Eşimin aldığı arabayı herkes kıskanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülkemin kadınlarının mizah seviyesini ölçene kadar ülkemin kadınlarının sana tüp bebekle alakalı önerilerini ciddiye al diye dedim.
canım benim konunun bununla ne alakası var o tüp bebekle konunun ilgisi nedir şu anda??? Bak bir tanem benden sana bir tavsiye hiç kimseyi bu taraftan vurmamaya çalış tamam mı çünkü senin bana şu anda bu şekilde saldırıman problem değil ama sen çocuk sahibi olmayan bir çok kadını da üzüyır olabilirsin bu yaptığınla ben diyorum Afrika sen diyorsun Antarktika şey mi demeye çalışıyorsun senin çocuğun olmuyor araban varmış neye yarar falan demeye mi çalışıyorsun anlayamadım ki ben seni şu anda konunun bununla bir alakası yok farkındasın biliyorsun değil mi? Şu yaptığın hareket çok hastalıklı bunu her yerde yapmamaya çalış karşılıklı bir münakaşa içinde olmamız senin beni buradan yaralamaya çalışma hakkını vermiyor sana zaten bunu yapmamalısın da yani çok garip ya gerçekten seninle daha fazla münakaşa etmek istemiyorum korkunç bir insansın gerçekten

La havle.
Kuzum ben sana mizahsız mizahından ötürü forumda seni harcayıp atacaklar tüp bebek sayfalarınla ilgilen saçma yere atılma diye öneri sundum oysa hshshs
Mizahi seviyemizi ölçmek sana mı kaldı diyorum ?
Git sana tavsiye veren güzel kadınlarla ilgilen, neyine senin kara mizah diyorum.
Anlatabiliyor muyum ? kara mizahlı bebeğim ?

Tüp bebekle konunun ne alakası var diyorum ben de ? Sen beni nereden yaralamaya çalışıyorsun ya of çok tehlikelisin ya gerçekten muhatap olmak istemiyorum seninle şu anda midem bulandı senin çevrendeki insanlara da açıyorum en ufak bir şeyde insanları açıklarından mı yaralamaya çalışıyorsun genelde girdin baktın sayfama tüp bebekle ilgili olan paylaşımlarımı mı okudun konunun ne alakası var bununla? Beni çocuğun olmuyor olmasından yaralayacağın kadar bir şey yapmadım ben sana farkında mısın? Aşırı derecede tehlikeli ve korkunç bir insansın gerçekten öylesin biraz eğlenmek istemiştim ama işin buralara geleceğini bilmiyordum farkında mısın kimse senin kadar ağır bir eleştiri yapmadı nasıl bir hırs ya bu sendeki benim çocuğum olmuyor evet bu konuyla alakalı da konu açtım sırf hoşuna gitmeyen bir şey yaptım diye şu anda beni buradan vurmaya çalışıyorsun ne kadar kötüsün ya çok üzüldüm şu anda gerçekten kimse senin gibi davranmadı insanlar benim profilime girmiştir ve açtığın konulara bakmıştır ama kimse senin gibi bir yorum yapmadı şu anda dişle ilgili yorum yaptılar ya da başka bir şeyle ilgili ama kimse senin gibi tüp bebek mevzusuna girmedi yaşamayan bilemez

Kara mizah yapıp tam mizah seviyemizle eğlenecekken tüp bebek sayfalarında kalması önerimle kara mizahının elinde kalmasının şoku...
Forumu amacına göre kullan.
Burası bdv senin mizahsızlıgının seviyesinin katmerleneceği yer değil.
Bak orada mizah ve geyik bölümü var oraya gideydin hshsh

Yalnız milletin zekasına laf edip sosyal deney gibi mizah yapan hanımefendinin zeka seviyesi de şu mizah bölümü varken gelip bdv ye bu konuyu açmak.

1 milyonluk araba günümüz şartlarında kıskanılacak araba değil diye düşünüyorum. Ya da konu sahibi çok avam bir çevrede yaşıyorsa çevresine çok lüks gelmiş olabilir

Başlık eşimin aldığı araba..
İçerik eşimin 1 milyona aldığı araba..
Ayol kimin aldığından, ne kadara aldığından bize ne?
Ayrıca günümüz piyasa koşullarında1 milyon çokta matah bir meblağ değil.
Abartmayın. Acemiliğinize verin.

Ya o kadar saçmalıyorSun ki şuanda ne demek yani bu çocuğun olmuyor senin o yüzden sen kara mizah yapamazsın mu demek yaparım ya sana mı sorcam sanane istediğim şeyi yaparım uza defol git hadi Nash kuduruk

Ya o kadar saçmalıyorSun ki şuanda ne demek yani bu çocuğun olmuyor senin o yüzden sen kara mizah yapamazsın mu demek yaparım ya sana mı sorcam sanane istediğim şeyi yaparım uza defol git hadi Nash kuduruk
Bana soracaksın tabikisi.
Saksı degilim ben !
En çok bana soracaksın.

Piyasadaki en ucuz sıfır araba 1 milyon civarı zaten,kim neyini kıskansın. Clio,egea ve türevi bir araba bu ülkede kıskanılacak bir durum yaratmıyor. Siz aşırı varoşta yaşıyorum diyorsanız onu bilemem tabi,oralarda durum farklı olabilir.
Sen bizim yerimizde olsan yanında hocayla gezeceksin demekki,her an okusunda nazar değmesin diye

Ben kıskanıyorlar abla özür dilerim

İyi de burası mizah sayfası değil ki bdv'ye yazınca nasıl tepkiler bekliyorsunuz tam olarak??? Facebookta orta yaşlıların mizah sayfaları daha uygun olur sizin için

Burcu bebegim dilin sanki mizahına mı kaçtı nedir ?
Ya işte böyle.
Yurdum kadınlarının senin mizahsız mizahına yazdığında ''bir kaç akılsız'' diye afilli fitnat taklidi yaparken tubitak'da sergilenen üzerine fatiha okunmuş fasulye gibi kalırsın beeeyle..
Neyse bebegim nazar çıktı nazar..
Böyle anarsın artık bu konunu da.
hshsh

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…