eşimin arkadaşımla ilişkisi var

dediğim olay aynen böyle gelişiyordu arkadaşlar,
görümcemin eşi işyerinden biriyle beraberdi(sonradan öğreniyoz)görümcem şüpheleniyor geç gelmelerinden hep aynı cvp toplantıdaydım, iş yemeğindeydim vs.. Bir gün görümcem tlf konuşmasından bişeyler anlıyor işyerinden biriyle mi berabersin diyo yok öyle bişi vs diyo görümcen sıkıştırınca enişte anlatmaya başlıyor çalıştığımız firmalardan birinde bi bayan sadece bir kaç kere kahve içtik diyo ...aynı yalvarmalar ,pişmanlık lafları....ama 1 ay sonra gelen msj
....herşey ortaya dökülüyo kadın işyerinden görümcemin tanıdığı bir bayan.
Enişte bey de karısını ikna ettim diyerek ilişkiye devam etmiş.sonu ise görümcem boşanmaya karar veriyor enişte istemiyor,yalvarmalar .........sonrasında eşim devreye giriyor enişteyle bi güzel konuşuyo:mymeka:....güzel bi konuşma....... şu anda enişte süt dökmüş bir kedi kaydirigubbakcemile2

allah böyle arsız kötü insanlardan korusun bizleri ya

son pişmanlık neye yarar
Her şeyin bedeli var :1closedeyes:

affetme be affetme, inanma yazık olur sana yaaaa offfffff.birşey diyeceğim dün tüm bu yazılanları okuduğumda çk etkilendim ve kendimce birşeylere karar verdim hayatta kimseye güven olmaz ya hani,arkadaşlarımla sevgilimi çok fazla yan yana getirmeyeceğim evlenince de öyle,çok çekici olmam lazım ki benden başkasını düşünmemeli,onu her an bırakıp gidecek gibi kırılgan ve nazik olmalıyım ki elindekinin kıymetini bilip duygu zaten var ne yaparsam yapayım beni bırakmaz düşüncesi olmamalı,onu her zaman kontrol altında tutmalıyım ki attığı aımdan habrim olabilsin,onun çevresiyle iyi geçinmeliyim ki ufacık birşey olursa hemen yayılsın ve hemen duyabiliyim.böööyle sıralandı gitti bundan sonra böyle artık bende.güven miiiii insan kimseye güvenmemeli bu devirde sırf o yüzden artık bu kararları aldım kendi kendime.

bravo çok iyi yapmışsın gerçekten akıllıca
kusura bakma ama kocan tam bir yalancı ve bence her anlamda aldatmış seni
son çırpınışlarını yaşıyor, çırpındıkçada batıyorlar.

ayyyyyyhhh kalbim dayanmayacak artıkk bu ne ya şimdi .. Niye pişmanım dioki arkadaşınn..

Haydaaa iyice sarpa sardı
Arkadaşınmıymış yani
Valla kafam çok karıştı.

neyse asıl bomba şimdi geliyor ,sabah servis saatinde kalkmadı eşim ,ah dedim kalk servisi kaçırdın ,dedi bugün direk bi müşteriye uğrayacağım ordan geçicem bankaya dedi ,ben yine kıllandım tabi,dün gece anlatıklarını bu gün buluşup arkadaşla konuşmasınlar dedim kemdi kendime hala başkası olduğuna inanmış değilim çünkü ..neyse o giyinirken ben bankayı aradım gizlice mutfakta ,arkadaşın adını verdim x bayanla görüşecektim dedim bağladılar alo dedi kapattım ..ordaydı bankadaydı .eee o zaman ya başka kadın ya da gerçekten müşteri görüşmesi vardı ..eşimin telinin şarjı bitmiş şarj aletini de yanına istedi müşteride takarım dedi çıktı .bende fırsattan istifade kendi cebimden arkadaşa mesaj attım ,çok yalnış yaptın ,beni sırtımdan vurdun ,bu adilik niye ,niye bu şerefsizlik ...diye yazdım yolladım ,sazan oltaya geldi ve cevap aynen şu .pişmanım konuşucaz..ne bu şimdi ..

OFFFoffffffffff:çok üzgünüm:

haydaaaaaaaaaa kız da düşmüş
demek kocan arada derede kıza haber verdi ki oda pişmanım dedi sana

akıllı davranmışsın ona mesaj atarak

hatta dün okuldan çıkarken aradım ordan da pert çalıştığı yerde molalarda ara özledm seni falan dedim çıkışta ara dedim özlediiiim ne yapayım falan dedim.aradı şeytanca yaklaşmak var bende bundan sonra.aşkooooom bunlar bilse küser ama neyseeee ne yapiiim korkuyooom.

haydaaaaaaaaaa kız da düşmüş
demek kocan arada derede kıza haber verdi ki oda pişmanım dedi sana

akıllı davranmışsın ona mesaj atarak

evet canım bukadar ağladı sızladıda hangi ara olanları kadına anlattı.
senin kocan bu soğuk kanlılıkla yeni plan bile yapmışlardır :dilcikar:

:1shok: Hey Allah'ım bu ne ya çok kötü her mesajında daha bi şaşıp kalıyorum sen bi de olayların içindesin seni hiiç düşünemiyorum..

neyse asıl bomba şimdi geliyor ,sabah servis saatinde kalkmadı eşim ,ah dedim kalk servisi kaçırdın ,dedi bugün direk bi müşteriye uğrayacağım ordan geçicem bankaya dedi ,ben yine kıllandım tabi,dün gece anlatıklarını bu gün buluşup arkadaşla konuşmasınlar dedim kemdi kendime hala başkası olduğuna inanmış değilim çünkü ..neyse o giyinirken ben bankayı aradım gizlice mutfakta ,arkadaşın adını verdim x bayanla görüşecektim dedim bağladılar alo dedi kapattım ..ordaydı bankadaydı .eee o zaman ya başka kadın ya da gerçekten müşteri görüşmesi vardı ..eşimin telinin şarjı bitmiş şarj aletini de yanına istedi müşteride takarım dedi çıktı .bende fırsattan istifade kendi cebimden arkadaşa mesaj attım ,çok yalnış yaptın ,beni sırtımdan vurdun ,bu adilik niye ,niye bu şerefsizlik ...diye yazdım yolladım ,sazan oltaya geldi ve cevap aynen şu .pişmanım konuşucaz..ne bu şimdi ..

helal olsun sana beeeee.bak bişi diycem kırılma yanlış anlama bu adam seni hem arkadaşınla hem de başkalarıyla da aldatmasın kuzum.belki çok kere aldattı başka başka kişilerle.dayan dayan hala daha da araştır derim ben.

gerçekten zor bi durum gelişmeleri yaz sedefcim merak ettim çok kötü olmuş ama bence arkadaşınla ilişkisi ne olursa olsun eğer devam edeceksen arkadaşını hayatından çıkart

sedef normalde sakin bir insanmisindir?

sedef şu anda antidepresan yada sakinleştirici falanmı içtin sen
acayip sakinsinde
ben allah korusun başıma böyle bir olay gelse
oturupta böyle parça parça yazamazdım
ya oturur bi çırpıda hepsini yazar anlatır
sonra gelen yorumlara sorulara göre cevap verirdim
yada o anki çılgınlığımla eşimin o kadının veya o arkadaşımın dünyayı başına yıkar
tüm acımı üzüntümü yaşar sonradanda ben böyle böyle bir olay yaşadım diye gelir buraya rahatlamak için anlatırdım
benim kafam çok karıştı vallahi

sedef şu anda antidepresan yada sakinleştirici falanmı içtin sen
acayip sakinsinde
ben allah korusun başıma böyle bir olay gelse
oturupta böyle parça parça yazamazdım
ya oturur bi çırpıda hepsini yazar anlatır
sonra gelen yorumlara sorulara göre cevap verirdim
yada o anki çılgınlığımla eşimin o kadının veya o arkadaşımın dünyayı başına yıkar
tüm acımı üzüntümü yaşar sonradanda ben böyle böyle bir olay yaşadım diye gelir buraya rahatlamak için anlatırdım
benim kafam çok karıştı vallahi

Bence sakin olmasının sebebi; zaten önceden beri bu durumu sezinlediğinden olabilir.Yani şok olmadı..Farkındaydı bazı şeylerin..

aynen çubuk_kraker direk bankaya o kadının yanına gider yada eşimi takip ederdim.

arkadaşlar,Sedef şokta şuanda her ne kadar bişeylerden şüphelense de duymak yaşamak zordur.Anlatmıştım görüncemin aldatılmasını aynı böyleydi sanki, onun başına gelmemiş gibiydi ben ondan daha öfkeliydim.Ama" sakin atın çiftesi pek"olur,biraz zamana ihtiyacı var duyduklarını kafasında algılaması için

şimdi kadın tek bir mesajla suçunu kabul mü etmiş? Anladıysam en siyahından zenci olayım.
Biraz daha bekleyip ondan sonra yorum yapacağım, çünkü kafam bu işe yatmadı.

Büyük ihtimalle şuan olayı çözümlemeye çalışıyodur olay taze gelişiyor onun için çıkmıştır. Döndüğünde hepsini yazar herhalde. Şimdi düşündümde sedefin bebeği var olmaza belki daha fevri çıkışlar yapabilirdi. Kendine güveni daha çok olabilir ve bu kadar sakin olamayabilirdi. Çocuğu için yavaş ama emin adımlar atmak zorunda. Yalnız olsa belki resti çekerdi kaybedecek birşeyim yok diyerek. Ama durum farklı.. Neyse yaa bakalım ne olacak.

X