Eşimin aldığı arabayı herkes kıskanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya o kadar saçmalıyorSun ki şuanda ne demek yani bu çocuğun olmuyor senin o yüzden sen kara mizah yapamazsın mu demek yaparım ya sana mı sorcam sanane istediğim şeyi yaparım uza defol git hadi Nash kuduruk
Kara mizah öyle bir şey değil, sizin yaptığınıza mizah değil de çevir kazı yanmasın denir daha çok. Asıl derdiniz neyse onunla ilgilenin. Üyeler size farklı bir şey demiyor zaten.

Kara mizah öyle bir şey değil, sizin yaptığınıza mizah değil de çevir kazı yanmasın denir daha çok. Asıl derdiniz neyse onunla ilgilenin. Üyeler size farklı bir şey demiyor zaten.
Ne oldu aşkım otobüs sıcak mı geldi😂😂😂

Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?
Dalganızı başka konularda geçseniz keşke.

Hiç de komik değildi, mizah yeteneğiniz yok. Belirtmeden geçemeyeceğim.

Arkadaşlar merhaba eşim bana 1 milyon tl ye araba aldı ama herkes kıskanıyor diye nazar deydi çarptım bu yüzden nazar duası bilen birilerinin araştırmasını yapıyorum Google’dan bakmıyorum çünkü Google çok güvenilir değil başım ağrıyor yazıyorsun beyin kanaması çıkıyor nazar duası yazarım Arapça süpürge kullanım kılavuzu çıkar aranızda nazar duası bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?
Nazar duası yazarsınız, görmemişin arabası olmuş, ne yapacağını bilememiş konulu yazılar çıkar falan. Aman maazallah

Screenshot_20240612_175347_Google.jpg

E niye bu kadar uğraşı be canısı ? İptal edin üyeliği olsun bitsin. :dondurma:
Hayır yani herkesin kendi düşüncesi var sonuçta ben de arabamla ilgili düşüncelerimi belirttim yani atmak kendi insafına kalmış atılmak istemiyorum ben burada hayat buldum şaka yaptım burada kendimi buldum burada hayat buldum ben bu sitede anladın mı beni bu sitede ben bu sitenin varlığı ile doğru yolu buluyorum

Hayır yani herkesin kendi düşüncesi var sonuçta ben de arabamla ilgili düşüncelerimi belirttim yani atmak kendi insafına kalmış atılmak istemiyorum ben burada hayat buldum şaka yaptım burada kendimi buldum burada hayat buldum ben bu sitede anladın mı beni bu sitede ben bu sitenin varlığı ile doğru yolu buluyorum
😳
Vah vah
Teşhisiniz ne acaba merak ettim

Sakin sakin iptal etseydiniz, atıldıktan sonra bi de geri alınmak için yalvarmak zorunda kalmak yerine geri açardınız rahatlıkla.
Yalvarmak mı yalvaran mı var gerçekten neden ki? Gerçekten merak ettiğim için soruyorum yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X