Eşimin anneme yaptığı bu saygısızlığı hazmedemiyorum...

Okurken gözlerimden yaş geldi ya gülmekten Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah:))

bu kısıma bende takıldım, eczane veremez zaten o ilacı reçete olmadan. nasıl temin etti doktora gitmediğine eminseniz, ilacı öneren kişi mi verdi acaba?
Yanlız arkadaşın yazdıkları çok ciddi şeyler ve rose konusunu terketti sanırım bu yorumu görse keşke

ayrıca eşiniz anneniz size fırça attığı noktada sabrını yitirmiş sizi korumuş orda bunu da görmücek kadar kör olmayın .sizi koruyan bi adamdan boşanmak istemeniz ayrı saçma.
ailelerde zaten baltaya sap olamayan evladı aşırı koruyan bi birey hep olur ve o çocuk bu yüzden kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenemez klasik hikaye.
hadi bir de bu durum normal değil evet ama boşanmak derken? yani boşanmanın ne olduğunun bilincindesiniz değil mi kaç yaşındasınız ?

olayın özeti şöyle olmuş anne 23 yaşındaki erkek oğlu için söylensin (pipisi var ya en değerli çocuk odur şimdi) yaşlı baba kazık kadar çocuğa baksın, kız babasını savunsun anne kocaman hamile kıza bunun için fırça atsın sonra karısını koruyan eş tü tü kaka olsun . eşinizin tavrı tamam hoş değil ama bir kriz anı olduğu çok belli onu geçin adam haksız değil! bunu anlatma biçimi yanlış sadece.ki adam umursamaz biri olsa erkek kardeşinin size yaptıkları onu dokunmazdı demek ki annene de sana da değer veriyor . ama git boşa sen tabi değer veren birini boşamak en doğru hareket olur.

Okurken gözlerimden yaş geldi ya gülmekten Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah:))
Olaylar ilk yaşandığı zaman benimde gözümden yaşlar gelmişti ama gülmekten değil ağlamaktan
Tabi olayların üstünden epey zaman geçince ve herşey yoluna girince benimde şimdi gülmekten gözlerimden yaşlar geliyor
Benim eşim çok agresif huysuz inatçı ters bir adamdır hiç bir konuda anlaşamayız herşeye muhalefet olur ben bişey anlatsam milletin için de beni tersler falan
Öyle bir laf sokarım ki ne dediğimi 2 gün sonra anlar Ama nedense eşimle birbirimizi çok seviyoruz anlamsızca çıkarsızca seviyoruz yapışık siyam ikizleri gibi hiç ayrılmayız ama birbirimizi de kedi köpek misali yeriz
Bizde ki bu şey AŞK galiba

bu kısıma bende takıldım, eczane veremez zaten o ilacı reçete olmadan. nasıl temin etti doktora gitmediğine eminseniz, ilacı öneren kişi mi verdi acaba?
günde kaç tane alıyo kaç mg alıyor oyuncak değil ki .gerçi benim o tepkiyi vermem için ilaca gerek bile olmazdı onu da söyleyeyim

Paxera kontrolsüz alınacak bir ilaç değil
Ayrıca reçetesiz vermez eczaneler, antidepresandır
Bu konuya yoğunlaşın bence
Eşinizin davranışı hoş değil ama annenizde masum değil
Şu an önceliğiniz eşinizin sağlığı olmalı

Valla esin çok güzel yapmış. Okurken rahatladım. Millet de işine gelmeyen şey ölünce ayılıp bayılıyor.

Annen kV ye arşiv demiş mi demiş. Annen komsuya fesat demiş mi demiş. Annen hak etmediği halde kardeşini kayirmis seni emiş mi ezmis. Adam yalan söylememis ki neyine kovdun adamı evden.

Neyse annen ve sen haksizsiniz. Çünkü çıkmaz sokak erkek kardes muhabbeti aynı şekilde devam edip duruyorMuş. Adam dayanamamis. Annen çok merak ediyorsa gelmeseymis sizinle. Kalsinmis oluşunun yanında. Sen de hep aynı şeyleri seni azarlayacagini bildiğin halde usunmadan söylemekten bıkmadin mi yahu

esinde dolmus damadin yaninda oglum da oglum diye surekli soylenmez el ogullari da olsa kiskanclik yapabilirler hem annenizin arsiz lafi hic hos olmamis esinizi sizde doldurmussunuz soyleki anneniz oglunu merak ettiginde siz annenize kostek olmamali olumsuz konusmamaliydiniz.ogluna da hic kiyamaz iyidir onlar iyidir falan gecistireceksiniz ki esinize bi malzeme cikmasin.ayrica annenize de guzelce dile getirip annecim oglundan cok bahsedip durma damadin kiskaniyor falan diyebilirsiniz..
haddim degil ama bi kizin basi yanmasin diye kendimi sorumlu hissediyorum.
lutfen erkek kardesiniz evlenmesin..annesine el kaldiran emin olun esine daha kotulerini yasatir..
annenizin anneligine lafim yok anne sonucta evladi kotulukte yapsa yavrum oglum der...
bence esinizin uzerine gitmeyin yardimci olun..herkes bu vesileyle hatalarini gorup duzeltir.sevgi bitecek evlilik bitecek bi durum yok..

büyütülecek bişey göremedim eşiniz annenize küfür etmemiş sonuçta.

İki tarafta da hata var. Daha annemin kayınvalidem için yalnız da olsak olumsuz söylediği bir kelime olmamıştır. Buradan birikmiş bir kızgınlığı varmış zaten eşinin. Dedikoducu gördüğünüz ve sevmediğiniz arkasından konuştuğunuz komşuyla görüşmeniz yüzüne gülmeniz de bir eksi. Eşinin bozuk psikolojisi ve kullandığı ilacın etkilerini de göz ardı etmişsiniz. Annenizin sizin sıkıntılarınız varken sürekli erkek kardeşin üzerine aşırı evham yapıp sürekli bunu dillendirmesi de çok rahatız edici. Kısaca çoğunluk sıkıntı sizin tarafta ama eşinin de başkasının yanında bu kadar utandırması çok çok ayıp. Yine de affedilmeyecek boyutta bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü sizde de sıkıntı çok.

Aklıma gelmişken konu başlığı yanlış olmuş hemen düzelteyim.
"Erkek kardeşimin anne ve babama yaptığı onca pisliği hazmedebiliyorum"
"Anasının kızı işte o benim"
"Eşimi bozuk para gibi harcadım"
"Erkek kardeşim hastanede karışmış olabilir mi?"
"Annemin yaptığı köftelerden sonra eşim bunu yapmayacaktı"
"Kaynanamın bana hazırladığı kahvaltı"
"Fesat dedikoducu komşumuzun arkasından bizde yüzüne bakıp hala konuşuyoruz"
"Eşim yeşil reçeteli ilaçları reçetesiz nerden ve nasıl almış olabilir? "
"Eşime olan sevgimin bittiğine dair 1001 bahanem"
"Özür dileyen eşmi yoksa şiddet uygulayan kocamı daha iyi?"
"Annem erkek kardeşime yapamadığı herşeyi eşime yapıyor"
Benden bu kadar

Taşlanacağım ama ben eşine kızamadım ya.Çünkü başa gelince anlaşılmıyor, sen orada ölüp geberirsin anne baba bildiğin kv kp bi nasılsın, ne derdin var demez.Varsa yoksa ottan b..... sebeplerle çocuklarına kayırıp dururlar.İnsan bir süre sonra patlama noktasına geliyor.Kendimden biliyorum.Ama komşu kadının yanında demese ve bu kadar sert çıkmasaydı daha iyiydi.

Gerçekten zaten bu konunun içinde herşey var konu sahibinin konusu çok saçma yada şöyle boşanmak için sebebim yeterlimi eşimin suçuda yok ,onu sinir eden annem aslında olduğu halde özür diledi ama ?

ben de eşini haklı buldum. annen göz göre göre kardeşini kayırıyor (büyük ihtimal erkek diye) sen hala annem de annem diye geziniyorsun. kendin de yazmışsın annem en az bana önem verir diye. sana benim akrabamın olayını anlatayım da kocanın kıymetini bil

benim büyük büyük hala kendi evi dahil tüm parasını erkek evladına verdi. erkek çocuk tüm parayı harcadı annesini sokağa attı. kızına muhtaç kaldı. kızı evine aldı. evliydi. damat da eşine hakkını koru annen sana hiç iyi bakmamıştı dedi. kadın da kocasına sanane benim annem onun parası tüm herşeyi kardeşime verebilir, kardeşime anneme karışma ben herkese bakarım dedi. adam olanları hazmedemedi boşandılar. şimdi ana kız sefil halde yaşıyorlar. erkek çocuk ne b.k yiyor belli değil.

ailem ailem diye dolaşma sende. kabul et işte annen senden çok kardeşine önem veriyor. ona ev yapma peşinde. kocan haklı. evine sahip çık. seni sevmeyen insanların ardından dolaşma

kusura bakma ağır yazdım ama akrabamın başına gelenin senin başına da gelsin istemedim

Cok abartmayin bence sinirli anina denk gelmis ve annenizin kayinvalideniz hakkinda soylediklerine bozulmus tartisma olunca da dile getirmis .Kendi annesini savunmasi gayet normal sizin annenizi savuncak hali yok nitekim sizde suan annenizi savunuyorsunuz ayrica dedikoducu komsuyla niye gorusmeyi devam ettiriyosunuz sizde dedikodu yapmissinz omun hakkinda zaten kim dedikodu yapmiyo ki o yuzden dedikoducu diye ayrim yapmayalim herkes yapiyo :)

eşinin içtiği ilacı biliyorum benim de babam kullanyor ağır bir haptır ve ani duygu patlamalarına sebep olabilir. eşin hatan anlayıp özür dilemiş zaten.annenle de araları zamanla düzelecektir.bence ortada boşanmayı grektirecek bir durum yok

Evet annenin belki kardeşinden bahsetmesi bıktırdı herhalde dedim ama,çok saygısızca.

İnsan saygı duyamaz herhalde ya.
Ben annem kardeşim konusunda çok hassasım annemi böyle rezil eder gibi bağrınsa bende buz gibi soğurdum sanırım yanlış yönlendirmek istemiyorum ama benim alttan alıp unutabileceğim bir şey değil ya

Ben esinizi cok cok haksiz buldum
Biriyle sorunu olan bunu bas basa cozmeli yani annenize kizip kendi annesinin yaninda da bagiramaz
Anneniz arsiz demiş, kayinvalideniz de belki anneniz hakkında kotu dusunuyordur
Burada hep okuyoruz nedense erkek kadinin ailesine sovse de gondermiyorum dese de kadin sineye çekmek zorunda ama kendi annesine soylenen bir kelime icin gemileri yakmak hakki!
Ha anneniz haksiz, kv arkasindan konuşması dogru değil elbette ama verilmesi gereken tepki bu değildir
Kullandığı ilac muhtemelen ona gore degil, bazisinda sakinleştirici etki yaparken sizin esinizde ofke patlamasina yol.acmis
Psikiyatriye gitsin
Zira hastaliklar insana saygisiz olabileceğimiz anlamina gelmez
Ozur dilese de benim icim.sogumazdi

Ohh iyi olmuş adam biyerde butun etegindeki taşları dökmüş.
Ama sonradan gelip özur dilemeye ayaklara kapancaksa keske hic yapmasaymis cunku anasi affetmiyor diye sevgisi azalan kadin hicbir özüre değmez benim gozumde..
Adam iftira atsa neysede bildiğin olani söylemiş yalanda degilmiş. Tabi o kadinin yaninda olmayabilirmis o ayri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…