısınız, çünkü bir yalanı bunca yıl bana hissettirmeyen bir adam usta bir yalancıdır

Yalan da aldatmak kadar büyük bir sorun, o yüzden tavrınızı koyun. Aldatma yoksa her şey yolundadır gibi bir tavra bürünmeyin ona karşı.

Tabii ki olamaz! Bana olayların yaşandığı günlerde yemin etti bir daha asla hiçbir şekilde böyle birşeye bulaşmamaya.. o gün yaşadıklarını, yaşadıklarımızı asla unutamaz eminim.. az gözyaşı dökmedi oda.. Benim korktuğumda bu kadar süre benden gizleyebilmişse daha neler gizlemiştir yada anlatmadığı şeyler varmıdır hep böyle şeyler dönüyor kafamda devamlı.. dediğim gibi çocuklarının üzerine bile hertürlü yemini yaptı.. bir insan kendini kurtarmak için bunları göze alabilir mi acaba..

Gözden çıkarmasa da yapacağım şey aynen böyle birşey olurdu dedi.. Onların iş yerinde bayan çalıştırılmıyor zaten.. Belkide kadın güzel ve daha genç olsaydı durum farklı olurmuydu bilmiyorum.. Bana dün dedi ki eğer senle ben ayrılırsak ben çocukların en küçüğü 12 yaşına gelen kadar evlenmem dedi.. onlara karşı çok hassas önceliği her zaman onlar haliyle.. çocuklarımızdan biri hasta olsa yada düşse ne bileyim hemen gözleri yaşarır.. bende aynı şekilde geçtiğimiz aylarda bazı sağlık problemlerim oldu sonuçlar netleşene kadar gözleri hep dolu dolu gezdi... öte yandan diyorum bana böyle birşey yapsa yüzüme rahatlıklar bakabilir miydi acaba?

canım zaten şimdi aldatmamış bence ben öyle düşünüyorum
ailesini de seviyo belli ki
şimdi bi şans daha ver zaten ama iyice bi dersini ver bi daha kalkışmasın bu işlere
ama dediğim gibi kadın daha güzel kocana saracak bi tip olsa da aldatır mıydı sorun orda
yani böyle herkese telefon verilmez ki canım kimin niyetinin ne olduğunu bilemeyiz
en son ben de hazırlıktan arkadaşıma numaramı vermiştim istemeyerek sırf ayıp olmasın diye ama onun da niyeti hemen belli oldu
iç mimar olduğu için facete konuşmuştuk ev dekorasyonu hakkında kendi başlatmıştı konuşmayı ama normalde konuştuğum biri değildi sadece sınıfta meraba diyodum
yanlış anlamazsan numaranı alabilir miyim belki lazım olur dedi ben de veremem diyemedim o an verdim
bi iki kere normal aradı bayramda filan öyle mesafeli bi şekilde konştum iki kere sonra gece 2de 3te aramaya başladı ben de bi daha açmadım telefonu yani konuşmaya devam etsem ona yüz vermiş olurdum

bu tanıdığım biri mesela senin eşin hiç tanımadığı bi insana veriyo numarasını hiç mi aklına gelmemiş böyle bi sorun yaşayabileceği
bi de yalanı bu kadar rahat söylemesi çok can sıkıcı şimdi ona güveneceksiniz ki

Son düzenleme:
canım zaten şimdi aldatmamış bence ben öyle düşünüyorum
ailesini de seviyo belli ki
şimdi bi şans daha ver zaten ama iyice bi dersini ver bi daha kalkışmasın bu işlere
ama dediğim gibi kadın daha güzel kocana saracak bi tip olsa da aldatır mıydı sorun orda
yani böyle herkese telefon verilmez ki canım kimin niyetinin ne olduğunu bilemeyiz
en son ben de hazırlıktan arkadaşıma numaramı vermiştim istemeyerek sırf ayıp olmasın diye ama onun da niyeti hemen belli oldu
iç mimar olduğu için facete konuşmuştuk ev dekorasyonu hakkında kendi başlatmıştı konuşmayı ama normalde konuştuğum biri değildi sadece sınıfta meraba diyodum
yanlış anlamazsan numaranı alabilir miyim belki lazım olur dedi ben de veremem diyemedim o an verdim
bi iki kere normal aradı bayramda filan öyle mesafeli bi şekilde konştum iki kere sonra gece 2de 3te aramaya başladı ben de bi daha açmadım telefonu yani konuşmaya devam etsem ona yüz vermiş olurdum

bu tanıdığım biri mesela senin eşin hiç tanımadığı bi insana veriyo numarasını hiç mi aklına gelmemiş böyle bi sorun yaşayabileceği
bi de yalanı bu kadar rahat söylemesi çok can sıkıcı şimdi ona güveneceksiniz ki

Bazen böyle aptallıklar yapabiliyorlar demek ki.. hani ortaya çıksa bile kötü niyet yok ya o yüzden rahattı sanırım.. Kendisi de yıllardır cemaatlerde bulunmuş biridir.. yurtlarda kalmış biri.. ailesi çok kalabalık olduğu için ev imkanları çok iyi değilmiş.. zaten köyden tamamen eğitim için gelmişler.. iyi bir ünv den iyi bir bölümden mezun.. Benden önce ünv den bir kızla evlilik niyetiyle konuşmuş olmammış.. Ben yüz yüze görüştüğü üçüncü kişiyim ve evlendik.. kadınları tanıma fırsatı pek olmamış.. kızkardeşlerinin anlattığına göre aşırı utangaçmış lise dönemlerinde falan da.. bir kız görse kıpkırmızı olurmuş.. nasıl bu hale geldi bilmiyorum :KK43:

Şu haritadan takip etme olayini nasil yapion cnm ?

Benim eşimin de benim de telefon iphone.. Şimdi senin telefonun da illa iphone olmasına gerek yok olsa daha iyi tabii devamlı takip için ama bilgisayardan da bakılabiliyor... ben icloud dan takip ediyorum eşimin kullanıcı adı ve parolasıyla..

Bazen böyle aptallıklar yapabiliyorlar demek ki.. hani ortaya çıksa bile kötü niyet yok ya o yüzden rahattı sanırım.. Kendisi de yıllardır cemaatlerde bulunmuş biridir.. yurtlarda kalmış biri.. ailesi çok kalabalık olduğu için ev imkanları çok iyi değilmiş.. zaten köyden tamamen eğitim için gelmişler.. iyi bir ünv den iyi bir bölümden mezun.. Benden önce ünv den bir kızla evlilik niyetiyle konuşmuş olmammış.. Ben yüz yüze görüştüğü üçüncü kişiyim ve evlendik.. kadınları tanıma fırsatı pek olmamış.. kızkardeşlerinin anlattığına göre aşırı utangaçmış lise dönemlerinde falan da.. bir kız görse kıpkırmızı olurmuş.. nasıl bu hale geldi bilmiyorum :KK43:

bence başta yapmış bi hata numarasını vererek devamı gelmiş
bence unut artık kendini husursuz etme
sıkı bi biçimde uyar bi daha olursa yakalarsın zaten o zaman düşünürsün
zaten şimdi boşanmayı düşünmüyosun o yüzden kendini yıpratma

X