eşimin arkadaşımla ilişkisi var

banada cok tuhaf geldi...
bir yemek yemekle aldattim diye ziril ziril agliyorsa ya cok dürüsttür,bunu yedirememistir kendine..yada yanlis anlamayin ama bir yemekten öteside olmustur ve vicdan azabi cektigi icin böyle davranmistir...

kızlar kusura bakmayın yaa ,kızım durmadı onu salladım geldim şimdi anlatıyorum devamını

bence: senin o arkadaşının kız kardeşinden duyma ihtimalin için hazırladı bu senaryoyu öle bişi düşünmese zaten itiraf etmezdi.nasılsa duydun diye bikaç kere yemeğe çıktık dedi sana.yani sen böle bişiyden şüphelendin ama o başka biyerden duyduğunu sanıpda bunları itiraf etti.iyikide şüphelenmişsin resmen düştü yani...

neyse işte bunları anlattı ,yemin ettirdim etti ,inanmadım kuran getirdim elini bas dedim öyle söyle bişey yapmadım de ,diyemedi ,işte o anda yaşlar akmaya başladı o soğukta balkona çıktı ,sigara istedi ,sigarayı bırakmıştı ,getirdim yaktı ,çok pişmanım sedef yemin ederim bi daha olmayacak ,senin ve çocuğum için herşey bundan sonra dedi .şeytana uydum dedi..falan filan bir sürü duygu sömürüleri.ben gerisini kurcalamadım fazla,yok kadın kimdi yok nasıl biriydi ,yok nasıl etkilendin diye sormadım..bitmedi dedim burda bitmedi,sana olan güvenim kökten sarsıldı..

arkadaşlar aldatmak sadece cinsel birliktelik ten ibaret değil ki başka bir bayana ilgi duyup yakın olma isteği onu düşünmek de aldatmakdır. belkide sedefin eşi başka bir bayanla yakınlaşma birşeyler paylaşma isdteği boyutuna geldiği içinde büyük pişmanlık duyuyor olabilir.

neyse işte bunları anlattı ,yemin ettirdim etti ,inanmadım kuran getirdim elini bas dedim öyle söyle bişey yapmadım de ,diyemedi ,işte o anda yaşlar akmaya başladı o soğukta balkona çıktı ,sigara istedi ,sigarayı bırakmıştı ,getirdim yaktı ,çok pişmanım sedef yemin ederim bi daha olmayacak ,senin ve çocuğum için herşey bundan sonra dedi .şeytana uydum dedi..falan filan bir sürü duygu sömürüleri.ben gerisini kurcalamadım fazla,yok kadın kimdi yok nasıl biriydi ,yok nasıl etkilendin diye sormadım..bitmedi dedim burda bitmedi,sana olan güvenim kökten sarsıldı..

haklısın valla sedef kimmiş hiç sormadınmı peki sadece yemekmi olay ileriside varmı

ama kurana el basıpda söleyememiş ve sözlerinden anlaşılıyorki ötesi de var arkadaşlar

ahh be sedef ahh be sedef....
sigara istedi de goturdun he?
yavrum anam o sigarayi yakip basamadın mı suratına herifin?
"aferin, iyi yapmışsın" gibi ayagına sigara mi goturdun bi de..
hele o hangi cüretle senden sigara istedi?
yok anam yok...
biz hatunlar adam olmayız...

heeee kurana el basamamış benim babam çocuklarımın ölüsünü görim deyip kurana el basmıştı ama aldatıyomuş ortaya çıktı şimdi annemle babam ayrı ..

Yani sadece yemekle kalmamış
Offf Allah'ım...
Ne yapmayı düşünüyorsun peki:uhm:

İlişki yaşamış işte.El basamamış kuran'a :eek:klava:

Kurana el basamadığına göre ,olay tek yemekten ibaret değilmiş... demek., bazı şeyler yaşanmış....

arkadaşlar aldatmak sadece cinsel birliktelik ten ibaret değil ki başka bir bayana ilgi duyup yakın olma isteği onu düşünmek de aldatmakdır. belkide sedefin eşi başka bir bayanla yakınlaşma birşeyler paylaşma isdteği boyutuna geldiği içinde büyük pişmanlık duyuyor olabilir.

bukadar ince düşünen bir erkeğin olabiliceğini hiç sanmıyorum,
helekii kendi yaptığı birşeysee bu kadar duygusal düşünmez bir erkek
peehhhhh nerde o ince düşünce erkekler:dilcikar:

ayy sedeff bide kalkıp sigaramı getirdin adama
zıkkım iç geberesice deyip kilitlerdim onu balkona
donsun bi taraflarıda görsün gününü

bazı değerleri önemsemeseydi korkusu inancı olmasaydı el basabilirdi çok rahatlıkla

pekii sedef sen inandınmı kocena,
yada onu affettinmi bunu çok merak ettim şimccikCADIARZU

Bu olay,bu konuşmalar yaşadığım bir olayı hatırlattı bana "kadının günağını aldık" demek için biraz erken, umarım sonu iyi biter

dediğim olay aynen böyle gelişiyordu arkadaşlar,
görümcemin eşi işyerinden biriyle beraberdi(sonradan öğreniyoz)görümcem şüpheleniyor geç gelmelerinden hep aynı cvp toplantıdaydım, iş yemeğindeydim vs.. bir gün görümcem tlf konuşmasından bişeyler anlıyor işyerinden biriyle mi berabersin diyo yok öyle bişi vs diyo görümcen sıkıştırınca enişte anlatmaya başlıyor çalıştığımız firmalardan birinde bi bayan sadece bir kaç kere kahve içtik diyo ...aynı yalvarmalar ,pişmanlık lafları....ama 1 ay sonra gelen msj
....herşey ortaya dökülüyo kadın işyerinden görümcemin tanıdığı bir bayan.
enişte bey de karısını ikna ettim diyerek ilişkiye devam etmiş.sonu ise görümcem boşanmaya karar veriyor enişte istemiyor,yalvarmalar .........sonrasında eşim devreye giriyor enişteyle bi güzel konuşuyo:mymeka:....güzel bi konuşma....... şu anda enişte süt dökmüş bir kedi kaydirigubbakcemile2

Ben şöyle düşünüyorum,bütün yorumları okudum,kimisi boşan diyor kimisi boşanma diyor.Bakın bende bankacıyım benim çalıştığım katta 3 erkek var ve tek bayan benim,geçenlerde erkeklerin aldatmaları ile ilgili bir konu döndü,bu 3 erkek arkadaş üçü de evli.birtek ben bekarım.diyorlar ki,erkek yapar diyorlar.Bende erkek arkadaşıma çok güveniyorum ama 3 erkeğin 3 ü de ''kendini öyle şartlandırırsan çok üzülürsün,erkekleri %95 i aldatır,ama tek gecelik,ama devamlı,ama mutlaka aldatır'' diyorlar ama şu dikkatimi çekti,erkekler kendilerini öyle bir şartlandırmışlar ki,erkektir yapar,erkeklerin hepsi yapar,erkeğin 3 nefsi var sahip çıkamazmış,kadının 9 nefsi varmış sahip çıkarlarmış,doğamızda var diyerek kendilerini inandırmışlar ve inandıkları şey de işlerine geldiği için yapmışlar ve yapıyorlar,saf kadınlara da aynı şeyi empoze etmişler,kadınlar bakmış ki aa hakikaten erkeklerin doğasında varmış erkektir yapar mantığına kadın da inanmış,ben bu konuda kesinlikle taviz vermeyeceğimi herşeyi affedebileceğimi ama ihaneti asla affedemeyeceğimi,bunun tamamen erkeklerin safsatası olduğunu söylediğimde kararlılığıma şaşırdılar ve ilerde çok üzüleceksin dediler......Hayır hayır hayır,kadın aldatınca nasıl o... oluyorsa erkek aldatınca da o yafta ona da yapıştırılmalı ve kesinlikle evlilik/nişanlılık/sevgililik bitmeli kesinliklee....nasıl ki aldatmak namussuzluksa bu kadın için de erkek için de aynı,dünya üzerinde kadın kadar saf başka bir varlık yok,kendi için yaşamayan,hep eşi için,hep çocuğu için yaşayan hep fedakarlık eden kadın değil mi,her ne kadar ben de onlara inat benim erkek arkadaşım yapmaz güveniyorum desem de içimde kaldı hiç mi aldatmayan erkek yok ya,evde seni bekleyen tertemiz eşin,sana ömrünü vermiş,çocuk vermiş,tertemiz bir yürekle sadece sana bağlı,nasıl yapabiliyorsun nasıl vicdanın sızlamıyor,nasıl rahat uyuyorsun gece...

Neyse fazlasıyla uzattım benim naçizane tavsiyem ayrılmanız...Bunlar timsah gözyaşları,o sizi kaybetmenin yanında,rezil olmaktan korkuyor en çok,bankadaki kariyeri tehlikeye girecek,çevresinde herkes sorular soracak,aa öylemi yaptın böylemi yaptın falan filan omnlarla uğraşmaktan rezil olmaktan da korkuyor...Etrafına vereceği cevaplardan korkuyor...Ben affetmemenizi tavsiye ederim,ama yine hayat sizin karar sizin,ekonomik durumunuz da yerinde arkanıza bile bakmayın,yanlış yönlendirmek istemem ama ben olsaydım o arkadaşıma da bi güzel ders verirdim,dünya aleme rezil ederdim...

neyse asıl bomba şimdi geliyor ,sabah servis saatinde kalkmadı eşim ,ah dedim kalk servisi kaçırdın ,dedi bugün direk bi müşteriye uğrayacağım ordan geçicem bankaya dedi ,ben yine kıllandım tabi,dün gece anlatıklarını bu gün buluşup arkadaşla konuşmasınlar dedim kemdi kendime hala başkası olduğuna inanmış değilim çünkü ..neyse o giyinirken ben bankayı aradım gizlice mutfakta ,arkadaşın adını verdim x bayanla görüşecektim dedim bağladılar alo dedi kapattım ..ordaydı bankadaydı .eee o zaman ya başka kadın ya da gerçekten müşteri görüşmesi vardı ..eşimin telinin şarjı bitmiş şarj aletini de yanına istedi müşteride takarım dedi çıktı .bende fırsattan istifade kendi cebimden arkadaşa mesaj attım ,çok yalnış yaptın ,beni sırtımdan vurdun ,bu adilik niye ,niye bu şerefsizlik ...diye yazdım yolladım ,sazan oltaya geldi ve cevap aynen şu .pişmanım konuşucaz..ne bu şimdi ..

X