Eşimin aşırı tuhaf ve rahat ailesi

dertsbasadert

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
43
19
29
İyi günler. Eşimin ailesi çok tuhaflar her şeyi eşimden beklerler istedikleri gibi olmazsa da yapamadın yapmadın ilgilenmedin diye manipüle ederler huzurum kaçtığı için gerçekten onlara gitmek istemiyorum. Eşim ailesine en ufak laf söyletmiyor bana zaten bişey desem direk kavga ediyoruz. Bunlar 4 kardeş tek erkek eşim. Geçen gittiğimizde kardeşinden bir baksak şu istedi on kere kalkmadı yerinden, bir de haklı gibi bakarak söylendi ablasına öyle gitti almaya yanlış anlaşılmasın bu arada biz gittiğimizde yemeğe bulaşığa her şeye yardımcı oluruz eşim süpürür salonu her yemekten sonra oturup duran insanlar değiliz yani misafir olsak da. Bir de kardeşlerinden biri sigaraya başlamış eşimden konuşmasını istiyorlar ne alaka anası babası varken kendileri kötü olmasın diye. Zaten açık açık söylüyorlar ben artık bu çocukla ilgilenemem uğraşamam bundan sonra diye ama bizden uğraşmamızı bekliyorlar. Eşimin 15 günlük izninde bile laf sokuyorlar köyde ev yaptırıyorlar neymiş hiç ilgilenmiyorsun bir haftanı bize ayır diye ya balayından dönünce bile biz oraya gittik annesi tek kaldı diye yardım etmeye. Ablası bile ayrı sorunlu işi düşünce arar bizle kamp yapmak istiyorlar ama 3 yaramaz çocukları var eşim de tamam diyor ben neden gideyim böyle ortama bu sıcakta rahat giyinip denize giremicem kafam şişecek o ayrı neresinden tutsam elimde kalıyor bu aile eşimin tavırları da beni sinir ediyor hep ben sorunluyum ona göre zaten.

X