Eşimin aldığı arabayı herkes kıskanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?
Bişi dicem 1 milyona clio falan var piyasada. Clioyu mu kıskandılar?

Hayır yani herkesin kendi düşüncesi var sonuçta ben de arabamla ilgili düşüncelerimi belirttim yani atmak kendi insafına kalmış atılmak istemiyorum ben burada hayat buldum şaka yaptım burada kendimi buldum burada hayat buldum ben bu sitede anladın mı beni bu sitede ben bu sitenin varlığı ile doğru yolu buluyorum
Screenshot_20240612_170938.jpg

Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?
1 milyonluk araba nedir ya? bir milyonluk arabayla hava atmaya mı geldin?

çocuk gelişimi mezunuyum ben de ama bir dönem çalıştım onun dışında çalışmadım

Kendim kazansam bile arabamı yine eşim alır

‘Zaten ben de para kazanıyorum’

Hayır sen kazansan 12 yaş büyük biriyle evlenmezdin para için tahammül ediyorsun kendi ayakların üzerinde dursan kendi akranın biriyle olurdun.

Daha bugün çalışmıyorum yazıp kazanıyorum demen bi site için yalan söylemek bu kadar ciddiye alma burayı

Ben canınızın sıkılıp böyle bir konu açtığınızı düşünüyorum bundan önceki konunuzda çok acayip gerçi eşiniz 196 bin tl ye evlilik yıl dönüm hediyesi dişlerinizi yaptıracakmış canınız sıkıldı biraz insanların yorumlarına güleyim dediniz dimi itiraf edin hadi 😂

Ben canınızın sıkılıp böyle bir konu açtığınızı düşünüyorum bundan önceki konunuzda çok acayip gerçi eşiniz 196 bin tl ye evlilik yıl dönüm hediyesi dişlerinizi yaptıracakmış canınız sıkıldı biraz insanların yorumlarına güleyim dediniz dimi itiraf edin hadi 😂
Gerçekten bunu soruyor musun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X