eşimin arkadaşımla ilişkisi var

valla haklisin belki sedef kendinde bu cesareti bulamiyor bilemiyorum ya yapi meselesi demekki zaten sedefin kocasina karsida sert bir cikisini gormedim ayagina sigara bile goturen bir kadin yani sedef biraz daha sert ve disli olsaydi zaten esi ve o x bayan bu haltlari yemeye cesaret edemezdi.afedersin sedefcim ama dost aci soylermis toparlan ve silkele kendini biraz ne yapman gerektigini ancak sen bilirsin guzelim.

Sedef topiğe geldiğinde konunun ne kadar dışına çıkılabildiğini görüp; o bile şaşıracak bu duruma.
Herşey bir yana evli yada bekar hiç farketmez. Bana kalırsa aldatma durumunda verilebilecek
en zor karar affetmektir. Hiç birşey artık eskisi gibi olmayacak. Pekçok şey yapmacık gelecek.
Paranoya olurmu , iş o kadar uzarmı bilmem. Bildiğim şu; aklında soru işaretleri olacak hep.

sedefin bir evi var evinde dantel lif havlu kenarı boncuk işleri yaparakta evinin geçimini sağlayan insanlar varsedefin hiçmi akrabası yok ablası abisi teyzesi halası yani.

eğer bunu ispat ettikten sonra eşinizi bırakacaksınız kurcalayın
yok benim çocuğum var çalışmıyorum kendime nasıl bakarım ayrılamam gibi bahaneler uyduracaksanız
hiiçç çomak sokupta midenizi bulandırmayın yüz göz olmayın derim :nazar:

demişim:nazar:
yine yineliyorum
madem ayrılmayacaktın madem söylenilenlere inanacaktın neden kurcalayıpta mideni bulandırdın be cancazım:teselli:
bundan sonra bütün hayatın şüphelerle geçicek:nazar:

Hakikaten, keşke hiç kurcalamasaydın be arkadaşım. Kötü olmuş..
Ama hafta sonu bu konu aklıma geldikçe şunu düşündüm, kocanın ve kadının anlattıklarına bakınca,
Sen öğrendiğin gün kadın ağlıyor, işyerinde duramıyor izin alıyor falan..
Bence bu kadın eşin tarafından tehtid ediliyor..
Yani belki de eşin hep bir ilişiye zorladı, işiyle tehtid etti..
Şimdi de işten attırmakla, rezil etmekle tehtid ediyor..
Bilmiyorum, benim aklımda hep bu senaryo canlandı.. Diğer türlüsü hiç mantıklı değil..

Hakikaten, keşke hiç kurcalamasaydın be arkadaşım. Kötü olmuş..
Ama hafta sonu bu konu aklıma geldikçe şunu düşündüm, kocanın ve kadının anlattıklarına bakınca,
Sen öğrendiğin gün kadın ağlıyor, işyerinde duramıyor izin alıyor falan..
Bence bu kadın eşin tarafından tehtid ediliyor..
Yani belki de eşin hep bir ilişiye zorladı, işiyle tehtid etti..
Şimdi de işten attırmakla, rezil etmekle tehtid ediyor..
Bilmiyorum, benim aklımda hep bu senaryo canlandı.. Diğer türlüsü hiç mantıklı değil..
bakın bu doğru olabilir. çünkü hiçbir kadın ,durup dururken suçu üstüne almaz. birde bunun gibi ruhsal olarak bozuk bir sapık bile. takmış ya adama ,adam istemediği halde peşinden koşacak kadar rahatsız bir yapıya sahip, adamı resmen ,takıntı yapan kadın ,uslu uslu bende kabahat,eşinin bir şeyi yok. ben koştum peşinde demez. tam tersi,arayı bozmak için ,ilişkimiz var, der...
bencede bir ilişki vardı ve bitti. adam tehdit ederek kadına bunları söyletti..

biraz klasik olca bence ama kocasının bunu yapmasının nedenleri arastırılmalı.
yuva kolay kurulmuyo kolayda bozulmamalı ortadam masum yavru var.
bence bir evlilik terapistine gitsinler kocasını ikna etmeli evligini ve ruh ahlini ancak boyle kurtarabilir
o adam o boslukla belliki devam edecek fırsatını buldugunda ama nerde hata yapıo sedef o bulunmalı bence.bunuda ancak terapist halleder.
Allah herkesin yuvasını korusun ve esirgesin

Sedefçim eminim şu an kafan çok karışık..ama o kadına bir zarar vermeden ben olsam duramazdım..bişeyler yap zarar ver o kadına ne bileyim keşke saçını başını yolsaydın o zaman belki için ferahlardı..ayy canım yine bir bahane bulup çağır ve zarar ver o kadına inan benim çok sinirlerim bozuldu..yaptığı yanına kar mı kalacak..kocana vereceğin cezadan ayrı bela ol o kadının başına rahat bırakma lütfen yaa.telefon ettirip rahatsız et..madem bu kadar alçak ve namussuz hoşuna gider merak etme..benim aklıma öyle kötü şeyler geliyor ki valla hiç kimseye kötülük düşünemem ama birisi benim yuvama göz dikmişse ona herşeyi yaparım mübahtır:eek:klava:

konuyu takip ediyordum fakat pek bi yorumda bulunmadım 39 sayfanın ve 700 küsür yorumu okuyamam takdir edersinizki ama bildiğim kadarıyla şunu demek istiyorum...
Birkere şu kadın peşimdeydi muhabbeti yalan hemde kocaman bir yalan nekadar gurursuz olursa olsun bir kadın bir erkekten bi ilgi görmedikçe bir ışık görmedikçe peşinden gitmez..
Myhtemelen şunlar olmuştur arkadaşın anladığını anlayan koca kadınla konuşmuştur sen böyle desen birşey kaybetmezsin ama ben çok şey kaybederim eşim iş yerimize gelip bizi rezil eder hem benim çocuğum var eli kolumu o bağlıyor işte eşim şunu yapar bunu yapar yuvam senin yüzünden bozulmasın ortalık durulsun biz yine kaldığımız yerden devam ederiz zaten sedefide sevmiyorum he ama onun yanında sana onu çok sevdiğimi sölerim sen sakın yanlış anlama o mahsus söletir ....
Vs..vs...çünkü klasiktir bunlar allah bilir kadınıda ne yalanlarla kandırmıştır.kimse boşan yada boşanma diyemez ama bende olsam boşanırdım bana bunu yapan üstelik arkadaşımla yapacak kadar adi olan birisiyle aynı evde kalamazdım aynı yatağı paylaşamazdım...aklıma gelirdi çünkü;acaba onla ne yaşadı onla ne yaptı ona neler dedi onla onla onla ve eninde sonunda bu evlilik biterdi....

sedef,

eğer herşeyin üstüne sünger çekip hiç olmamış gibi yaşamayı tercih edeceksen söyleeceğim tel şey iyi bi iş bulmasını iste eşinden sana...çocuğum var kim bakcak fln düşünme.iyi bi bakıcı herzaman bulunabilir..madem o hatunu dibine kadar getirteiliyo sanada e kaymaklısından bir iş bulmasını iste..ama bu konuda ısrarlı ol..artık evde oturmak istemiyorum de..iş hayatına gir..hem kendine güvenin artar hemde maddi bir gücün olur..ondan sonra eşin bidaha aldatmak isterse emin ol iki kere düşünür..çünkü bu sefer karşısında ev kadını kendine bağımlı bi eş değil çalışan dimdik ayakta durabilen ona buna muhtaç olmayan bi hatun görür...sevgiler..

Bence de eğer eşinizi affedecekseniz hemen çalışmak için girişimlerde bulunun. Gerekirse tüm maaşınızı bakıcıya verin ama çalışıp ayaklarınızın üstünde durun ki eşinizin size biraz olsun saygısı olsun..

bir kadin ben yaptim demez zaten kadin degil suclu olan birisi hemde böyle birsey varsa evet ben yaptim esin masallah melek demezdi..bunun icinde baska seyler var bence tek amac adami kadin önünde aklamak daha sonra onlar yine yasacagini uzaktan kimse göz önünde olmadan yasarlar...ya nasil inanmak istiyor anlamdim..bosanmali bence simdi hemen bekarsn ne anlarsin gibi yorumlar gelecek cünkü bir arkadasta bosanmali yazinca ayni bu denilmis...
neyin cabasini verecek ki o adam baskasyla birlikte yani amac ne ayni evde kalmanin aldatilmanin baska bir aciklamasi var mi...bilmiyorum sedefin durumu cok kötü olabilir ama kadin siginma evleride var bence pes etmemeli savsamali..

Arkadaşlar sedef belki de eşini terkedip gitmiştir bakın nete falan girmiyor

SEDEF BUGÜN HİÇ GELMEDİMİ VALLA NE DİYİMKİ ALLAH YARDIMICISI OLSUN ZOR BİR DURUM TABİ AMA ERKEKLERDE AKILLANMAZKİ AFFEDİNCE NASILSA KABULLENİYO DYİP DEVAM EDERLER YAPMAYA NE BİLİM AMA EŞİ BENCE FAZLA GÜVENİLECEK BİRİSİ DEİL HİÇ İNANMADIM kaydirigubbakcemile2

Sonuç belli Sedefi eşi aldatmış hemde yakın arkadaşıyla.Sanırım insana bu daha çok koyar.Eğer Sedef bunu kabulleniyorsa boşanmaz.Ama kabullenmek çok zor.Sedef'in evi varmış kendiside çalışabilir.Herşeyde aklına gelecek en önemlisi güven kaybedilmiş.Güven olmadan bi ilişki hele hele evlilik nasıl yürütülür.Sürekli kagva sürekli huzursuzluk daha çok üzülmeyecek mi .Sonuçta bunları Sedef yaşayacak kendi yolunu kendisi çizecek karar onun:nazar:

konu bi sonuca bağlanmadı maalesef hala
bizde merakla sedefi bekliyoruz ama hala yok ortalıkta
sedefin küçük bir çocuğu var psikolojik açıdan çökmüş durumda nete girmek aklına bile gelmez ki böyle durumda insanın üstüne gitmeyin
fırsatı olunca gelip durumlardan gelişmelerden haberdar edecektir mutlaka bizi

aklini bulandirmak istemem sedef ama ben hic birine inanmadim..resmen anlasmislar bir agizdan konusuyorlar gibi geldi...temkini elden birakma derim...cok üzücü bir sey gercekten....

Son bir iki saattir yazılanları, yorumları okuyorum... Çok üzücü bi durum. Allah herşeyin hayırlısını versin, hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Kendime yapılmış gibi çok üzüldüm ya senağlama. Benim başıma böyle bişey gelse nasıl güvenebilirim ki artık of off çok zor bir durum.

sedef dağ başında yaşamıyo.madur durumunda olduğu için hakları var.bir çoğunuz ortada yavru var demişsiniz bir kere sedef o yavruyu babasının evinden getirmedi eşiyle beraber yaptı ve eşi o çocuğa ve sedefe bakmakla hükümlü boşansa bile.çocuğun psikolojik durumuna gelirsek annesinin en yakın arkadaşına göz koyup ilişkiye giren bir babayla aynı evde ne yaşaması ne kadar doğru.eğer barışırlarsa anne ve baba, sürekli bir tartışma bir güvensizlik ortamında büyüyecek bir çocuk olacak.o çocuğunda ilerdeki kararlarını artık tahmin edersiniz.gelelim sedefe sedef barışırsa bundan sonraki dönemleri nasıl geçirecek sürekli şüphe sürekli kıskançlık ve en önemlisi kendine güvensizlikle.eşine hiç bişey olmayacak ve bu hep böyle aldatarak devam edecek.şimdi diyeceksinizki nerden biliyosun yine aldatacağını.adam karısını en yakın arkadaşıyla aldatıyor ve karısıda affediyor.ee bundan sonra adam ne düşünecek yahu ben onu arkadaşıyla aldattım beni affetti demekki bana mecbur.ozaman istediğimi yaparım ama bu kadar yakın insanlarla aldatmam der ve devam eder.ve bundan sonra daha dikkatli olur.neyse demem o ki aldatılan bir kadın işsizim eşime mecburum evladım var gibi lafların ardına saklanırsa daha çok aldatılır ve evlatlarına aynı şeyi aşılayacağı için onlarda ilerde böyle bir olaya maruz kaldıklarında aynı şeyi düşünüp yapar çünkü anneside aynı şeyi yapmıştır. sedefin ve tüm kadınların hakları vardır kullanmasını bilelim.çocuklarada tek başımıza bakmakla hükümlü değiliz çünkü o çocuklar yerden bitmiyo.umarım sedef en akııllıca kararı verir.ilerleyen zamanlarda keşke dememesi ümidiyle Allah yardımcısı olsun.yada barışırsa eğer kocası bir daha asla böyle bişey yapmaz inşallah.

ya kızlar ıyı hos soyluyorsunuz kızın bebegı var ona gore hareket etsın dıye ama ben bu duruma cok kızıyorum.neden evladı dusunmek hep kadına dusuyor.erkekler uckur derdıne duserken evladını nıye dusunemıyor.erkeklerde bır hata yapmadan once cocuklarını dusunsun lutfen.erkek yapacagını yapsın sonra kadın cocugu ıcın o erkekle yasamaya devam etsın.ne ballı dunya bu ya erkekler ıcın

X