Eşimin annesine olan düşkünlüğü

Asla bitmiyor bizimki dıdısının dıdısına kadar anlatıyor şunun gelinin kardeşinin görümcesinin yengesi boşanıyormuş .. şunla şu kavga etmişler araları bozulmuş . Şu babası ile tartışmış sonra baban şöyle deden şöyle yani yok asla bitmiyor yeğeninin sevgilisine kadar anlatıyor çenesi düşük

Evet gerçekten yapmayı bıraktım zaten bırakınca daha da kötü oldum öbür yaptıklarım da boşa gitti yani

Eşimi seviyorum şu an hamileyim gerçekten ailem yuvam olsun istiyorum onun da beni gerçekten sevdiğini ve istediğini biliyorum ama annesi konusunda neden böyle davrandığına anlam veremiyorum ayrılmakta çözüm değil gerçekten bilmiyorum

Eşimi seviyorum şu an hamileyim gerçekten ailem yuvam olsun istiyorum onun da beni gerçekten sevdiğini ve istediğini biliyorum ama annesi konusunda neden böyle davrandığına anlam veremiyorum ayrılmakta çözüm değil gerçekten bilmiyorum

Yok böyleleri senden de vazgeçmez ama böyle sürüncemde bırakır yaşatmaz ama öldürmez de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…