eşimin arkadaşımla ilişkisi var

resman duygu sömürüsü yapıyor ağlamalar sızlamalar bun ları yaparken akılı neredeymiş acaba çocukmuki yada hiç aklı yokmu

benden başkasına dokunacak sonra da ağlayıp zırlayacak..:eek:klava:
adamı doğduğuna pişman ederim be..

neden köpek gibi pişman olmuş? seni aldattığı için mi yoksa yakalandığı için mi?
sen bugün kocanla konuşmasaydın seni aldatmaya devam edecek miydi etmeyecek miydi?,
bence edecekti, yakalandıkların da hemen çok pişmanım falan filan...bu akşam sen konuşana kadar hiç pişman değildi ama, değil mi??? neyin vicdan azabını duyuyormuş ki?
yardım istiyormuş bir de..peki sana kim yardım edecek?
duyan da hiç suçu yok sütten çıkma ak kaşık sanır,geçsin bi zahmet bunları...
ayrıca ben eşimle böyle bir konuşma yapmış olsaydım değil uyumak aylarca gözümü kırpamazdım herhalde...
sen de; hem kocan hem arkadaşın tarafından ihanete uğra hem de kocanı teselli etmek sana düşsün; iyiymiş valla...
kusura bakma arkadaşım biraz sert oldu, konuyu açtığından beri bir şey yazmayayım diyordum ama bu kadarı da fazla...
yine de sen olayları henüz tam olarak anlatmadığın için belki yorumum çok alakasız ve kırıcı olabilir; eğer öyleyse şimdiden özür dilerim.
ne karar verdin bilmiyorum ama boşansan da boşanmasan da süründür mutlaka, yaptığı yanına kar kalmasın.

Ooooo nolmuş burda yaaa ...Senzacım ağzına sağlık ya tam aklımdan geçenleri yazmışsın. Hiçbirşeyin farkına varmasan ve konuşmasan vicdanı yine rahatsız mıydı acaba? Yanlış anlama arkadaşım sana değil bu tepki eşine. Offff yaaa çok moralim bozuldu. :KK43:( Kimseye güvenemeyecek miyiz yaaa??

Arkadaşının evli olduğu zamanlarda başkasından hoşlandığını söylediğini falan yazmıştın o zamanlardan anlamıştım değişik olduğunu demişsin, keşke ozamanlar uzaklaşsaydın o kadından sokmasaydın o yılanı ailenizin içine kadar...

sedef sen onun annesi değilsin
sakın ama sakın sana sarılıp zırlamasına ajitasyon yapmasına izin verme...
ihanet cinayet gibidir
bi defa açılışı yaptı mı gerisi gelir asla unutma
affetmek, sonraki hayalkırıklıklarını peşinen kabul etmektir...
seni arkadaşınla aldatan bir adam, 7 yabancıyla aldatan bir adamdan daha ehlikeli daha arsızdır bana göre
boşan demek kolay gelir millete
boşan diyemem, bu vebali alamam zira minik bir yavru var ortada ama bu kadar cabuk da affetme
anasından emdigi sütü burnundan getir...

kanma onun timsah gözyaşlarına, pişman oldugundan değil olayı cakıp deşifre ediceginden aleme rezil olacagindan zırlıyor
yineliyorum;
SEN ONUN ANNESİ DEĞİLSİN...
senin helalinken başkasının koynuna giren adamdan hayır gelmez...

yaziklar olsun her ikisinede.demistim kimseye güven yok diye.esin simdi sana kendini affettirmek icin duygu sömürüleri yapiyor kanma.bunu yapipta senin yüzüne hala nasil bakabiliyor hayret.kimseye birsey olmadi sedefcim yikilan sen oldun.iki arada bir derede kaldin simdi.bir tarafta yuvan,bir tarafta seni,arkadasinla aldatan bir es.Allah kimsenin basina vermesin.....

Ayrıca canım sana boşan demiyorum o senin kişisel tercihin ama bu olay bu kadar kolay kapanmamalı bence. Öyle çok kaprisde yapma (fazla kapris usandırır ve bir süre sonra haklıyken itici duruma düşürebilir insanı o bakımdan)ama bu olayın seni çok yaraladığını hayatını çok etkilediğini her zaman hissetsin bi şekilde. Çünkü bu ilerisi için senin nasıl olsa onu affedeceğin cesaretini vermesin eşine. Bunu hissettiği anda tüm ipleri onun eline vermiş olursun. Geleceğe zemin hazırlamış olursun..

Vereceğin tüm kararlarda Allah yanında olsun..

İnanılır gibi değil. Ne ne biçim adamlar var, anlayamıyorum gerçekten :eek:klava:

sedef sen onun annesi değilsin
sakın ama sakın sana sarılıp zırlamasına ajitasyon yapmasına izin verme...
ihanet cinayet gibidir
bi defa açılışı yaptı mı gerisi gelir asla unutma
affetmek, sonraki hayalkırıklıklarını peşinen kabul etmektir...
seni arkadaşınla aldatan bir adam, 7 yabancıyla aldatan bir adamdan daha ehlikeli daha arsızdır bana göre
boşan demek kolay gelir millete
boşan diyemem, bu vebali alamam zira minik bir yavru var ortada ama bu kadar cabuk da affetme
anasından emdigi sütü burnundan getir...

kanma onun timsah gözyaşlarına, pişman oldugundan değil olayı cakıp deşifre ediceginden aleme rezil olacagindan zırlıyor
yineliyorum;
SEN ONUN ANNESİ DEĞİLSİN...
senin helalinken başkasının koynuna giren adamdan hayır gelmez...

Katılıyorum canım. Biraz süründürmeden bu adam iflah olmaz artık. Gözünü korkutmalı. Seninde gururun var. Allah yardımcın olsun. :Saruboceq:

arkadaşlar ancak kendime gelebildim ve yazıyorum ..

olayları taaa başından anlattı ,dün akşam geldiğinde direk konuşmak istediğimi söyledim,takiplerle şüphelerle nereye kadar gidebilirdi ..ne duyacaksam hazırdım ,aldım karşıma önce geçmişimizden bahsettim ne zor zamanlardan geçtiğimizi ,ben bunları anlatırken suçsuz bir insan hayırdır ne diye bunu anlatıp duruyosun der ama eşim suçunu bildiğimi anladı ki kafa sürekli öndeydi..ve en sonunda açık açık sordum hayatında birisi var ve daha fazla benden saklayamassın dedim..sustu ,ve sadece özür dilerim diyebildi kafası önde ,ben delirdim tabi,neyin özürü bu beni aptal yerine koyduğun içinmi ,yaptığın pislik için mi ?dedim amacın ne ,ne yapmaya çalışıyorsun ,hadi yaptın diyelim peki bu X ile olmak zorundamıydın ,birlikte ne planlarınız vardı deyince kafa kalktı ve ne diyosun be kim kim kim dedi, dedim bana ayak yapma x ile birlikte oluğunu biliyorum ,aptalmıyım ben deyince ayağa kalktı sen ne diyosun be benim onunla ne işim olur ,kafayımı yedin sen dedi..bişey öğrenmişsin ama yalnış öğrenmişsin dedi ,tabi ben afalladım dedim ne diyosun ya şu işi ne olur baştan anlat ..

Valla ne desem bilemedim.İçime oturdu okuduklarım.Çok kötü bir durum ama büyük konuşmak da istemiyorum.Herkesin durumu farklıdır.Ben şunu bunu yaparım demek aslında kolay.Allah kimseyi düşürmesin bu duruma.Nasıl bir daha o adama güvenilir,yüzüne bakılır, içindeki şüphe insanı yer bitirir sanırım,şüphe kurt gibidir içine bir düştümü heryeri sarar.Evlilik güvendir, gözü kapalı güvenmektir.Küçücük çocuğuna, eşine hiç mi acımadın be adam.Hadi bu durum geçti sonrasında hep tetikte mi yaşanacak hayat? Çok zor çok kırıcı.Allah yardımcın olsun..

olayları taaa başından anlattı ,dün akşam geldiğinde direk konuşmak istediğimi söyledim,takiplerle şüphelerle nereye kadar gidebilirdi ..ne duyacaksam hazırdım ,aldım karşıma önce geçmişimizden bahsettim ne zor zamanlardan geçtiğimizi ,ben bunları anlatırken suçsuz bir insan hayırdır ne diye bunu anlatıp duruyosun der ama eşim suçunu bildiğimi anladı ki kafa sürekli öndeydi..ve en sonunda açık açık sordum hayatında birisi var ve daha fazla benden saklayamassın dedim..sustu ,ve sadece özür dilerim diyebildi kafası önde ,ben delirdim tabi,neyin özürü bu beni aptal yerine koyduğun içinmi ,yaptığın pislik için mi ?dedim amacın ne ,ne yapmaya çalışıyorsun ,hadi yaptın diyelim peki bu X ile olmak zorundamıydın ,birlikte ne planlarınız vardı deyince kafa kalktı ve ne diyosun be kim kim kim dedi, dedim bana ayak yapma x ile birlikte oluğunu biliyorum ,aptalmıyım ben deyince ayağa kalktı sen ne diyosun be benim onunla ne işim olur ,kafayımı yedin sen dedi..bişey öğrenmişsin ama yalnış öğrenmişsin dedi ,tabi ben afalladım dedim ne diyosun ya şu işi ne olur baştan anlat ..

ammaaaninn boooouvvvvv herife bak :1shok:
anlat kız sedef daha neler duycaz merakla bekliyoruz kötükedihüso

Son düzenleme:

yani arkadaşınız değilmiş. boşuna kızcağızın günahı mı alındı şimdi....

arkadasin derken baska bi pisligi cikti yahu!!!!

evet boşuna kızın günahını almış oldun canım peki devamı nedir ?

Hey Allahım yaa arkadaşın değil miymiş?. Boşuna günahını aldık boynumuza yaa höffff..

hiiiiii demek başkasıymışş :1shok:
ayy sedef parça parça anlatma bi seferde anlatta bi çırpıda okuyalım şunu

Ammmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanınnnnnnnnnnnn başkası çıktı işte kadının günahını aldık

X